Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1068830 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3045 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:21:03 »
Stary, jesteś jedyną osobą na forum która ma problem z stanowiskiem redaktora. Poczytaj inne recenzje komiksów Muchy na tym potralu i określ czy mają fory dzięki Motylowi.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3046 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:25:29 »
Cytat: LukCook
Motyl zmień podpis i podaj prawdę, jeżeli to nie Ty redagowałeś ten tekst. Mój reaseach opiera się na informacji podanej na paradoks, Redaktor: Motyl. Jeżeli to nie Ty, to dlaczego nie podasz danych osoby, która ten tekst redagowała? Podsumowując - podana jest nieprawda.

Zrób coś dla siebie i przestań się kompromitować.

Kolego, podana jest prawda. Tekst dostałem po korekcie i go opublikowałem na stronie. Powiedz mi kolego oskarżający mnie o brak profesjonalizmu, patologię, a teraz nieprawdę, jak miałem to zrobić. Przemianować silnik portalu i zmienić słowo redaktor na: wrzucający teksty, publikator, ojciec dyrektor? Przyjmij do wiadomości, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem stanowi dla Ciebie problem, jako redaktor naczelny dodałem tekst na portal i dlatego widnieję jako redaktor. Na tym polega moja praca na portalu. Zasugerowałeś się tym i wyciągnąłeś nieprawdziwe wnioski, aby mi dopiec. Przepraszam, że Cię rozczarowałem i ci się nie udało.

Kolego, naucz się jednego, na przyszłość, aby kogoś oskarżać o cokolwiek zbierz niezbite dowody, takie, do których masz 100% pewności. Bo jak jeszcze raz mnie pomówisz o coś, to wyciągnę konsekwencje prawne. Kapewu?

Offline LukCook

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3047 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:33:19 »
Kolego, podana jest prawda. Tekst dostałem po korekcie i go opublikowałem na stronie. Powiedz mi kolego oskarżający mnie o brak profesjonalizmu, patologię, a teraz nieprawdę, jak miałem to zrobić. Przemianować silnik portalu i zmienić słowo redaktor na: wrzucający teksty, publikator, ojciec dyrektor? Przyjmij do wiadomości, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem stanowi dla Ciebie problem, jako redaktor naczelny dodałem tekst na portal i dlatego widnieję jako redaktor. Na tym polega moja praca na portalu. Zasugerowałeś się tym i wyciągnąłeś nieprawdziwe wnioski, aby mi dopiec. Przepraszam, że Cię rozczarowałem i ci się nie udało.

Kolego, naucz się jednego, na przyszłość, aby kogoś oskarżać o cokolwiek zbierz niezbite dowody, takie, do których masz 100% pewności. Bo jak jeszcze raz mnie pomówisz o coś, to wyciągnę konsekwencje prawne. Kapewu?

Motyl to trzeba opisać cała sytuacje od razu, było proste pytanie i wątpliwość. To Ty wysyłasz mnie do blogów odpowiednich do mojego poziomu intelektualnego. Tutaj się zgodzę bo są na forum koledzy, którzy prowadzą blogi w bardzo profesjonalny sposób i widzę, że lepiej tam sprawdzać recenzje.

Trzymaj się „kolego” - nie będę dyskutował z nikim, który straszy na forum konsekwencjami prawnymi a sam obraża ludzi, obraża inne kolekcje i sklepy. Ciekawe, że Carrefour, Auchan czy Biedronka czują się dobrze kiedy wyzywasz je w innym wątku albo czy Hatchette nie powinno zainteresować się Twoimi postami.

Pozdrawiam i życzę ciepłego Słońca i umiaru

Offline Cringer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3048 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:51:08 »
Kolego, naucz się jednego, na przyszłość, aby kogoś oskarżać o cokolwiek zbierz niezbite dowody, takie, do których masz 100% pewności. Bo jak jeszcze raz mnie pomówisz o coś, to wyciągnę konsekwencje prawne. Kapewu?
ehh gdybyś chociaż tyle uwagi poświęcił błędom w Spidermanie co napinkom na forum  ::)

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3049 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 14:57:20 »
Tak się na chwilę wtrącę - widomo kiedy mają się ukazać  "Potwory"?

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3050 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 15:03:11 »
Dziękuję bardzo, że zabraniasz mi krytykować kolekcje, wymieniłem rzeczy, które mi w nich przeszkadzają i wyraziłem swoją wątpliwość co do sposobu dystrybucji kolekcji, której jeszcze nawet nie ma. Nie ukrywam, że zrobiłem to w sposób dosadny, ale nie było moim zamiarem nikogo obrażać. Ubolewam natomiast, że stawiasz znak równość między słowami krytyka a obrażanie czy wyzywanie. Czy użyłem słów powszechnie uważanych za obelżywe, narzekając na marną jakość produktów w Biedronkach czy Auchanach? Nie. Nie czytałeś nigdy o szczurach w Biedronce - https://www.rmfmaxxx.pl/polecamy/Szczury-w-Biedronce-Pojawilo-sie-szokujace-nagranie-Siec-komentuje,44340.html Nie zalecam kupowania tam jedzenia. Nie znając znaczenia słów albo przeinaczając ich do swoich wypowiedzi po raz kolejny zarzucasz mi nieprawdziwe rzeczy. Jak potrzebujesz maila do Hachette z chęcią Ci udostępnię. Nawet takiego do osób z redakcji kolekcji.

