Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042817 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #195 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:03:29 »
Quitely to świetny artycha, a do X-Men jego rysunki pasują jak mało kogo. Oby faktycznie to były podwójne, powiększone tomy jak Astonishing. Z chęcią bym przygarnął jedną czy dwie serie więcej od Muchy, ale to cienkie tomiki wydawane w sporych odstępach czasu mnie zniechęcają. Więcej zbiorczych wydań, bo same tytuły mają fajne.

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #196 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:40:45 »
a do X-Men jego rysunki pasują jak mało kogo. Oby faktycznie to były podwójne, powiększone tomy jak Astonishing
W tym przypadku - potrójne.

Offline donT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #197 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:48:00 »
Quitely to świetny artycha, a do X-Men jego rysunki pasują jak mało kogo.
Dokladnie. A pozniej pojawia sie jeszcze Yu (wspomniany annual), Bachalo, a w ostatnim tomie Silvestri. Ogolnie, to tak, rysunkowo jest zonglerka, raz lepiej, raz gorzej. Scenariuszowo natomiast jest bardzo porzadnie, Morrison odlatuje jak zwykle, ale akceptowalnie, czyta sie elegancko.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:48:25 »
Quitely źle, Cassaday niedobrze. Kto musiałby rysować X-menów, by było ok? Czyżby największy wirtuoz rysowania -  Jim Lee?

Mark Bagley, Todd McFarlane, Rob Liefeld albo Jim Lee :D

Odnośnie zapowiedzi, dla mnie nic nowego, mam materiał w Omnibusie. Ale cieszę się, że więcej osób pozna tę historię. No i super, że więcej Morrisona na naszym rynku. To dobrze rokuje. Na dodatek portfel solidnie odpocznie. Win-win.

Offline donT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #199 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:51:44 »
Rob Liefeld
taaa, my wiemy, ze dzis jest prima aprilis, ale ktos moglby sie udlawic / udusic wiec teges... ostroznie z takimi zartami kolego
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:53:39 »
Potrójne, no przymierzyłem do takiego 160 stron w twardej czyli razy dwa mi wyszło mniej więcej.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #201 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:21:56 »
Quitely źle, Cassaday niedobrze. Kto musiałby rysować X-menów, by było ok? Czyżby największy wirtuoz rysowania -  Jim Lee?

Alan Davis

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 00:04:02 »
Wy tam marudzicie a ja przygarnę jak swoje.  ;D "Mucha Lab" trzeba wspierać i zachęcać do dalszej wytężonej pracy nad zmutowanymi genami. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline dziku77

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #203 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 05:11:05 »
 Super zapowiedź z tymi New X-Men,  mam nadzieję że przypuszczenia co do formatu wydania się sprawdzą.

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #204 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 07:50:02 »
Quitely źle, Cassaday niedobrze. Kto musiałby rysować X-menów, by było ok? Czyżby największy wirtuoz rysowania -  Jim Lee?
A ktoś narzekał na Cassadaya?

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #205 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 07:57:01 »
A ktoś narzekał na Cassadaya?
Zawsze ktoś na coś/kogoś narzeka.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #206 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:43:15 »
A ktoś narzekał na Cassadaya?

Kolejna seria z X-Men tylko te znow srednie rysunki.

Jeśli New X-men jest kolejną serią z mutantami z średnimi rysunkami, to rozumiem, że poprzednia - Astonishing X-men też do nich się zalicza.

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #207 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 08:51:14 »
Zapytałem, bo nie przypominam sobie, aby na Cassadaya akurat ktoś narzekał. Ale ok, można tak odebrać cytowany post.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #208 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:05:09 »
Cassaday dla mnie szału nie robi, cieniowanie postaci ma średnie i z tłem ma często problem a raczej z jego szczegółami.

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #209 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:32:38 »
Nie rozumiem czemu Mucha ciągle popełnia te same błędy. Wyda trzeci raz po polsku New X-Men od Z jak Zagłada? To niech się potem nie dziwią, że prawdopodobnie tak jak ich wznowienie Astonishing X-Men się nie będzie sprzedawać i znowu będzie opóźnienie w zapowiadanym kolejnym tomie. Jestem jak najbardziej za kolejnymi tomami tej serii, ale oczywiście dziejącymi się po zakończeniu tomu WKKM Imperialni. Muszych wcześniejszych ja na pewno nie kupię.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:01:11 wysłana przez Bazyliszek »