Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1042611 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4470 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:07:14 »
Nie, bardziej o takie drobnostki, że gdzieś trzeba postawić przecinek, a w oryginale nie ma, w oryginale jest podwójna spacja, a u nas pojedyncza. Takie błahostki.

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4471 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:15:27 »
Masakra ;-) Wyobraźnia właśnie odmówiła mi posłuszeństwa. Zatem, jako przyszłemu czytelnikowi tej publikacji, pozostaje mi powiedzieć: thank you for your service! :-)

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4472 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:59:43 »
Ale się nahajpowałem na te Potwory. Chyba sobie kupię ten album do pociągu powrotnego.
Weapon X to arcydzieło i najlepszy komiks z Marvela jaki czytałem, liczę na drugie arcydzieło tego autora.
Swoją drogą Mucha mogłaby wydać w jakimś super formacie kolekcjonerskie wydanie Broni X. Oczywiście z zimową okładką. ;)


Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4473 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 00:30:26 »
Swoją drogą Mucha mogłaby wydać w jakimś super formacie kolekcjonerskie wydanie Broni X.
Najlepiej w tym wydaniu

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4474 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 00:50:06 »
Dajcie spokój lepiej coś nowego i nieoczywistego (jak X-Statix), a nie coś co każdy ma, przeczytał i wyszło już u nas 2 razy.
A już te megawydania to zostawcie dla Egmontu. W obecnych czasach szkoda kasy na nie, a już szczególnie na duble. No i beznadziejnie się je czyta :)

Offline Benson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4475 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 07:37:58 »
Nigdzie nie znalazłem info, w jaki sposób Mucha zorganizuje wymianę Spectaculara z błędami na poprawione wydanie. Wysyłać bezpośrednio do wydawnictwa czy czekać na szczegóły?

Offline Takesh

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4476 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 07:49:04 »
Ja mam Spectaculara kupionego zaraz po premierze. Nakład się skończył w szybkim tempie, dlatego naturalną koleją rzeczy jest dodruk, czy też drugie wydanie. Przy okazji standardową praktyką (u dobrych wydawców) jest poprawienie ewentualnych błędów.

Ludzie! Dajcie sobie na wstrzymanie z tym bólem doopy. Serio. Nie zachowujcie się jak obrażone dzieci, które dostały lody, ale następny w kolejce wziął inny smak i jednak wolą te drugie...

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4477 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 08:09:22 »
Ale się nahajpowałem na te Potwory. Chyba sobie kupię ten album do pociągu powrotnego.
Weapon X to arcydzieło i najlepszy komiks z Marvela jaki czytałem, liczę na drugie arcydzieło tego autora.
Swoją drogą Mucha mogłaby wydać w jakimś super formacie kolekcjonerskie wydanie Broni X. Oczywiście z zimową okładką. ;)



To sprawdzaj sobie na stoisku, czy jest dostępny, bo nakład na festiwalu będzie raczej skromny. Weapon X? Wydanie w kolekcji nie było małe. Jakieś bombowe zapowiedzi do końca roku się pojawią na pewno. Będą zadowoleni i miłośnicy trykotów spod znaku marveli i dc, jak i mniejszych wydawnictw amerykańskich, a i europejskiego coś wpadnie. Wszystko w swoim czasie :)

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4478 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 09:28:44 »
Mnie tam z Marvelem zazwyczaj nie jest po drodze  :)
Ale są wyjątki jak Hulk Szary czy wybitny Weapon X.

Offline Benson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4479 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:19:32 »
Ludzie! Dajcie sobie na wstrzymanie z tym bólem doopy. Serio. Nie zachowujcie się jak obrażone dzieci, które dostały lody, ale następny w kolejce wziął inny smak i jednak wolą te drugie...
Inny smak to jest inny komiks. Tu dostałeś lody z muchą (pun intended) w środku.
Wiadomo, że nie liczę na wymianę, ale miło byłoby się rozczarować. Tak jak np. Larian, który za darmo udostępnił Divinity Original Sin Enhanced Edition wszystkim, którzy mieli wersję podstawową.

Offline Megatron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4480 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:22:31 »
a nie coś co każdy ma, przeczytał

Nie mam i nie czytałem. Skąd te pomysły że jak sam coś kupiłem to i wszyscy mają?

Kolekcjonuję komiksy od 6 lat, a ostatnie wydanie było 8 lat temu. Powoli już muszę wyciszać hobby z braku miejsca a weaponX jeszcze nie stoi na półce. Dla mnie takie gadanie, że coś już tam kiedyś było to takie bazyliszkowanie.


sum41

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4481 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:29:27 »
dodruk Spectaculara kto to te glupie komiksy z lat 90tych kupuje i czyta - przeciez to sie nie sprzeda...

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4482 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 11:04:05 »
dodruk Spectaculara kto to te glupie komiksy z lat 90tych kupuje i czyta - przeciez to sie nie sprzeda...
Spectacular jak epki Amazinga lecą na fali nostalgii (tak samo jak zapowiedziany Punisher). Niech ktoś spróbuje z tego okresu wydać Avengers, Ligę Sprawiedliwości, Wonder Woman, Flasha, itd. czyli komiksu których Tm-Semic nie wydawał.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4483 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 11:19:30 »
Wiadomo, że nie liczę na wymianę, ale miło byłoby się rozczarować.

Mój egzemplarz jeszcze w folii toteż nie miałbym nic przeciwko takiemu rozczarowaniu.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline dreamer36

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4484 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 13:24:32 »
No niestety w tym roku zrobię 3 razy za betatestera gier, bo czasem pojawia się gra, którą naprawdę muszę ograć na premierę. I w tym roku wszystkie wyjdą pod koniec roku. W październiku będę grał w A Plague Tale: Requiem, w listopadzie w God of War: Ragnarok, a w grudniu w Syberię: The World Before (na konsoli, bo na kompa już jest, ale wolę na konsoli).

U mnie plan "gierkowy" na koniec roku wygląda bardzo podobnie, z tym że w grudniu zamiast Syberii - Callisto Protocol :) (wygląda jak duchowy spadkobierca Dead Space, a to jedyna gra w którą bałem się grać i każda sesja kończyła się waleniem serca, spoconymi dłońmi i pytaniem "Na ch... mi to było")