Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1070444 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4800 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 21:03:11 »
Motyl kiedy epici z Wolverinem od Muchy?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4801 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 21:04:12 »
Przecież Egmont ma je wydawać.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4802 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 21:29:20 »
Motyl kiedy epici z Wolverinem od Muchy?

Dobry żart. Raczej nigdy. Może jakieś inne iksmeniczne tytuły się pojawią. Kiedyś.

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4803 dnia: Pt, 02 Grudzień 2022, 21:44:53 »
Kiedys czyli jest nadzieja 😉

Offline WolfSazen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4804 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 01:13:14 »
Czy warto zainwestować w serię "The Wicked + The Divine"? Mucha rozumiem że z niej zrezygnowała ale softcovery po angielsku są dość dobrze dostępne.

Offline Archie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4805 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 19:00:44 »
Czy warto zainwestować w serię "The Wicked + The Divine"? Mucha rozumiem że z niej zrezygnowała ale softcovery po angielsku są dość dobrze dostępne.
Zależy czy lubisz twórczość Kierona Gillena. Osobiście mimo, że koncepcja reinkarnacji bogów mi się podobała i była ciekawie realizowana to wymęczyłem się przy tym tytule dosyć mocno. Lepiej w mojej opinii zrealizowane jest Die.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4806 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 19:54:19 »
Portugalski oddział Muchy znowu zaktualizował na swojej stronie (gfloy.pt) listę nadchodzących tytułów:

Luty:
- Reckless 2/5 (ongoing)
- Ascender 4/4 (finałowy tom)

Marzec:
- The Many Deaths of Laila Starr (one-shot)
- Chu 1 i 2 (czyli prawdopodobnie dostaniemy podwójny tom)
- Moon Knight: Czerń, biel i krew (one-shot)

U nas dodatkowo w pierwszym kwartale pewnie będzie jeszcze East Of West 2/3

@Motyl
Szykują się niedługo jakieś zapowiedzi na FB Muchy? W tamtym roku już połowie listopada pojawiały się codzienne wrzutki, będzie teraz coś podobnego?

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4807 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:12:32 »
U nas dodatkowo w pierwszym kwartale pewnie będzie jeszcze East Of West 2/3
EoW 2 się literuje, zabrakło już czasu, aby go do grudnia dodać, pośpiech nie jest raczej wskazany. Będzie po nowym roku. Reckless już jest po redakcji, więc pewnie też będzie jednym z pierwszych komiksów w 2023 r., półroczny odstęp między tomami chyba w miarę ok jest.

@Motyl
Szykują się niedługo jakieś zapowiedzi na FB Muchy? W tamtym roku już połowie listopada pojawiały się codzienne wrzutki, będzie teraz coś podobnego?
Na razie zapowiedzi w formie fragmentów okładek raczej nie będzie. Na razie nie słyszałem, aby coś takiego się szykowało.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4808 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:21:04 »
A a po co mieliby wydawać podwójne Chu jak wszystkie tomy są dostępne, to u nas już jest jak w Ameryce.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4809 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:22:57 »
@michał81
Pamiętam te posty Motyla i nie wiem po co je cytować. East Of West pewnie będzie już w styczniu, czyli tak jak napisałem w pierwszym kwartale.
A ten drugi cytat to była odpowiedź Motyla odnośnie kolażu/zgadywanek okładek. A ja pytam o coś innego. Na dodatek post był ponad dwa tygodnie temu i od tego czasu może mieć nowe informacje

@xanar
Mylisz serie Chew z Chu
Chu jest spin-offem z siostrą głównego bohatera
https://imagecomics.com/comics/series/chu

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4810 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 20:24:21 »
No fakt.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4811 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 22:37:07 »
@Motyl
Szykują się niedługo jakieś zapowiedzi na FB Muchy? W tamtym roku już połowie listopada pojawiały się codzienne wrzutki, będzie teraz coś podobnego?

Tak. X-Statix w sobotę. W tym roku więcej się nie spodziewaj. W portugalskiej filii znajdziesz znacznie mnie Marvela, bo są to tytuły robione wyłącznie z myślą o polskim rynku (co też widać po komentarzach Portugalczyków na FB). Na razie plan jest prosty, wydać to, czego nie udało się w 2022 r. i kontynuacje. Zapewne coś jeszcze wpadnie w ciągu roku, ale na razie za wcześnie to ogłaszać.

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4812 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 00:22:32 »
A ten drugi cytat to była odpowiedź Motyla odnośnie kolażu/zgadywanek okładek. A ja pytam o coś innego. Na dodatek post był ponad dwa tygodnie temu i od tego czasu może mieć nowe informacje
To przeczytaj moje pytanie z posta na które padła cytowana przez mnie odpowiedź, bo nie dotyczyło ono tylko kolażu. Wypowiedzi były na tyle dosadne, że raczej nie było co sugerować się co do większym zmian w ciągu tych dwóch tygodni.
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Grudzień 2022, 00:26:36 wysłana przez michał81 »

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4813 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 09:15:36 »
Wtem!


Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4814 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 15:00:21 »
Jest już na Gildii widzę:)
Szkoda że nie uda się przed świętami:(