Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042526 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #105 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 08:23:35 »
(wiem, że to życzeniowe jest, ale kto jak nie Mucha...) :)
No Egmont :)

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #106 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 08:45:26 »
Egmont wydrukowałby to w Edice, dał "gumowaną" okładkę i częściowe "foil", Mucha w BZG ale za to w OHC. Oba wydawnictwa mogłyby zdecydować się na podwójne tomy.
Sam nie wiem co lepsze...  :-\

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #107 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 09:01:20 »
Tylko u Muchy wydanie całości trwało by z dwa razy dłużej. Pomijając już kwestie, czy Mucha weszłaby w tak długą serie.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #108 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 09:04:41 »
Mnie muchowe tempo akurat odpowiada więc to nie problem, a długie serie przecież wydają więc - bez związku. ;)
Brubaker jest u nas wciąż na topie więc skąd ta powściągliwość wydawców - nie rozumiem. Ale obstawiam, że MC ubiegnie E. :)

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #109 dnia: So, 23 Marzec 2019, 18:29:32 »


Scenariusz: Robert Kirkman
Rysunki: Paul Azaceta
Kolory: Elizabeth Breitweiser

Tłumaczenie: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 248
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN: 978-83-65938-34-3
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 99,00 zł
Premiera: 9 kwietnia 2019

Dotychczasowe życie Kyle’a Barnesa dobiegło końca. Teraz musi ukrywać się wraz z całą rodziną. Wkrótce jednak spotyka na swojej drodze tajemniczą postać, która ofiarowuje mu niespodziewane dary – nadzieję i możliwość udoskonalania swoich umiejętności. Zło jednak czuwa i również zaczyna rosnąć w siłę, zmuszając zhańbionego wielebnego Andersona do szukania nowych sojuszników. Czy istnieje dla nich wszystkich jakieś bezpieczne schronienie w obliczu zbliżającej się wojny?

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako Outcast #25–36 (Outcast tom 5 i 6).

Oby więcej łączonych tomów :)

Czyli przez pierwsze 3 miesiące wydali 4 (nie licząc Kick-Ass) pozycje i na następne 3 zostało im 12...
« Ostatnia zmiana: So, 23 Marzec 2019, 18:31:55 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #110 dnia: So, 23 Marzec 2019, 18:40:42 »
Czyli przez pierwsze 3 miesiące wydali 4 (nie licząc Kick-Ass) pozycje i na następne 3 zostało im 12...

Jeśli do końca wakacji wydadzą te wszystkie 16 (pozostałe 12) pozycji zapowiedzianych na pierwsze półrocze, to i tak będzie sukces.

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #111 dnia: So, 23 Marzec 2019, 19:51:54 »
Jeśli do końca wakacji wydadzą te wszystkie 16 (pozostałe 12) pozycji zapowiedzianych na pierwsze półrocze, to i tak będzie sukces.
Chyba do konca roku... Ja Muszce powoli już dziękuję. Nic nowego nie biorę od nich. A na pewno nie serie.
Dokończę tylko serie które mam.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #112 dnia: So, 23 Marzec 2019, 20:41:40 »
Jak się nie ogarną to będzie jak z Taurusem :-\

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #113 dnia: So, 23 Marzec 2019, 20:55:46 »
Jak to jest z tym Outcastem? To zakończona seria, czy Kirkman będzie to ciągnął dalej jak Żywe Trupy? Odpuściłem ten tytuł z racji ograniczonych funduszy zadowalając się serialem, ale ten upadł i historię mam urwaną. Chcę w to wejść, bo wciągnęła mnie ta opowieść. Jak to w ogóle ma się do serialu?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #114 dnia: So, 23 Marzec 2019, 22:07:41 »
Ma być 48 zeszytów czyli pewnie u nas poza tym zapowiedzianym tomem będzie jeszcze jeden podwójny.
Serial dostał cancela  :)

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #115 dnia: So, 23 Marzec 2019, 23:17:30 »
Chyba do konca roku... Ja Muszce powoli już dziękuję. Nic nowego nie biorę od nich. A na pewno nie serie.
Dokończę tylko serie które mam.

Mam niestety tak samo. Powinni wydawać krótkie mini-serie na max 1-2 tomy bo przy tej ilości zapowiedzi zaczynają już się gubić. Super wyszło Fade out w 1 tomie albo Astonishing X-men w 2 tomach. W żadne serie Muchy powyżej 3 tomów już nie wchodzę, bo to czekanie robi się kuriozalne. Jedyne rozwiązanie jakie tu widzę to konieczność wydawania serii grubiej przez co zmniejszy się ilość tomów. Szkoda... bo jakość wydań Muchy mi bardzo odpowiada. :'(
« Ostatnia zmiana: So, 23 Marzec 2019, 23:32:17 wysłana przez Antari »

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #116 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 05:20:36 »
@Antari
Racja. Jakby poszli w grubsze tomy to bym nie odpuszczał. A tak, cóż. Zbieram Descendera i Sagę. Reszty nie, a w niektórych wypadkach już nie.

Online Moreroms

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #117 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 09:33:43 »
Ja z czytaniem serii od muchy czekam. Aż wyjdą wszystkie tomy. Niestety przerwy są na tyle długie, że np w przypadku Outcast nie pamiętam zbyt dokładnie co się działo w pierwszym tomie (Ale nie tylko z muchą tak robię. Takiego Kaznodzieję czy 100 naboi po przeczytaniu pierwszych tomów też odłożyłem na półkę, aby przeczytać ciągiem całą serię).
Ale jednak nie zrezygnuje z ich komiksów, bo w planach mają pozycje, które chcę poznać, jak np. Criminal.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #118 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 09:37:50 »
Offtopicowo: to widzę, że jestem w mniejszości:) Na przykład nie lubię binge watchingu na Netflixie (obejrzę góra jeden-dwa docinki dziennie) i nie lubię też binge-komiksingu i walnego czytania całych serii. Na przykład wczoraj skończyłem 2 tom B.B.P.O Plagi Żab - i mimo że mam wszystkie tomy to teraz poczytam sobie coś innego - nie chcę za szybko kończyć przygody z Sapienem i spółką :)

Online Moreroms

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #119 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 09:47:33 »
Tylko moim zdaniem BBPO to nie jest jedna długa ciągnąca się historia przez te 4 grube tomy. Jasne, są wątki i elementy wspólne. Ale jednak moim zdaniem to nadal nie jest taka "ciągnąca się" historia jak np. Paper Girls czy właśnie Outcast.
Jak już porównujemy do seriali, to BBPO to dla mnie bardziej jak Black Mirror czy True Detective, natomiast Paper Girls czy Outcast to jak Gotham czy Ozark ;)

Edit: a na obejrzenie na raz więcej niż 1-2 odcinków serialu na Netflix, to nawet jakbym chciał to niestety nie mam już czasu...
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Marzec 2019, 09:56:51 wysłana przez Moreroms »