Wybacz, ale z Twojej strony nie było wątpliwości, jasno i bez ogródek w pierwszym poście napisałeś co sądzisz o publikacji recenzji, odświeżę ci pamięć cytatem:
Cytat: LukCook
Na paradoks opublikowano właśnie recenzje Spectaculara. Czy tylko mnie wydaje się wysoce niestosowne, że Motyl, który współpracuje z Muchą redaguje recenzje tej pozycji? Recenzja merytorycznie w porządku ale przeciwnie do innych portali ani słowa o fatalnej jakości części zeszytów. To, że Mucha nie informowała nigdzie o tej sytuacji to można zrozumieć - pieniądz ale szanujący się portal dający recenzje bez wzmianki o jakości wydania to farsa.

Daruj sobie więc czcze wymówki, że trzeba było opisać sytuację od razu. Byłaby opisana od razu, gdybyś zapytał, a nie przeprowadził od razu frontalny atak na moją osobę. Mogę ci tylko podziękować, że dzięki Twojemu zachowaniu recenzją Spectaculara na Paradoksie (tak, nazwa portalu się odmienia) w ciągu ostatnich pięciu godzin przeczytało ponad sto kolejnych osób. To całkiem niezły wynik :) 

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3051 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 15:04:35 »
Tak się na chwilę wtrącę - widomo kiedy mają się ukazać  "Potwory"?

Jak dostanę odpowiedzi do ostatnich pytań, to dopytam.

Online parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3052 dnia: Nd, 10 Październik 2021, 15:05:29 »
Dzięki!

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3053 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:08:15 »
Po prostu porównałem czasy gdy Mucha opracowywała jeden komiks superhero co 2 tygodnie dla Hachette, a obecną, gdzie w tym roku kupiłem raptem 3 komiksy Muchy - dwa o mutantach i jeden Spectacular. Słabo.
A ja aż 9 spośród 15 tegorocznych premier Muchy, a w zapasie jest jeszcze połowa październik, listopad i grudzień  :). Mucho, oby tak dalej  ;D

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3054 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 08:53:27 »
Dokładnie tak. Będzie Wolverine by Greg Rucka: Ultimate Collection - https://www.amazon.pl/WOLVERINE-GREG-RUCKA-ULTIMATE-COLLECTION/dp/0785158456. Tu są zapowiedzi Muchy do końca roku - https://paradoks.net.pl/read/41968-zapowiedzi-muchy-comics-na-drugie-polrocze-2021-roku

Bazyl, z aktualnej oferty Muchy proponuję zainteresować się Księżycówką. Sądzę, że trafiłaby w Twoje gusta.
Nie wiem jeszcze jak prezentuje się Jessica Jones po objęciu sterów tej serii przez Kelly Thompson, ale to co pisał Bendis było naprawdę świetne.

Kupiłem "Sekrety Marii Hill", przeczytałem i nie byłem pod wrażeniem. Jednak ta seria nie jest dla mnie.

A takiego Wolverine oczywiście wezmę, niech tylko wyjdzie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Październik 2021, 09:34:27 wysłana przez Bazyliszek »

Offline KubciO

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3055 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 19:06:12 »
Bzz, bzz, koniec jest bliski! 😈🌍💥

A nastąpi dokładnie 20 października, gdy do sprzedaży trafi ostatni tom serii GIDEON FALLS!

Gdy upadają kolejne wszechświaty, pogrążając multiwersum w chaosie, Zło tylko czyha na okazję, by je sobą zapełnić. Jedyną nadzieją na przywrócenie rzeczywistości są niestrudzeni obrońcy Gideon Falls, którzy udają się do Środka, aby ostatni raz zmierzyć się z Uśmiechniętym Człowiekiem. Na ich nieszczęście Czarna Stodoła zostaje odbudowana i zanim bohaterom uda się osiągnąć cel, każdy z nich będzie musiał zmierzyć się w niej ze swoimi największymi lękami.

GIDEON FALLS - KONIEC to ostatni tom bestsellerowej serii komiksowej, w której scenarzysta Jeff Lemire (Descender, Twardziel, Berserker uwolniony) i rysownik Andrea Sorrentino (Staruszek Logan, Green Arrow) z powodzeniem łączą horror z fantastyką naukową.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszycie GIDEON FALLS #27 oraz GIDEON FALLS DELUXE EDITION BOOK ONE.

Wielokrotny laureat Nagrody Eisnera w kategorii Najlepsza Nowa Seria.

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Andrea Sorrentino
Kolory: Dave Stewart
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics

Liczba stron: 128
Format: 180x275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN:  978-83-66589-52-0
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł
Premiera: 20 października 2021

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3056 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 21:13:10 »
Tak sobie przeglądam katalog grudniowy włoskiego Panini, a tam nagle:

Czyli tom zawierający dokładnie połowę zeszytów, które u nas zostały wydrukowane ze skanów. Bardzo ciekawe jak tam będą wyglądać te zeszyty.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline JonasCrow

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3057 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 23:08:38 »
pewnie skorzystali ze skanów Muchy  ;D a dla Muchy profit

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3058 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 23:17:19 »
Tak sobie przeglądam katalog grudniowy włoskiego Panini, a tam nagle:

Czyli tom zawierający dokładnie połowę zeszytów, które u nas zostały wydrukowane ze skanów. Bardzo ciekawe jak tam będą wyglądać te zeszyty.
Coś mi się wydaje, że będziemy się wku****ć :D
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3059 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 10:50:11 »
Włoska język, prosta język. Można kupić.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.