Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1066969 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3480 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 10:40:30 »
Nie zauważyłem wcześniej żeby ktokolwiek narzekał (może przegapiłem), na grzbiety Punishera od Egmontu
Grzbiety Punishera > grzbiet Wolverine'a.

Offline HaVoK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3481 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:01:47 »
Najlepiej gdyby wszystkie grzbiety były przezroczyste, ale wtedy chwalenie się pólkami za lajki straciłoby sens.

Offline kenji

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3482 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:09:55 »
Na temat logotypów to można osobny temat założyć.
W sumie to strasznie dziwne gdzie wydawnictwa które oferują historie obrazkowe i większość kupujących jest wyczulonych na to, na co patrzą … i te wydawnictwa maja tak wstrętne logotypy.

Mucha. - straszny logotyp. Ale przynajmniej w miarę konsekwentnie jest w tym samym miejscu na każdym tomie

Timof - lider wśród beznadziejnych logotypów. Tzn logotyp i może ciekawy ale to w jaki sposób jest eksponowany na każdym komiksie to dramat. Różne wielkości , kolory

Ongrys … nawet nie chce mi się pisać.

Chyba w tej sytuacji najlepiej wychodzi egmont - bo nie umieszczę logotypu od dłuższego czasu w ogóle.


ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3483 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:19:41 »
Cytuj
Bzzz, bzzz 🪰!
Kontrakty podpisane! Materiały zamówione! A zatem bez zbędnych ceregieli: 𝐌𝐀𝐑𝐕𝐄𝐋 w Musze w 2022! 😎
𝐗-𝐌𝐄𝐍. 𝐓𝐎𝐌 𝟒. 𝐄𝐑𝐀 𝐀𝐏𝐎𝐂𝐀𝐋𝐘𝐏𝐒𝐄'𝐀: 𝐙𝐌𝐈𝐄𝐑𝐙𝐂𝐇 (finał)
𝐃𝐄𝐀𝐃𝐏𝐎𝐎𝐋: 𝐂𝐙𝐄𝐑Ń, 𝐁𝐈𝐄𝐋 𝐈 𝐊𝐑𝐄𝐖
𝐖𝐎𝐋𝐕𝐄𝐑𝐈𝐍𝐄. 𝐓𝐎𝐌 𝟐. 𝐖𝐑Ó𝐆 𝐏𝐔𝐁𝐋𝐈𝐂𝐙𝐍𝐘
𝐄𝐋𝐄𝐊𝐓𝐑𝐀: 𝐂𝐙𝐄𝐑Ń, 𝐁𝐈𝐄𝐋 𝐈 𝐊𝐑𝐄𝐖
𝐕𝐄𝐍𝐎𝐌: 𝐋𝐄𝐓𝐇𝐀𝐋 𝐏𝐑𝐎𝐓𝐄𝐂𝐓𝐎𝐑
𝐗-𝐒𝐓𝐀𝐓𝐈𝐗. 𝐓𝐎𝐌 𝟏 (pierwszy z trzech)
𝐌𝐀𝐑𝐕𝐄𝐋𝐒 𝟐𝟓𝐓𝐇 𝐀𝐍𝐍𝐈𝐕𝐄𝐑𝐒𝐀𝐑𝐘 𝐄𝐃𝐈𝐓𝐈𝐎𝐍

Online LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3484 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:21:55 »
Mucha rozbiła bank z zapowiedziami Marvela!

Offline Piterrini

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3485 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:37:25 »
A co do zapowiedzi Marvela to jakaś niespodzianka będzie.
Który z zapowiedzianych to niespodzianka? :D [żart]

Wolverine z rysunkami Romity mam z poprzedniego wydania, raczej nie będę zmieniał. Venoma miałem jakiś pojedynczy zeszyt, nic wybitnego ale fajnie że Mucha wyda, ze Spiderem jest już "kolejka" na lata wydawania, więc konkurencja myślę Venoma poza tym najnowszym by nie ruszyła. No i jeszcze Marvels się cieszę, cena będzie zaporowa bo to wydanie ma w oryginale 500 stron, ale... z jednej strony dobrze, mniejsza szansa że coś się "zepsuje" u Muchy (np. powszechne zblurowane strony w Deluxach Egmontu), a z drugiej - niby ceny jeszcze nie znamy, ale od E pewnie tylko lekko drożej widziałbym wydanie w formacie Noir/Strange (czyli trochę większym od Deluxe)...

