Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042719 razy)

Olgierd i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 16:13:52 »
Wiesz wydali Loveless (od Azzarello), wiec myślę, że widzą jak to się te westerny sprzedają.
Inne czasy, a ceny okładkowo zbliżone do tego co mamy obecnie na rynku (np. w porównaniu do takiego Jonaha Hexa). Sam się zastanawiałem się czy nie kupić PL wydania Lovelessa, ale odpuściłem i wziąłem w oryginale.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 16:15:53 »
Ale tego Indeha bardzo dziwne, że nie wydali.

Mnie szczerze mówiąc, dziwi trochę, że G Floy Studio sięgnęło po ten western. Co przemawia za tym, że warto go wydać? To, że napisał go znany aktor?

I dziwi mnie, że Mucha nie wydała razem z G Floy Studio Spider-man/Doctor Octopus: Negative Exposure Vaughana...

Wiesz wydali Loveless (od Azzarello), wiec myślę, że widzą jak to się te westerny sprzedają.
Kiedy rozmawiałem z redaktorem Muchy panem Tomasz Sidorkiewiczem ma emefce to mówił, że średnio to im schodzi...

Mam taką koślawą teorię, że z Twierdzi Pereira może być taki problem, że przeciętny czytelnik  komiksów Muchy (amerykańskiego mainstreamu) po to nie sięgnie, a czytelnik, który powinien po to sięgnąć - czytelnik komiksów Timofa, czy KG, może nie wiedzieć, że Mucha coś pod niego wydała?

Offline Nawimar III

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 13:17:19 »
Majkelus; dzięki za doprecyzowanie. Moje "dane" pochodzą mniej więcej ze schyłku stycznia; może więc coś w okolicach Świąt się ruszyło. Z drugiej strony słyszałem, że portugalska Mucha miała ochotę puścić u nas trochę więcej tego typu produkcji (polskich u siebie oczywiście nie chcieli). Skoro nie ma póki co żadnych zapowiedzi to może faktycznie odbiór nie był taki jak oczekiwano.
« Ostatnia zmiana: Cz, 14 Marzec 2019, 13:20:29 wysłana przez Nawimar III »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 09:00:36 »
Portugalska Mucha wydaje te Dylan Dogi pojedynczo i w HC  :o

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 09:02:39 »
Duchowy spadkobierca fanty! :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Kalander

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #95 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 13:32:12 »
Na razie chyba oficjalnych zapowiedzi brak, ale ktoś ma może jakieś domysły, co Muszka może planować na kwiecień?

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #96 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 13:35:38 »
Na razie chyba oficjalnych zapowiedzi brak, ale ktoś ma może jakieś domysły, co Muszka może planować na kwiecień?
Najprawdopodobniej 5 tom Outcast o podwójnej objętości, który będzie zawierać albumy The New Path (oryginalnie vol. 5) oraz Invasion (oryginalnie vol. 6).

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #97 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 13:36:55 »
Jednym z pierwszych tytułów powinien być trzeci tom W+D, nawet jakiś czas temu napisali, że jak pojdzie dobrze, to będzie pod koniec marca.
« Ostatnia zmiana: Cz, 21 Marzec 2019, 14:31:56 wysłana przez ramirez82 »

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #98 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 14:12:03 »
@ up- W+D ;)

Ja dopiero teraz zauważyłem, że 4 tom UnXF niedługo[?] wydają...zanadto skupiłem się na debiutach. Ciekawi mnie jak się sprzeda BlackMagick - nie jest to najlepszy komiks Rucki, ale pewnie magia nazwiska zadziała.

No i jeszcze Iron Fist...z tym tytułem mam pewien kłopot. Niezła rzecz, ale nie aż tak dobra, żebym kupował kolejne opasłe tomy- tu idealne byłyby skromniejsze tpb. No ale rozumiem decyzję wydawnictwa. Natomiast bardzo mnie ciekawi, jak ten tytuł się sprzedaje.


Mam jeszcze prośbę- dacie link do portugalskiej strony?
,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #99 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 14:31:32 »

Offline LordDisneyland

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #100 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 17:16:04 »
Dzięki, nie mam fejsbucha, to i znaleźć było trudno.
,, - Eeeeech.''

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #101 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 18:21:47 »
Iron Fista też już został chyba tylko jeden tom.
W ogóle mogli by w maju zapowiedziec w co wejdą z Marvela w zamian za kończące się serie (X-Force, Iron Fist, a i Astonishing X-Men został byc może jeden tom (chyba nie ma jeszcze decyzji jak reszta runu po Whedonie zostanie wydana) ).

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #102 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 18:46:26 »


Ms. Marvel u nas na plus miękka oprawa, w Portugalii powiększony format. Szkoda że nie dostaliśmy mixu tych 2 wydań. Portugalski tytuł "Chew" za każdym razem jak widzę mnie rozwala. Najdziwniejsze, że tutaj sobie wymyślili tytuł a takie "Fade Out" u nas przetłumaczone zostawili w oryginale.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #103 dnia: Cz, 21 Marzec 2019, 22:37:32 »
Jestem lekko skonfundowany. Jakiś czas temu porównywałem sobie nowe "Musze" wydanie "Astonishing X" z tym z WKKM i Mucha miała zimniejsze kolory. Ale teraz jest jeszcze zabawniej: skonfrontowałem wydanie drugie Muchy z wydaniem pierwszym Muchy i Mucha "druga" ponownie różni się odcieniem i jest lekko jaśniejsza/zimniejsza. Inna sprawa, że w nowym wydaniu kontury rysunków na planszach wydają się być bardziej ostre... Ktoś też to przyuważył czy też wzrok płata mi już figle?

Ale poza tym to cudne jest to nowe wydanie. Wklejka z Kitty w dechę. :) Okładka alternatywna z Emmą takoż.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #104 dnia: Pt, 22 Marzec 2019, 07:52:32 »
Iron Fista też już został chyba tylko jeden tom.
W ogóle mogli by w maju zapowiedziec w co wejdą z Marvela w zamian za kończące się serie (X-Force, Iron Fist, a i Astonishing X-Men został byc może jeden tom (chyba nie ma jeszcze decyzji jak reszta runu po Whedonie zostanie wydana) ).
Liczę po cichu na Kapitana Amerykę Bru w powiększonym i podwójnym (jak Astonishing) formacie. :P
(wiem, że to życzeniowe jest, ale kto jak nie Mucha...) :)