Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042837 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2610 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:25:49 »
Dajcie już spokój. Spectacular jest przepłacony ale cieszmy się że jest :) literówki, część zeszytów w słabej jakości to nic takiego :)
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Cringer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2611 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:35:49 »
Ile stron jest w słabej jakości?
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:55:40 wysłana przez Cringer »

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2612 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:41:06 »
Dajcie już spokój. Spectacular jest przepłacony ale cieszmy się że jest :) literówki, część zeszytów w słabej jakości to nic takiego :)

Jak odbierasz np. remont łazienki to poluzowane 3-4 kafelki i cieknąca spłuczka niczym nie mącą Ci szczęścia tylko z uśmiechem płacisz fakturę? ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2613 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:41:18 »
Zawsze mnie śmieszy jak ziomek z forum odpierdala lepszą robotę niż wydawnictwo. :D
I to jeszcze jak komiks kosztował milion hajsów.

Offline HaVoK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2614 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:54:00 »
No dobrze, a skąd wiesz, że ta robota jest lepsza? Ja się na tym nie znam, ale żeby wydać taki sąd jak Ty i inni to musiałbym zobaczyć wydruk. Przy tym zaznacza, że nie umniejszam tu pracy wykonaniej przez Lafara.

Offline adrian23

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2615 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:54:57 »
Szczerze wątpię aby Egmont wydawał starszy materiał. Numer 1 to sa pierwsze numery spidera(wydała kiedyś Mandragora). Raczej na pewno będą kontynuowane numery czyli po 19 bedzie 20 itd.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2616 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 21:59:58 »
Jak odbierasz np. remont łazienki to poluzowane 3-4 kafelki i cieknąca spłuczka niczym nie mącą Ci szczęścia tylko z uśmiechem płacisz fakturę? ;)
No nie, to ironia. Kilka osób tutaj jednak uważa że to nic takiego. Myślę że w tej cenie nie powinno być takich niedoróbek.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2617 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:00:33 »
Ile stron jest w słabej jakości?

8 zeszytów - numery 191 - 198. Dużo.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2618 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:00:41 »
  Tyle, że to nie jest wcale śmieszne. To nie jest, żaden błąd w stylu "ten się nie myli co nic nie robi" (nie lubię tego powiedzenia), tylko normalne prawdopodobnie suwerenne decyzje wydawcy. Musieli doskonale widzieć jak to wygląda, mimo to puścili do druku i niewiele albo i nic z tym nie zrobiono. To już drugi podobny popis w ostatnim czasie, najpierw Scream teraz ci, obydwa w przypadku ponadprzeciętnie drogich komiksów, które było wiadomo że mają swój stalowy elektorat i się sprzedadzą bez względu na wszystko. To niefajne jest.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2619 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:01:08 »
Szczerze wątpię aby Egmont wydawał starszy materiał. Numer 1 to sa pierwsze numery spidera(wydała kiedyś Mandragora). Raczej na pewno będą kontynuowane numery czyli po 19 bedzie 20 itd.
Jeśli sprzedaż będzie dobra to wrócą do starszych numerów, jak np. w Hellblazerze, a tu mówimy o 1000-krotnie popularniejszej postaci.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:02:52 wysłana przez OokamiG »

Offline sad_drone

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2620 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:09:23 »
@OokamiG Inna sytuacja, hellblazer cały jest stosunkowo współczesny, a complete collection spidera zaczyna się od komiksów ze stanem lee, na co chyba nie ma wielkiego zbytu w pl (wyłączając kolekcjonerskie wydania typu przedwieczni)

edit : sprawdziłem i z wydanych epic collections jest tylko jeden z wczesniejszych który nie jest stana lee, i to na dodatek tom 15 a u nas zaczęło się od 17.
« Ostatnia zmiana: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:11:16 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Cringer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2621 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:24:39 »
8 zeszytów - numery 191 - 198. Dużo.
Dzięki. Wiesz może czy zeszyty są po 24 czy 32 strony jak mi mówi internet (może były jakieś reklamy w oryginale)?

Offline Mizantrop

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2622 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:42:33 »
No dobrze, a skąd wiesz, że ta robota jest lepsza? Ja się na tym nie znam, ale żeby wydać taki sąd jak Ty i inni to musiałbym zobaczyć wydruk. Przy tym zaznacza, że nie umniejszam tu pracy wykonaniej przez Lafara.

Ja też się nie znam i też nie umniejszam pracy Lafara, ale dążąc do miarodajnego porównania, chciałbym żeby ten wydruk był na tych samych maszynach drukarskich co Mucha używała, przy użyciu tej samej śmierdzącej farby, i przede wszystkim, żeby było drukowane w szabas między 10:03 a 15:69 z przerwą na lunch, tak jak uczyniła to MC.
Inaczej to będą nic niewarte nieczyste spekulacje i nieumiejętna próba ośmieszenia Boga ducha winnego wydawnictwa, które tyle miesięcy szukało najlepszej metody odnowienia materiału i włożyło tyle żmudnej pracy w ten projekt.

Online zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2623 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:43:31 »
Ta...

 Od razu niech @Lafar  wyda własną, poprawioną, wersje Spectacurala... Też by pewnie co niektórych osób nie przekonała...
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2624 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 22:48:11 »
Dzięki. Wiesz może czy zeszyty są po 24 czy 32 strony jak mi mówi internet (może były jakieś reklamy w oryginale)?

Mają po 24.