Offline Simon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3486 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:43:07 »
X-Statix i Marvels biorę bankowo.
Zapowiedzi raczej bez zaskoczeń.
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3487 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:49:29 »
To już wiadomo skąd taki zalew Marvels od kilku dni na grupach sprzedażowych. Ja jednak pozostanę przy starym, jeśli to będzie jakieś wydanie mega wypasione, 500 stron, za miliony monet.

Offline bogi1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3488 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 12:01:01 »
To może kiedyś dostaniemy tą nową serię Marvels
https://comicvine.gamespot.com/the-marvels/4050-135762/

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3489 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 12:02:55 »
@motylu czy 𝐕𝐄𝐍𝐎𝐌: 𝐋𝐄𝐓𝐇𝐀𝐋 𝐏𝐑𝐎𝐓𝐄𝐂𝐓𝐎𝐑 to będzie tylko Venom: Lethal Protector (1993) #1-6? Czy będzie coś dodatkowo w tym tomie?
Spoiler: PokażUkryj
Spider-Man: The Trial of Venom ? Web of Spider-Man (1985) #95-96; Ghost Rider/Blaze: Spirits of Vengeance (1992) #5-6? coś co jest w epiku?

Offline Piterrini

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3490 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 12:14:39 »
Ja jednak pozostanę przy starym, jeśli to będzie jakieś wydanie mega wypasione, 500 stron, za miliony monet.
Ja jeszcze "lepiej", bo pewnie zostanę przy WKKM za 40zł. Jak Spider kosztuje 230 to Marvels tańszy nie będzie (zwłaszcza że zapowiedzi na 2022 to faktycznie 2023 może być, a ceny wtedy jeszcze wyższe)... Ale co do dodatków to akurat jestem za, wydania bez dodatków już były. Jedyna rzecz dyskusyjna to format/wymiary, strzelam że będzie standardowo powiększony, większego nie ma sensu jeśli chodzi o Muchę (bo jednocześnie cena skoczy ponad możliwości nawet największych "fanów" wydawnictwa). Z kolei jest np. to wydanie na które się swego czasu "czaiłem":
https://www.amazon.com/Marvels-Monster-Sized-Kurt-Busiek/dp/1302914227
54,5cm wysokości, nie ma co porównywać z tymi Noirami Egmontowymi :P Drukowane chyba w chinach, więc okładkowo było 75 albo 100$ (nie pamiętam :( ), w każdym razie w PL było dostępne za ok. 200zł. Było, bo chyba MVM to miał, nie śledzę ale strzelam że przez lata człowiek groził że się zwinie i się zwinął w końcu (pewnie weszło w sklep stacjonarny itp.).

Edit: sprawdziłem i MVM teraz po prostu pod stroną Azylu działa. No ale tego wydania już nigdzie nie widzę w kraju :'(
« Ostatnia zmiana: So, 22 Styczeń 2022, 12:24:08 wysłana przez Piterrini »

Offline HugoL3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3491 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 12:50:55 »
Piszecie o kolejce jeśli chodzi o wydawanie Spider-Mana, ale na to wygląda, że w tym roku nic nowego z tym bohaterem Mucha nie rzuci.
A Egmont wyda dwa albo trzy epici, jednego albo dwa Ultimate i kolejne tomy Marvel Fresh. Czyli również bez zaskoczeń.
Na ten moment znamy tylko zawartość jednego epica prawda?

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3492 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:18:27 »
Wolverine tom 2 wrog publiczny i Marvels to wznowienia?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3493 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:20:19 »
Nie ogarniam co ciągnie to wydawnictwo do tych tytułów z serii Black White & Blood. Carnage jest cienki (graficznie ok), Elektra po pierwszym zeszycie też bez szału. Za to za Venoma props, mimo że można powiedzieć o tej serii to samo :P (piszę to jako psychofan tej postaci).

Offline michał81

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3494 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:24:55 »
Wolverine tom 2 wrog publiczny i Marvels to wznowienia?
Tak, ale w nowych edycjach. Wróg publiczny będzie teraz w jednym powiększonym tomie. Marvels też będzie w obszerniejszym wydaniu.