Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042539 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2385 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 13:46:32 »
5%? Jakiś kod ogólnodostępny?
Jeśli potrzymasz coś u nich w koszyku przez jakiś czas to czasami przychodzi e-mail z kodem zniżkowym na te 5% (minimalna kwota zamówienia to 150zł). W tym roku dostałem już 6 takich kodów


Online vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2386 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:21:28 »
Jest i filmik:

Dzięki za wstawkę.

Albo nie zauważyłem, albo brak jest info o tym, kto pisał Arachnopocztę...

Offline miragepl89

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2387 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:22:26 »

Online Midar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2388 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:26:07 »
Wow! To Bazyl ma problem😀.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2389 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:26:58 »
Szkoda ze niema zapowiedzi nastepnego tomu :D

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2390 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:28:26 »
Dwaj bracia i Criminal 5 mają w Taniej Książce po wejściu przez Lubimy Czytać rabat 33%.
Już tylko 8%. Miałeś szczęście.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2391 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:32:39 »
Błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi.

Jakoś to stwierdzenie żywcem nie pasuje mi do profesjonalnej działalności.
Szczerze pisząc to nie jestem w stanie pojąć o co chodzi. Terminy ich gonią? Korekta powinna przejść na mocniejsze okulary? Nikt tego nie sprawdza?
Literówka, dwie. Rozumiem. Każdemu może się zdarzyć.
Ale serio nie łapię jak profesjonalny wydawca może wypuszczać takie rzeczy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2392 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:33:42 »
https://www.taniaksiazka.pl/the-spectacular-spider-man-j-m-dematteis-p-1569336.html?q=the+spectacular+spider-man&sgtype=prodonecol

Już jest na Taniej Książce. Cena bardzo ciekawa xD tylko 8% rabatu.

Spokojnie, jeszcze nie wskoczyły rabaty z przekierowań z Lubimy Czytać albo Ceneo. Z Criminalem i Dwoma braćmi było tak samo, 8% dopiero dzisiaj zmieniło się w 33%.

Już tylko 8%. Miałeś szczęście.

Przez Ceneo w tej chwili 32%, minimalna różnica. A rabaty z Lubimy Czytać często skaczą w ciągu dnia
https://www.taniaksiazka.pl/dwaj-bracia-p-1567971.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=top3
https://www.taniaksiazka.pl/criminal-t-5-okrutne-lato-ed-brubaker-p-1567970.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=top3

A Spider-Man w dobraksiazka.pl z 35% rabatem - 148,44 PLN
https://dobraksiazka.pl/p,969818,the-spectacular-spider-man-j.m.-dematteis-sal-buscema.html?st=c&utm_source=ceneo&utm_medium=referral
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:37:39 wysłana przez Konrad »

Online vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2393 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:35:31 »
Literówka, dwie. Rozumiem. Każdemu może się zdarzyć.
Ale serio nie łapię jak profesjonalny wydawca może wypuszczać takie rzeczy.
Biorąc też pod uwagę ciągłe wychwalanie tu, na forum, zarówno Moonshadow jak i SSM jako komiksów, które przeszły świetną korektę/redakcję, że... mucha nie siada... cóż...

I patrzac na ten film to widze, ze miedzy tektura, a zadrukowana czescia okladki znalazly sie znow jakies opilki czy inne licho powodujace zbedne efekty 3D... Najlepiej widac to podczas pokazywania grzbietu w pierwszych minutach filmu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:52:02 wysłana przez vision2001 »

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2394 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 14:40:21 »
"Moonshadow" chciałem kupić. "SSM" na razie jeszcze chcę kupić.
Ale jak mam płacić ekstraklasowe pieniądze za pierwszoligowe wydanie to naprawdę się zastanawiam.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2395 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:02:34 »
Literówki znalazł ktoś na szybko.
Po przeczytaniu całego tomu będzie ich dużo więcej.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline kv

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2396 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:08:24 »
Chyba tworzy się nowy trend w środowisku. Ponieważ komiks jest jedynym dostępnym wydaniem na rynku to wydanie go na poziomie Klossa z Muzy wystarczy....I tak go wezmą :o
Ech...

Offline Genzo

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2397 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:09:17 »
Ale serio nie łapię jak profesjonalny wydawca może wypuszczać takie rzeczy.

w Polsce nie ma profesjonalnych wydawców  ;D ;)

Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2398 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:20:18 »
Jakoś to stwierdzenie żywcem nie pasuje mi do profesjonalnej działalności.
Szczerze pisząc to nie jestem w stanie pojąć o co chodzi. Terminy ich gonią? Korekta powinna przejść na mocniejsze okulary? Nikt tego nie sprawdza?
Literówka, dwie. Rozumiem. Każdemu może się zdarzyć.
Ale serio nie łapię jak profesjonalny wydawca może wypuszczać takie rzeczy.

Wypuszczać takie rzeczy i wyceniać bardzo wysoko ale to nie problem bo znajdują się klienci, którzy otwarcie piszą, że za takie wydanie to by podwójną cenę zapłacili. Jak tak dalej pójdzie to będziemy dostawać super drogie wydania, przygotowane jak najtaniej i według najniższych standardów.

Ktoś wcześniej dał przykład, że BMW i Mercedesy drożeją i ludzie kupują. Święta prawda. Nie chcieliby płacić jakby BMW albo Mercedes były jakości Dacii. A w naszym komiksowie bierz Panie mój portfel.

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2399 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 15:22:19 »
Wypuszczać takie rzeczy i wyceniać bardzo wysoko ale to nie problem bo znajdują się klienci, którzy otwarcie piszą, że za takie wydanie to by podwójną cenę zapłacili. Jak tak dalej pójdzie to będziemy dostawać super drogie wydania, przygotowane jak najtaniej i według najniższych standardów.

Ktoś wcześniej dał przykład, że BMW i Mercedesy drożeją i ludzie kupują. Święta prawda. Nie chcieliby płacić jakby BMW albo Mercedes były jakości Dacii. A w naszym komiksowie bierz Panie mój portfel.

Widzę, że Ty trollując czujesz się lepiej. Patrząc nie niektóre posty to ciężko się nie śmiać.