Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1067219 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Randal63

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1710 dnia: Pn, 26 Kwiecień 2021, 21:16:26 »
Cegły Egmontu bez porównania lepiej wydane.
NIe tak do końca. Kupiłem na Gildii zbiorczy "Halloween Blues" Kasprzaka i po pierwszym czytaniu grzbiet się
rusza i trzeszczy. A równo przycięte strony po złożeniu wyglądają jakby były róznych rozmiarów. Po prostu strony wubrzuszyło lekko na zewnątrz. Teraz go już nawet nie ruszam. :)

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1711 dnia: Wt, 27 Kwiecień 2021, 22:43:16 »
Podkradzione z FB:

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1712 dnia: Wt, 27 Kwiecień 2021, 23:04:43 »
Mam nadzieje, że wydadzą bez bladych kolorów i zeszytów z pixelozą.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1713 dnia: Wt, 27 Kwiecień 2021, 23:05:17 »
Kurde niemoge sie od lat przekonac do tego artysty.

Jesli daja kolejny X-Komiks to chyba Era Apocalypsa musi sie niezle sprzedawac.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1714 dnia: Wt, 27 Kwiecień 2021, 23:11:28 »
Allred jest specyficzny, ale ja nie mam z nim problemu, mi Sorrentino wybitnie nie leży.
Raczej X-men to się sprzedają, swojego czasu Multiversum wrzucał zdjęcie z samymi omnibusami vol.4, to ktoś to musi kupować.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1715 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 06:57:50 »
Zastanawiam się jak przyjmie się X-statix. To nie są X-men, to nie są też popularni mutanci, a u nas całkowicie nieznani. Jeśli ktoś liczy na standardowe historie z świata X-ów to może poczuć się zawiedziony. Ta seria dzieje się całkowicie na uboczu tego zakątka Marvela. I jak zaznaczył @xanar Allred jest specyficznym rysownikiem. Osobiście liczę na zawartość omnibusa podzieloną na 4 tomy. I jestem bardzo zaskoczony tą zapowiedzią, bo Mucha kilka razy wprost mówiła, że X-statix to nie koniecznie (z powodów, które napisałem powyżej) i mało popularny scenarzysta.
Jesli daja kolejny X-Komiks to chyba Era Apocalypsa musi sie niezle sprzedawac.
Tylko, że Era Apocalypse'a to całkowicie inne klimaty. To, że się dobrze sprzedaje nie znaczy, że X-statix będzie tak samo dobrze przyjęte. Era leci też na nostalgii. X-statix czegoś takiego na start nie będzie miało.

Finalnie warto dać szansę tej serii, miedzy innymi dlatego, że to coś innego niż standardowe serie z mutantami. 
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Kwiecień 2021, 07:06:45 wysłana przez michał81 »

Offline adamarluk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1716 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 07:40:35 »
Zastanawiam się jak przyjmie się X-statix. To nie są X-men, to nie są też popularni mutanci, a u nas całkowicie nieznani.
Czy mowa o X-statix Milligana?

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1717 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 07:46:39 »
Ta seria ma tylko 26 numerów? Czyli jest szansa na jedną grubą cegłę :-) A dobre to? Bo kreska w sumie nie najgorsza.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1718 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 07:46:43 »
A jest inne X-Statix niż Milligana?

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1719 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 07:58:11 »
Ta seria ma tylko 26 numerów? Czyli jest szansa na jedną grubą cegłę :-) A dobre to? Bo kreska w sumie nie najgorsza.
Nie. Ta seria składa się z:
X-Force #116–129 oraz X-Statix #1–26
dodatkowe zeszyt to X-Statix Presents: Dead Girl #1-5 i Wolverine/Doop #1–2
oraz dodatkowy materiał z X-Men Unlimited #41; I ♥ Marvel: My Mutant Heart, Nation X #4 (pojedyncze historie)

Omnibus to 1200 stron. Jest też wydanie w Complete Collection, ale do tej pory wyszedł tylko jeden tom.

P.S. I tak ten jeden zeszyt Brotherhood, który jest zawarty w powyższych wydaniach pominąłem celowo. Jego nawet nie napisał Milligana i ma z serią mało wspólnego, poza tym, że pojawiają się w nim członkowie X-Statix. Osobiście uważam, że Mucha może go całkowicie pominąć w swoim wydaniu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Kwiecień 2021, 08:13:43 wysłana przez michał81 »

Offline adamarluk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1720 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 08:20:41 »
A jest inne X-Statix niż Milligana?
Szczerze? Nie wiedziałem.
Ogólnie bardzo fajna wiadomość, mało tego artysty u nas.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1721 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 09:07:20 »
Rysownik ten ma sporo ładnych rysunkow, ale jesli chodzi o plansze komiksowe niemoge sie przemuc bo przypomina mi jego styl rysunki dla dzieci, a lubie styl cartoonow np Bruce Timma.



Choc chcialbym zobaczyc jego autorska serie MADMAN, bo tu mi jakos jego styl nie przeszkadza, bo mam podobnie jak z Hellboyem, Mignole lubie ale tylko w Hellboyu ale juz inne jego rysunki w innych seriach/postaciach sa okropne.

« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Kwiecień 2021, 09:12:41 wysłana przez sum41 »

Offline burberry

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1722 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 09:17:31 »
Z tego, co widać, to rysunki akurat są mocnym atutem tego komiksu. Co do fabuły, nie wypowiadam się. Czy to kolejny, przełomowy superbohaterski komiks?  ;)

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1723 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 09:41:53 »
Dla mnie troszke zalatuja kiczem uproszczony styl/kolorystyka ale w przypadku X Statix (choc i jego Silver Surfer dla mnie slaby choc jest w moim top 3 ulubionych postaci Marvela) bo w MADMAN jest to celowy pulpowy zabieg i tam to mi sie podoba cos jak w Czarnym Młocie od Dark Horse.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1724 dnia: Śr, 28 Kwiecień 2021, 09:51:00 »
Z tego, co widać, to rysunki akurat są mocnym atutem tego komiksu. Co do fabuły, nie wypowiadam się. Czy to kolejny, przełomowy superbohaterski komiks?  ;)

Superbohaterski? Tak nie do końca. Owszem, jest grupka mutantów, ale zainteresowanych stroną medialną bycia superbohaterem. Coś jak superbohaterowie w The Boys, ale mniej zwyrodniali. Takie trochę Mutant Shore, ale w fajnymi bohaterami i fajnymi problemami.