Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1153815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crono

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7560 dnia: Nd, 30 Czerwiec 2024, 23:32:02 »
Jakiś cytat? Egmont na pewno ma wyłączność na DC. Jakieś oficjalne coś na temat tego że Mucha może tylko ochłapy dostać że stołu "pańskiego"?
Nie ochłapy. Motyl kiedyś pisał, że jak Mucha jest zainteresowana jakimś tytułem z Marvela, to Panini pyta Egmont czy przypadkiem oni nie chcą tego wydać, bo jako większy gracz na rynku mają pierwszeństwo.

Offline notBart

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7561 dnia: Pn, 01 Lipiec 2024, 19:25:22 »
Dokładnie. Egmont wydaje też "bieżące" serie (nie wiem czy przypadkiem nie mają czegoś narzuconego do wydania) i chyba dlatego ma pierwszeństwo przy klasykach.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7562 dnia: Pn, 01 Lipiec 2024, 19:31:53 »
Narzucone to może mieć przy DC przy Marvelu wątpię.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7563 dnia: Wt, 02 Lipiec 2024, 08:04:18 »
Poprzednie ze 20 stron pokazuje, że na niektóre wydawnictwa na forum można wylewać pomyje i nie ma żadnej reakcji, ale jak ktoś zacznie krytykować innych, to zaraz robi się hejt obronny.

Nie wiem jak pakują w firmowym sklepie Muchy, bo albo zamawiałem ich pozycje na tantis.pl i taniejksiążce.pl, albo w Gildii.pl, bo dostawa do punktu odbioru była darmowa. I poza jedną historią z kurierem, gdzie obił mi 4 komiksy, w tym Age of Apocalypse, problemów z uszkodzeniami nie miałem. Zresztą kto zagląda do tematu o mojej kolekcji, widzi jak komiksy dochodzące do mnie są pakowane i w jakim stanie wyciągam je z pudła.


Brood Sagę oczywiście biorę, chociaż jak czytałem Masakrę Mutantów i Upadek Mutantów, to trochę na Claremoncie przysypiałem. Ale kolejne tomy Czerń, Biel i Krew to dla mnie porażka. Mucha i tak wydaje mało a jednocześnie rozdrabnia się na takie stand alone. To nie są historie dla mnie. Ja bym chciał więcej tomów z marvelowskiego continiuity. Bo to chyba w Inferno wspomniano o tym, że wcześniej tylko mutanci potrafili przełamać zarażenie od miotu. Albo w Ghost Riderze? Nie pamiętam, ale coś było. Lub genialny tom o śmierci Jean DeWolf. Jakby nie wyszedł po polsku, to trzy tomy Spencera wracające do historii Zjadacza Grzechów byłyby o wiele mniej zrozumiałe. A tak mamy orginalną historię i powrót do niej po latach.

I takich właśnie komiksów chciałbym od Muchy. Trzymajcie się tam w tym wydawnictwie i wydawajcie dużo Marvela.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7564 dnia: So, 06 Lipiec 2024, 19:41:19 »
Premiera 5 tomu Reckless 16 lipca

Cytuj
Bzzz, bzzz 🪰📖🔫!
Już 16 lipca ostatnie (na razie!) spotkanie z Ethanem Recklessem, którego najnowsza sprawa może go zupełnie złamać i zmienić jego życie na zawsze!

RECKLESS. TOM 5. ZA MNĄ PO KRES.
Poznaj Ethana Recklessa. Twoje kłopoty to jego specjalność. Za odpowiednią sumę.
Za młodu Ethan był agentem FBI i rewolucjonistą, czego dowodem jest kilka blizn, których się wtedy dorobił. Dziś jest po trochu windykatorem, po trochu prywatnym detektywem, ale przede wszystkim wrakiem człowieka.
Po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło San Francisco w 1989 roku, Ethan wyrusza do zniszczonego miasta na poszukiwanie zaginionej kobiety. Okazuje się jednak, że ścieżka, którą za nią podąża, jest nie tylko wyjątkowo cienista, ale przede wszystkim zupełnie niepodobna do innych, którymi dotąd błądził.
ZA MNĄ PO KRES to już piąta i wzbudzająca największe emocje odsłona bestsellerowej serii RECKLESS autorstwa Eda Brubakera i Seana Phillipsa, jednego z najbardziej zasłużonych duetów komiksowych i nagradzanych twórców takich komiksów jak PULP, WSZYSCY MOI BOHATEROWIE TO ĆPUNY, CRIMINAL, ZAĆMIENIE czy ZABIJ ALBO ZGIŃ.

„Lektura tego albumu jest jak seans najlepszego filmu noir. Brubaker mistrzowsko portretuje kryminalny półświatek i jego wpływ na średniej klasy śledczych. Jeśli podobały się wam Sokół maltański, Długie pożegnanie i Rockford Files, będziecie zachwyceni”. – Kareem Abdul-Jabbar

„Niekończące się odniesienia kulturowe, zagłębianie się w lata osiemdziesiąte na Wschodnim Wybrzeżu Ameryki i nakreślanie nowej formuły prawości i bohaterstwa sprawiają, że czytelnicy z niecierpliwością czekają na kolejną przygodę markotnego Ethana”. – Publishers Weekly

„O rany, ten album zwolnił w mojej głowie wszystkie zapadki spod znaku powieści kryminalnej... Błogość”. – Patton Oswalt

Scenariusz: Ed Brubaker
Ilustracje: Sean Phillips
Kolory: Jacob Phillips
Tłumaczenie: Maria Lengren
Liczba stron: 144
Format: 180 mm x 275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN  978-83-67571-36-4
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 79,00 zł
Premiera: 16 lipca 2024 roku