Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1062921 razy)

Alexandrus888 i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #210 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:45:20 »
Bazyl nie narzekaj na Muchę, kto Ci przez te wszystkie lata tak ładnie WKKM przygotowywał? Może wraz z zakończeniem tej kolekcji Mucha się wreszcie rozbuja bo wiadomo baba z wozu.... :) Jako człek który WKKM nie kupował chętnie nabędę, poza tym jesteśmy w trakcie wspaniałej dysputy o naturze spekulacji w komiksowie, istnieje opcja że Muszka też spekulowania nie lubi i dba o ciągłość dostępu towaru na rynku :)

Offline gabor2

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #211 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:52:57 »
Zapewne licencja też nie pozwala na wydawanie od środka? Ale co ten troll może wiedzieć?

Poza tym wydanie będzie pewnie powiększone i uzupełnione o brakujący zeszyt. Ja biorę!

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #212 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:58:34 »
To niech się potem nie dziwią, że tak jak ich wznowienie Astonishing X-Men się nie będzie sprzedawać i znowu będzie opóźnienie w zapowiadanym kolejnym tomie.

A skąd info, że Astonishing X-men zle sie sprzedaje? Niech zgadne - jak wszystkie twoje teorie, z dupy wziete?

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #213 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:00:39 »
Jakby Astonishing t.1 dobrze się sprzedał, to by nie było 3-miesięcznego opóźnienia z tomem drugim, na który naprawdę czekam. I pewnie na WTK sobie go kupię.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:01:59 »
W takim razie wszystkie komiksy Muchy zle sie sprzedają.

A skoro naprawde na niego czekasz, to juz od kilku tygodni możesz go kupić.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:02:08 »
Przypominam,  że Mucha X-Menów drukuje wraz z portugalskim wydaniem,  więc nawet jeżeli super się nie sprzedaje,  to mogą "przy okazji" drukować polską wersję.  Tym bardziej,  że dzięki temu więcej osób kupi kolejne tomy.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Carnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #216 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:19:01 »
Pierwszy tom Astonishing X-Men nie schodził dobrze bo to ta sama zawartość co w WKKM, także sporo odpuściło. Inaczej może być z tomem drugim.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #217 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:25:10 »
Biorąc pod uwagę fakt, że drugi tom Astonishing X-Men na bonito wyprzedał się dwa razy, możesz mieć rację. Ja odpuściłem(na razie) pierwszy tom i zakupiłem kontynuację historii.

Edit: Sprawdziłem i znowu pojawiło się kilkadziesiąt egzemplarzy, jest promocja 35%, więc za nieco ponad 70 złotych można brać.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:27:45 wysłana przez OokamiG »

Offline Bazyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #218 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:32:31 »
@UP
Exactly.

Zaleganie 1 tomu, a przejściowe braki tomu drugiego chyba o czymś świadczą? Niestety na razie nie mam wolnej gotówki, to muszę poczekać do targów z większymi zakupami.

Offline Koora

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #219 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:37:44 »
Jeśli jakieś wydawnictwo chce wydawać X-Menów, do tego w takim formacie, to biorę z pocałowaniem ręki nawet duble.
Myślę, że gdyby teorie o niskiej sprzedaży były prawdziwe, to nie wchodziliby w kolejne mutanckie serie.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #220 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:44:51 »
Nie mówię, że sprzedaż jest słaba. nie jestem spekulantem i nie mam dostępu do takich danych. Mówię tylko, że pierwszy tom i duble w nim zawarte mogą opóźniać decyzję o jego zakupie. A przynajmniej na forum jest kilka takich przypadków, tak mi się wydaję. Duble też mogą spowodować, że niektóry porzucą kupno tomu pierwszego, ale to niekoniecznie przełoży się na słabą sprzedaż. A wczorajsza zapowiedź może sugerować zupełnie co innego, niż słaba sprzedaż z X w tytule.

Offline Carnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #221 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:00:21 »
Pytanie, czy Mucha poprzestanie na zapowiadanych 3 tomach, czy wyda jednak wszystko?
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #222 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:20:30 »
Wszystko, czyli?

majkelus81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #223 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:20:56 »
Pytanie, czy Mucha poprzestanie na zapowiadanych 3 tomach, czy wyda jednak wszystko?
Ale 3 tomy New X-Men by Grant Morrison: Ultimate Collection to jest komplet.

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #224 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:27:46 »
Nie rozumiem czemu Mucha ciągle popełnia te same błędy. Wyda trzeci raz po polsku New X-Men od Z jak Zagłada? To niech się potem nie dziwią, że prawdopodobnie tak jak ich wznowienie Astonishing X-Men się nie będzie sprzedawać i znowu będzie opóźnienie w zapowiadanym kolejnym tomie. Jestem jak najbardziej za kolejnymi tomami tej serii, ale oczywiście dziejącymi się po zakończeniu tomu WKKM Imperialni. Muszych wcześniejszych ja na pewno nie kupię.

ja nie rozumiem po co w ogóle H wydawało New X-men, przecież 9 lat wcześniej można było kupić pięć zeszytów wydanych przez DK.