Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1069898 razy)

Midar, studio_lain i 23 Gości przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1860 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 12:15:49 »
Tak, tylko w Batmanie większość historii miała to "coś" a tu niestety nie  :(

Offline PawelC

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1861 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:25:37 »
Niestety potwierdzam, Wolverine BRW to straszny szrot. Historyjki bez znaczenia, conajwyżęj kilka jest w miarę jako tako napisanych i narysowanych.  Imo, tego czerwonego w ogóle jakoś wartościowo nie użyto, ot czasem to co miało być czerwone jest czerwone. Szkoda kasy i czasu :/.

Offline Toranga

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1862 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:36:19 »
Właśnie to chyba jest najgorsze, że to są historyjki bez znaczenia.
Bo na rysunki ja akurat nie narzekam. Ale w ogóle nic mi nie zostało w głowie po ich przeczytaniu.
1. Wolverine rozwala jakichś gości.
2. Wolverine rozwala jakichś gości.
3. Wolverine i ktoś tam rozwalają jakichś gości.
4. ...
...
...

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1863 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:42:50 »
Tak, tylko w Batmanie większość historii miała to "coś" a tu niestety nie  :(
Raczej większość nie miała.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Toranga

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1864 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:44:28 »
Raczej większość nie miała.

Może jak zaczęli to klepać na kilogramy to nie, ale te pocztkowe, które jeszcze TM-Semic wydał były naprawę dobre.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1865 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:56:34 »
Ja niedawno przeczytałem te dwie duże książki co Egmont wydał, nie mam żadnego sentymentu, nie czytałem tego 30 lat temu. Ze dwie czy trzy mi się podobały, tak na szybko co mi utkwiło w pamięci to była taka co "diagnozowali" Jokera czy on normalny czy jedna nie. Sprzedałem te książki, nie ma zamiaru drugi raz do tego podchodzić, czytając przez większość czasu to się autentycznie męczyłem.
Rozumiem, że ludzie się tym mogą zachwycać bo to Batman, może sam bym się jarał jakby takie coś z Flashem zrobili ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Edgar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1866 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 23:18:26 »
A ja coś z innej beczki.
Jak wiadomo, w przyszłym roku wraca Saga. Zakładam, że Mucha będzie kontynuowała wydawanie tego komiksu. I tu nasuwa się pytanie, czy będzie zachowany format poprzedników, czy dadzą powiększony? Myślę, że większość chciałaby mieć jednolite wydania, ale wiemy, jak to ostatnio bywa z różnymi wydawnictwami. Mucha akurat wydaje się słuchać czytelników, więc mam nadzieję, że nie przekombinują.

Online OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1867 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 23:22:42 »
Twoje obawy są bezzasadne.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1868 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 21:15:22 »
I tu nasuwa się pytanie, czy będzie zachowany format poprzedników, czy dadzą powiększony?

Będzie normalny format, czyli jak dotychczas. Nie masz co się obawiać. Mucha wchodząc w nowe serie (i to nie wszystkie) serwuje powiększony format, ale przy ciągle ukazujących się tytułach nie zmieniła formatu na powiększony. Chew, Hrabstwo Harrow, Jessica Jones, Kick-Ass nie dostały powiększonego formatu. Możesz zatem spać spokojnie :)

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1869 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 11:47:50 »
Wiadomo może kiedy pojawi sie spectacular spider man?
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline mac433

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1870 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 13:47:41 »
Wiadomo

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1871 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 14:53:11 »
Więc może podzielisz się wiedzą?
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Online Midar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1872 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 15:21:43 »
A, może warto czasami na Forum coś przeczytać. Podpowiem, że daleko nie trzeba szukać.

Offline Xmen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1873 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 15:28:53 »
W tym roku? Może pod koniec sierpnia?
Tak to wiem że daleko nie trzeba szukać
Myślałem że może jest już jakaś data
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline andrewk21

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1874 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 19:51:16 »
Konkretów nie ma, przełom sierpnia/września