Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042672 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #945 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 17:41:28 »
Ciekawe, że tylko drugiego brakuje. Ktoś kupił 500szt i będzie raz w miesiącu puszczał na alledrogo po 100PLN, wietrzę spisek...
Ewentualnie tom 2 wyszedł w gorącym okresie, gdzie zarobieni kurierzy masowo "uszkadzali" paczki i wiele egzemplarzy tomu 2 poszło na reklamacje. Nie wiem, gdybam.

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #946 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 18:40:42 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #947 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 18:50:28 »
Fajnie.

Ja dziś dostałem drugi tom New X-men, wygląda świetnie. Mutancka kolekcja Muchy się rozrasta.

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #948 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 19:31:41 »
WTEM! - https://paradoks.net.pl/read/40097-nadciaga-era-apocalypsea
"Na opasłe tomisko liczące sobie 280 stron" nie przesadzajmy  ;)

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #949 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 20:20:03 »
Panowie, a jak ta "Era Apokalipsy"? Faktycznie dobra rzecz, czy jak to nieraz bywa: "dużo hałasu o nic"? ;)

Offline U.F.O

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #950 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 22:04:09 »
Wiadomo w ilu tomach od Muchy będzie ta Era Apokalipsy ?

Motyl

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #951 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 22:09:05 »
Wiadomo w ilu tomach od Muchy będzie ta Era Apokalipsy ?
4.

Offline zerodwatrzy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #952 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 22:32:09 »
Panowie, a jak ta "Era Apokalipsy"? Faktycznie dobra rzecz, czy jak to nieraz bywa: "dużo hałasu o nic"? ;)
Na tamte czasy na pewno przełomowe, nie robi tak masywnego wrażenia jak niektórzy mówią, ale to nadal dobra historia. Trzeba wziąć pod uwagę, że to głębokie lata 90, a nie ich przyjemne początki, więc wszystko jest ekstremalne, silne, krwawe, edgy i ma 73 kieszenie. Fajnie czytało się pierwszy raz, ale przez przesadę wynikającą z czasów powstania nie mam ochoty do niego wracać.

Offline Grrrgory

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #953 dnia: So, 30 Maj 2020, 07:55:44 »
Panowie, a jak ta "Era Apokalipsy"? Faktycznie dobra rzecz, czy jak to nieraz bywa: "dużo hałasu o nic"? ;)
Ja się męczyłem strasznie czytając to jakiś czas temu, a lubię lata 90 w komiksie superhero, zwłaszcza x-men. Imo lepiej by było jakby wydali to składając poszczególne serie w całość w konkretnych tomach, a nie po jednym zeszycie w każdym tomie. Te historie nie są ze sobą bezpośrednio powiązane z tego co pamiętam i czytając to w ten sposób to będzie męczarnia i chaos pod kopułą ;-). Do tego większość jest po prostu brzydka, nawet jak na standardy lat 90 tych, aż czasami oczy bolą.
Jedyne co tam jest dobre to Generation Next - piękne i odjechane, ale jak pisałem, szkoda że po jednym zeszycie na tom :-(

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #954 dnia: So, 30 Maj 2020, 08:07:09 »
Mówisz, że aż taki chaos będzie? Marvel podobnie wydał X-Men: The Complete Age of Apocalypse Epic, dziwne.

No zobaczymy, jaram się, jestem ciekaw, ale mam też oczywiście obawy.

Offline Grrrgory

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #955 dnia: So, 30 Maj 2020, 09:19:55 »
To nie jest taki typowy event, w którym wszystko spaja jedna fabuła, a raczej oddzielne historie, dziejące się w jednym alternatywnym świecie, więc ten tom to będzie taki zbiór kilku zaczętych fabuł. Swoją drogą to jednak w większości raczej słabych. Z tego co pamiętam, a szybko mi to uleciało z pamięci ;-) to tylko wstęp i zakończenie (chyba alpha i omega) to jakoś spajają.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #956 dnia: So, 30 Maj 2020, 09:22:51 »
Żeby kupować superhero od Marvela z połowy lat 90., to - przyznam - trzeba się wykazać nie lada odwagą, ale co kto lubi ;)

Online bibliotekarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #957 dnia: So, 30 Maj 2020, 13:03:27 »
No to szczerze mówiąc nie wiem czy Mucha nie zrobiłaby lepiej wydając jeden tom z jakimś głównym wątkiem. Wtedy na pewno bym kupił. Zaryzykowałbym nawet jeśli okazałoby się słabe. A tak brnąć w cztery tomy sieczki, często nawet nie na temat - poważnie się waham.
Batman returns
his books to the library

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #958 dnia: So, 30 Maj 2020, 13:06:06 »
Imo lepiej by było jakby wydali to składając poszczególne serie w całość w konkretnych tomach, a nie po jednym zeszycie w każdym tomie. Te historie nie są ze sobą bezpośrednio powiązane z tego co pamiętam i czytając to w ten sposób to będzie męczarnia i chaos pod kopułą ;-)
Sam miałem o tym napisać :) A ostatni tom pewnie gdzieś za półtora roku.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #959 dnia: So, 30 Maj 2020, 15:01:09 »
A ostatni tom pewnie gdzieś za półtora roku.

To chyba akurat żaden problem. Kupujecie i odkładacie na sam spód kupki wstydu. Za półtora roku cała historia będzie jak znalazł (jeśli już do niej dobrniecie). ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".