Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1044113 razy)

zerodwatrzy, misiokles i 6 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #855 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 10:32:37 »
No mało to nie jest, ale w obu przypadkach to jest ponad 250 stron w kolorze, w powiększonym formacie, w twardej oprawie. Kto poza Egmontem i NSC, wydałby to u nas taniej?

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #856 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 10:36:52 »
Na pytanie czy warto , odpowiadam tak - przeczytałem wszystkie komiksy tego duetu a Criminal jest tym najlepszym   

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #857 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 10:46:58 »
Na pytanie czy warto , odpowiadam tak - przeczytałem wszystkie komiksy tego duetu a Criminal jest tym najlepszym   

Lepiej bym tego nie ujął.
Szkoda tylko, że Mucha nie trzymała standardu papieru przy Wszyscy moi bohaterowie to ćpuny, który jest przecież jednym z wątków dla serii Criminal.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #858 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:18:50 »
Chyba jeszcze dziś jest promocja na gildii na 35 % na dwa pierwsze tomy Criminal. Ja wziąłem na próbę.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #859 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:29:28 »
Jest ktoś komu nie podeszło?

Ciekawe też czy czwarty tom w drugiej połowie roku bo pierwszy ten nowy zbiorczy (vol 8 ) niby zapowiedziany dopiero na grudzień.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:46:59 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #860 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:30:24 »
Zdarzają się jakieś narzekania na wtórność Brubakera.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #861 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:36:15 »
Co prawda ja na swoje egzemplarze Criminal jeszcze czekam, bo zamówiłem z pakietem kwietniowym Egmontu, ale jaka wtórność ? U Brubakera kryminał to jedynie podstawa do opowiedzenia różnorakich historii. Zabij albo Zgiń- ważniejsza wydaje się tu psychoza głównego bohatera i jego przeszłość niż sama otoczka fabularna, Fade Out- to pocztówka ze złotej ery Hollywood i filmu noir. Fatale, to natomiast horror rozgrywający się na przestrzeni wieków. I mówię to tylko o jego autorskich dziełach.

Offline nori

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #862 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:43:07 »
Cholera, przez Was zbankrutuję. Dzieki chłopaki. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #863 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:08:25 »
Cholera, przez Was zbankrutuję. Dzieki chłopaki. :)

Najprawdopodobniej jesteś Pan pierwszym człowiekiem w historii ludzkości, którzy dziękuję za doprowadzenie do bankructwa ;)
A co do "Criminal", to nie ma co się zastanawiać, tylko brać ino świst i pytać o jeszcze :P

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #864 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 07:59:09 »
Droga Mucho, prosimy o promocję 40%!! :)
Nigdy nie zrozumiem po co oczekiwać takich rabatów od Muchy czy Egmontu, skoro nasz rynek komiksowy wygląda tak, że w połowie sklepów internetowych to i tak norma.

Dosłownie kilka dni temu kupiłem drugi tom Criminal w Gildii za 57 zł.

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #865 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 08:15:15 »
Droga Mucho, prosimy o promocję 40%!! :)
Mucha daje takie właśnie rabaty na festiwalach w przypadku zakupu większej ilości komiksów na ich stoisku. Oczywiście na kolejny festiwal będziemy musieli sobie jeszcze poczekać, niemniej jednak w takiej sytuacji można zaopatrzyć się w dużo komiksowego dobra  8)
Ja ostatnio skorzystałem z fajnej promocji na Gildii -35%, dzięki czemu drugi tom Criminal też już do mnie idzie  ;D

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #866 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:57:16 »
Co prawda ja na swoje egzemplarze Criminal jeszcze czekam, bo zamówiłem z pakietem kwietniowym Egmontu, ale jaka wtórność ? U Brubakera kryminał to jedynie podstawa do opowiedzenia różnorakich historii. Zabij albo Zgiń- ważniejsza wydaje się tu psychoza głównego bohatera i jego przeszłość niż sama otoczka fabularna, Fade Out- to pocztówka ze złotej ery Hollywood i filmu noir. Fatale, to natomiast horror rozgrywający się na przestrzeni wieków. I mówię to tylko o jego autorskich dziełach.
Gdybym mógł to dałbym dwa plusy. Wtórny jest gatunek i tylko to.

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #867 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 17:04:16 »
Nigdy nie zrozumiem po co oczekiwać takich rabatów od Muchy czy Egmontu, skoro nasz rynek komiksowy wygląda tak, że w połowie sklepów internetowych to i tak norma.


Ano dlatego, że mając w pamięci bardzo udany mega zakup podczas ostatniej promocji tego typu, marzy mi się kolejna ;) NSC zrobiło na 45%, więc "apetyt rośnie w miarę patrzenia" ;)

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #868 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 17:15:34 »
Nigdy nie zrozumiem po co oczekiwać takich rabatów od Muchy czy Egmontu, skoro nasz rynek komiksowy wygląda tak, że w połowie sklepów internetowych to i tak norma.

Dosłownie kilka dni temu kupiłem drugi tom Criminal w Gildii za 57 zł.
To są pojedyncze strzały. Mucha z 40% to święto. Jeśli się mylę - proszę o linki.

Offline eyesore

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #869 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 18:08:44 »
na Black Friday było 40% w sklepie Muchy (i to chyba faktycznie jedynym raz kiedy widziałem tak tanio ich pozycje)