Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042889 razy)

Raveonettes, erol, Goka, Voitas, Midar i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #585 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:12:48 »
Nie czytałem, ale znajomy twierdzi, że "to komiks który jak przeczytam będę chciał mieć na półce"!! Coś w tym musi być bo znajomy to doświadczony komiksiarz, współprowadzący "Prosto z kadru"! :)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #586 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:19:31 »
To ja odradzę Nemezis, wg mnie strasznie to płytkie. Pomysł naprawdę fajny, ale to ma 4 zeszyty i jakaś połowa to akcja i rozwałka. Delikatnie zarysowani bohaterowie i tyle. Podobnie do wcześniejszego Reborn, czy MPH (KM/H po polsku chyba). Przez to, że historia jest skondensowana do kilku zeszytów, nie mogłem wczuć się w klimat, czegoś brakowało, tak jakby po łebkach zrobione.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #587 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 13:39:27 »
Podobnie do wcześniejszego [...] MPH (KM/H po polsku chyba).
Zatem namówiłeś mnie, by brać :)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #588 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 14:09:18 »
Spoko :) to nie są złe komiksy, ale dla mnie troszkę za słabo poprowadzone. Taki Gideon Falls też jest krótki (dany tomik), ale atmosfera tam jest gęsta, trzyma w napięciu. A w te Millary (nie wszystkie!) to takie filmy klasy B wg mnie. Niby spoko, ale czułem, że trochę zmarnowałem czas ;)

Pochwalić mogę kreskę, bo Reborn i Nemezis trochę się wyróżniają, wg mnie na plus.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #589 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 15:46:22 »
Nie czytałem, ale znajomy twierdzi, że "to komiks który jak przeczytam będę chciał mieć na półce"!! Coś w tym musi być bo znajomy to doświadczony komiksiarz, współprowadzący "Prosto z kadru"! :)
To ja odradzę Nemezis (...)
Prostuję - chodziło mu o HUCK, a ja pomieszałem z NEMEZIS.  ::)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #590 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 16:17:10 »
O, Huck ma podobne wady jak reszta tych krotkich Millarow (troche po lebkach, troche za szybko wszystko), ale nadrabia warstwa graficzna i super sympatycznym bohaterem. Szkoda, ze to jeden krotki tomik :(

Itachi

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #591 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 22:03:09 »
bzzz...

Na Mikołajki mamy dla Was... drugi tom Gideon Falls. Już 6 grudnia 2019 r. trafi on do sprzedaży. Mamy nadzieję, że cieszycie się z tej informacji, ale gdybyście jeszcze czuli niedosyt, to jutro zapowiemy promocje na Black Friday!


Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #592 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 22:16:40 »
Mam nadzieje, że jeszcze ostatni tom JJ będzie tego 6 grudnia  8)

Offline asx76

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #593 dnia: Wt, 19 Listopad 2019, 22:49:22 »
Mamy nadzieję, że cieszycie się z tej informacji, ale gdybyście jeszcze czuli niedosyt, to jutro zapowiemy promocje na Black Friday!


Oby tylko lepszą niż tą marną z ubiegłego roku... ;)

Online Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #594 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 13:45:22 »
Coś wiadomo o terminie wydania New X-Men???
Bo pierwotnie chyba miało być koło września, a tu ani widu ani słychu.
Jeśli idzie o terminy wydań to Mucha jest po prostu straszna.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #595 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 14:01:44 »
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś na facebooku było, że przed świętami może się wyrobią.

Znalazłem:

« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Listopad 2019, 14:08:25 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #596 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 15:55:52 »
No to drugi tom pewnie w okolicach Pyrkonu, a trzeci za rok.

Ciekawe w co z Marvela potem pójdą? Jessica zaraz się skończy, Iron Fist i Uncanny X-Force zakończone, zapowiedziane 3 tomy Astronishing X-Men wydane. Nawet jakby dalej ciągneli Astronishing to razem z New X-Men maja tylko dwie pozycje Marvela więc pewnie jeszcze coś dojdzie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 15:58:39 wysłana przez Maragast »

Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #597 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 16:00:15 »
No to drugi tom pewnie w okolicach Pyrkonu, a trzeci za rok.

Ciekawe w co z Marvela potem pójdą? Jessica zaraz się skończy, Iron Fist i Uncanny X-Force zakończone, zapowiedziane 3 tomy Astronishing X-Men wydane. Nawet jakby dalej ciągneli Astronishing to razem z New X-Men maja tylko dwie pozycje Marvela więc pewnie jeszcze coś dojdzie.

Jessica Jones. Kelly Thompson może ?

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #598 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 19:59:26 »
No to drugi tom pewnie w okolicach Pyrkonu, a trzeci za rok.

Ciekawe w co z Marvela potem pójdą? Jessica zaraz się skończy, Iron Fist i Uncanny X-Force zakończone, zapowiedziane 3 tomy Astronishing X-Men wydane. Nawet jakby dalej ciągneli Astronishing to razem z New X-Men maja tylko dwie pozycje Marvela więc pewnie jeszcze coś dojdzie.

X-Statix.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #599 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 21:18:13 »