Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1062826 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5295 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 08:55:09 »
tutaj są pod linkiem:
Wygląda ciekawie, tym bardziej że tam piszą, że zostało to odnowione z oryginalnych plansz.
https://www.darkdragonbooks.com/a-74881446/wolverine/wolverine-weapon-x-integraal-zwart-wit/#description

Offline Popiel

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5296 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 09:17:13 »
"Stray bullets" i "Powers" to dwa doskonałe i wielkie nieobecne w PL tytuły.

Ten pierwszy można w sumie puścić w jednym tomie, jak w USA. Cena pewnie wysoka, ale zakładam, że byłby hicior.

Drugi jest całkiem już sporą serią i jest pewne ryzyko sprzedażowe. Ale w sumie - gorsze rzeczy jakoś schodziły, a obok "Jinxa", "Goldfish" i "Torso" to moim zdaniem opus magnum Bendisa, zanim nie zaczął trzaskać generycznych trykociarzy.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5297 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:03:35 »
Ja bym najpierw wolał pierwsze porządne wydanie kolorowe, bo jakość TM-Semic to wiadomo, a drugie było oczojebne na kredzie. Takie porządne wydanie na dobrym offsecie z dobrze wyglądającymi kolorami, żeby przeczytać po latach i postawić na półce obok Potworów.
Dokładnie. Nie mam nic do wydania cz-b, ale nie w sytuacji kiedy nie jest dostępna normalna wersja (i w sumie nigdy nie była dostępna w rozsądnym wydaniu).

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5298 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:14:15 »
tutaj są pod linkiem:
O kurde, wygląda super. Bardzo chciałbym taką wersję u nas zobaczyć. Powiększony formacik, fajny offset... Mam juz dwa wydania w kolorze, wiec dla mnie zdecydowanie cz/b.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5299 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:22:32 »
No ja nie będę zaskoczony jak Egmont wyda w tym roku w Marvel Limited Weapon X - Gallery Edition

Offline HugoL3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5300 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 10:51:13 »
Sorki, z czego wynika ekscytacja komiksem w czerni i bieli? Ja wiele pozycji z góry skreśliłem właśnie z tego powodu, że jest bez koloru, zwyczajnie oczy mnie bolą od czytania czegoś takiego i jak mam wybór to zawszę wybiorę kolor.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5301 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:10:27 »
Mozesz bardziej sie ekscytowac  kreska / iloscia detali a przy kolorze troche to sie rozwadnia i zanika poniekad.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5302 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:10:29 »
Sorki, z czego wynika ekscytacja komiksem w czerni i bieli? Ja wiele pozycji z góry skreśliłem właśnie z tego powodu, że jest bez koloru, zwyczajnie oczy mnie bolą od czytania czegoś takiego i jak mam wybór to zawszę wybiorę kolor.

Pewnie z innego gustu i innego subiektywnego poczucia estetyki. Ja generalnie wolę komiksy w czerni i bieli (oczywiście są wyjątki) i są dla mnie bardziej czytelne, nie mniej. Kolory nie przysłaniają kreski.

Offline Zwirek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5303 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 19:44:45 »
« Ostatnia zmiana: Cz, 23 Marzec 2023, 19:50:52 wysłana przez Zwirek »

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5304 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 13:24:51 »
Znowu hurtownia wyprzedza zapowiedź Muchy :)
Na początku kwietnia premiera Moon Knight: Czerń, biel i kew
https://www.ateneum.pl/pozycja.php?id=541844



Cytuj
Moon Knight: Czerń, biel i kew

Kiedy Marc Spector odrodził się w cieniu Khonshu, egipskiego boga Księżyca, przybrał pseudonim Moon Knight i postanowił chronić nocnych podróżników przed złem. Podczas wypełniania życiowej misji przeszedł wiele zmian, ale zawsze pragnął jednego sprawiedliwości. Piąty tom z serii Czerń, biel i krew nieznacznie uchyla rąbka tajemnicy i pozwala poznać kolejne twarze Marca w dwunastu ekscytujących i często psychodelicznych odsłonach autorstwa takich talentów, jak Jonathan Hickman, Chris Bachalo, Paul Azaceta czy Leonardo Romero. Gościnnie występują Spider-Man i Doktor Strange.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Moon Knight: Black, White & Blood #14.

Liczba stron: 152
Format: 180x275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Cena okładkowa: 75,00 zł
Premiera: 06 kwietnia 2023 roku

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5305 dnia: Nd, 26 Marzec 2023, 03:37:15 »
Dodruk 1 tomu serii Criminal już w maju. Cena okładkowa wzrasta ze 110zł na 139zł
Cytuj
Bzzz, bzzz 🪰📖😲!
Z radością informujemy, że wyprzedał się nakład pierwszego tomu bestsellerowej serii Eda Brubakera i Seana Phillipsa. Pojedyncze sztuki znajdziecie jeszcze w kilku miejscach. Criminal jest dostępny między innymi w sklepie Gildii, w którym jeszcze do poniedziałku możecie kupić wybrane komiksy z naszej oferty z 35% rabatem. Pod koniec maja przewidujemy dodruk tego tytułu, jednakże z uwagi na wzrost kosztów druku, a także opłat licencyjnych, nie uda się zachować dotychczasowej ceny okładkowej komiksu. Nowa cena wyniesie 139 złotych.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5306 dnia: Nd, 26 Marzec 2023, 09:37:40 »
Motyl, dałoby radę ogarnąć?
No ja np. bym chciał dodruk z poprawioną czcionką na grzbiecie, żeby pasowało do pozostałych tomów.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5307 dnia: Nd, 26 Marzec 2023, 09:42:17 »
Motyl, dałoby radę ogarnąć?
Normanie o tym samym pomyślałem i pod postem na fb wstawiłem zdjęcie jak to wygląda i dałem podobny komentarz.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5308 dnia: Nd, 26 Marzec 2023, 12:03:54 »
Poprawioną czcionką, czyli mniejszą, aby pasowało do tytułów na grzbietach późniejszych tomów?

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5309 dnia: Nd, 26 Marzec 2023, 12:12:23 »
Zdecydowanie.