Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1043959 razy)

kelen, donT, Blind, Necr09, Damian xyz i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4245 dnia: So, 16 Lipiec 2022, 15:44:53 »
Oby nie cierpial na przypadlosc cieniasow od Muchy, krzywy grzbiet :/ szkoda, ze nie udalo sie chociaz 2w1 jak Criminal.

Offline AntekSocjalny

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4246 dnia: So, 16 Lipiec 2022, 16:34:18 »
Oj też bym nie pogardził wydaniem 2in1

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4247 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 17:52:34 »
Bzzz, bzzz !
W końcu 26 lipca powrócą architekci multiwersum Gideon Falls – Jeff Lemire i Andrea Sorrentino, którzy tym razem zderzą miłość do zwierząt z fantastykę naukową i thrillerem z czasów zimnej wojny.
PIERWOTNY
W 1957 roku Związek Radziecki przeszedł do historii, wysyłając na orbitę okołoziemską psa o imieniu Łajka. Dwa lata później Stany Zjednoczone Ameryki w podobną podróż wysłały dwie małpy, samice Able i Baker. Jednak w tej opowieści zwierzęta nie powróciły na Ziemię. Co więcej, wbrew pozorom wcale nie zginęły w kosmosie – zostały uprowadzone. A teraz wracają do domu...
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach PRIMORDIAL #1–6.
Tłumaczenie: Arek Wróblewski
Liczba stron: 176
Format: 180 mm x 275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN  978-83-66589-80-3
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 89,00 zł
Premiera: 26 lipca 2022 roku

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4248 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 21:27:12 »
I kolejny album do koszyka. Dobrze to wygląda.

Zatem został jeszcze jeden album do ujawnienia z lipcowych zapowiedzi. Drogą dedukcji będzie to albo Wolvie 2 albo X-Statix 1. Osobiście mam nadzieję na ten drugi ; )

Offline Kvothe

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4249 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 21:38:57 »
Jak jeszcze jeden, jak już masz 4:

-SZTUCZNA INTELIGENCJA
-KSIĘŻYCÓWKA TOM 5 – STUDNIA
-RECKLESS TOM 1
-PIERWOTNY

A z tego co pisał Motyl w przygotowaniu na kolejne miesiące jest:
X-Statix tom 1
Monsters
Wolverine tom 2


Offline Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4250 dnia: Nd, 17 Lipiec 2022, 21:56:45 »
A faktycznie, mój błąd. Nie wliczyłem Sztucznej Inteligencji, pewnie dlatego że już w złożonym zamówieniu. Co z oczu to z serca i.. najwyraźniej też z pamięci.

Cierpię na niedobór dobrych X-tytułów. Potrzebuję zastrzyku mutantów. Najlepiej relatywnie starszych. Na przykład ktoś mógłby wziąć się za X-Factor v3 Petera Davida.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4251 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 11:03:16 »
Jako że całkowicie nie jestem w temacie polskich wydań, to wpadam zapytać, na kiedy zapowiedziano Lethal Protector. Dzięki za info i pozdrawiam Was serdecznie ;)

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4252 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 11:23:43 »
Pewnie na zasadzie - jak wydadzą to będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Rodrigues

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4253 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 12:02:57 »
Z tego co pamiętam, na tą chwilę mamy tylko zapowiedź na ten rok bez dokładniejszych szczegółów.

Offline Takesh

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4254 dnia: Nd, 24 Lipiec 2022, 16:03:32 »

Offline Maragast

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4255 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 13:13:55 »
A o X-Statix dalej cisza.
Wyjdzie to w ogóle czy zapomnieli?

Online zombie001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4256 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 13:36:35 »
Pewnie wyjdzie, tylko widać obecnie, że wszystko zwolniło. Zresztą sposób ich zapowiedzi jest taki, że będzie np
cyk.. i za miesiąc trafi to na półki.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline marcinp

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4257 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 22:26:35 »
Ktoś już czytał Pierwotny? Zastanawiam się  nad zakupem

Offline Kandor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4258 dnia: So, 30 Lipiec 2022, 22:33:21 »
A o X-Statix dalej cisza.
Wyjdzie to w ogóle czy zapomnieli?
Wydadzą to wkrótce, w dalszej kolejności po AoA, którego ostatni (4-ty) tom nie tak dawno się ukazał. Co jakiś czas o tym piszą na FB Muchy, nie jest to tytuł "zapomniany") :-)
Co prawda nie posiadam jeszcze 4-go tomu "Ery Apocalypse'a", ale tu masz poniżej link do prezentacji naszego kolegi z forum i po 12j minucie filmiku masz pokazaną dwustronicową zapowiedź X-statix.



Co prawda wszystko to z maja, no przy Musze trzeba się uzbroić w cierpliwość - ja się z tego powodu nie "chlastam" ;-D

Ja czekam na kolejny Marvel Limited z Egmintu, może najwcześniej w 2023 roku, jak również (może w ML albo DCLimited) na JLA/Avengers Pereza o kótrych pan Kołodziejczak nie wspomniał, ale o nich z pewnością pomyślał i myśli te nam przekazał ;-) Z nie ilustrowanych książek to po miesiącach nagabywania Wydawnictwo Literackie odpisało mi, że żadnej kolejnej książki Lema nie wznowią w tym roku, a o nowym wydaniu"Obłoku Magellana" (którego Lem się wstydził jako laurki socrealistycznej, a o którym się wszędzie pisze), to się już pewnie nikomu nie śni. Wracając do komiksów:  "Strange Adventures" Toma Kinga nie zapowiedziano w ogóle. TO są wszystko rzeczy o których na razie zapomniano - takie komiksy Muchy i ich cykl wydawniczy to pikuś ;-)
« Ostatnia zmiana: So, 30 Lipiec 2022, 23:13:04 wysłana przez Kandor »

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4259 dnia: Nd, 31 Lipiec 2022, 11:44:55 »
Ja czekam na kolejny Marvel Limited z Egmintu, może najwcześniej w 2023 roku, jak również (może w ML albo DCLimited) na JLA/Avengers Pereza o kótrych pan Kołodziejczak nie wspomniał, ale o nich z pewnością pomyślał i myśli te nam przekazał ;-)
Myślę, że nie jedna osoba (w tym ja) chciałaby polskiego wydania JLA/Avengers Pereza. Patrząc jednak jak pod górkę sam Disney robił wznowieniu tego komiksu, to jest prawie nie możliwe, aby rzecz była do wydania u nas.