Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1068672 razy)

xanar, Raveonettes, cinemaman i 7 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4500 dnia: So, 24 Wrzesień 2022, 19:00:46 »
No właśnie niech wydają szybciej bo zaraz będzie jeszcze drożej  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4501 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 01:01:16 »
Bomby będą, niektórzy spadną z krzeseł ;) dzisiejszy dzień na stoisku Muchy był bardzo udany. Przywieziony nakład Potworów wyprzedał się do 16. Tylko dziękować kupującym :)
Motyl już zmienił obrazek :) no nic, czekamy na więcej, póki co zapowiedzi super!

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4502 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 21:32:22 »
Czyzby  Mucha miala wydac Ghost Rider/Wolverine AKTY ZEMSTY ktory byl w Mega Marvel? Moze tez leta na nostaligi jak Egmont - ja tam byl kupil kolejna staroc :)

Offline marcinp

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4503 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 21:43:08 »
Czyzby  Mucha miala wydac Ghost Rider/Wolverine AKTY ZEMSTY ktory byl w Mega Marvel? Moze tez leta na nostaligi jak Egmont - ja tam byl kupil kolejna staroc :)
Oby nie to chłam straszny

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4504 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 21:52:15 »
Czyzby  Mucha miala wydac Ghost Rider/Wolverine AKTY ZEMSTY ktory byl w Mega Marvel? Moze tez leta na nostaligi jak Egmont - ja tam byl kupil kolejna staroc :)

Nostalgia ma swoje granice, nie wszystkie stare tytuły są warte ponownego wydania. Jeśli pojawi się kolejna zapowiedź na przyszły rok, to raczej nie będzie to Dom Pomysłów, tylko inny wydawca.

Online Deg

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4505 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 22:05:33 »
Czyzby  Mucha miala wydac Ghost Rider/Wolverine AKTY ZEMSTY ktory byl w Mega Marvel? Moze tez leta na nostaligi jak Egmont - ja tam byl kupil kolejna staroc :)
W Wydaniu Specjalnym chyba. Kupiłbym, ale w jakimś zbiorczym wydaniu, np. razem z Hearts of Darkness i Rise of the Midnight Sons :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4506 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 22:06:23 »
Oby nie to chłam straszny
To było "Wydanie Specjalne" 4/95. Pamiętam jak dzisiaj, zapowiedź ukazała się w którymś z Batmanów jak Knightfall wychodził (i były na stronie klubowej pierwsze w Polsce, bodajże, opisy komiksów Vertigo). Komiks to był 64 stronicowy albumik z grzbietem. Kiedyś 2,95 zł to była mała fortuna dla młodszego nastolatka i fajnie było taką kasę zarezerwować np. "Batman vs Predator II" a już z pewnością na coś z Lobo :-) Co do samego komiksu, to otrzymałem go w prezencie kilka lat po premierze i okazało się, że to był taki "mały potworek": beznadziejne rysunki, strasznie schematyczne, najgorsze chyba było kadrowanie w postaci wąskich prostokątów, po 3-4 na stronę. Słabo pamiętam ten komiks, ale sprawiał wrażenie odpychającego i wrażenie to, jak się okazuje, nie było wśród wielu czytelników odosobnione.
Natomiast wydany pół roku wcześniej "Ghost Rider/Wolverine/Punisher" (czyli "Heart's of Darkness" wspomniane przez Dega) może nie był komiksem wybitnym ale miał przyjemne rysunki, znośną kolorystykę, ninajgorszą fabułę. Oczywiście oba ukazały się bo był hype na trójcę tytułowych bohaterów (co się chyba za bardzo przez te wszystkie lata nie zmieniło :-)), ale z jednej strony wydawnictwo oszczędzało wydając 48-68 stronciowe komiksy miast 100-132 stronicowych, a z drugiej ten wydany komiks okazał się niestety "wabiem" na ten drugi, beznadziejny. W ogóle ten rok rozpoczął się od "Ganthet's Tale" ze scenariuszem pisarza SF ("Pierścień") Larry'ego Nivena i rysunkami Johna Byrne'a czyli calkiem przyjemnego, choć "chudego" komiksu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Wrzesień 2022, 22:09:29 wysłana przez Kandor »

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4507 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 22:13:26 »
Bomby będą, niektórzy spadną z krzeseł ;) dzisiejszy dzień na stoisku Muchy był bardzo udany. Przywieziony nakład Potworów wyprzedał się do 16. Tylko dziękować kupującym :)
3mam za słowo - jeśli mam spaść z krzesła, to niech to będzie w szczytnym* celu.

[*trochę bez sensu, ale wiecie o co mi chodzi ;-)]

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4508 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 10:49:42 »
Przywieziony nakład Potworów wyprzedał się do 16. Tylko dziękować kupującym :)
Dzięki za podziękowania  :D

Offline Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4509 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 12:48:57 »
A coś wiadomo może już o tym X-Statix albo Venomie czy dalej czekamy aż do końca świata?

Online michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4510 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 13:49:39 »
A coś wiadomo może już o tym X-Statix albo Venomie czy dalej czekamy aż do końca świata?
Venom ma być na koniec października lub początek listopada
Jeszcze się robi, jeśli drukarnia będzie miała wolny termin, to może w okolicach Halloween, a jak nie to chwilę później.

Offline Simon11

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4511 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 14:13:38 »
Niech dają Midnight Sons, Akty zemsty, Serca ciemności, itp. Biorę cały ten stuff :)

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4512 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 18:22:58 »
Niech dają Midnight Sons, Akty zemsty, Serca ciemności, itp. Biorę cały ten stuff :)

Fajnie, też bym brał, gdyby się piorunem sprzedawało. Jak coś się ruszy na rynku, to pewnie rozważymy.

Offline AntekSocjalny

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4513 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 18:47:22 »
Niech dają Midnight Sons, Akty zemsty, Serca ciemności, itp. Biorę cały ten stuff :)
Też bym brał. Lubiłem te wydania specjalne

sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4514 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 20:52:03 »
Ghost Rider z rysunkami Adama Kuberta były mega