Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1067228 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rotting Hood

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1740 dnia: Śr, 05 Maj 2021, 19:24:53 »
Zniechęca :/ koszmarek dla półkowych estetów.
Okładkę Sprawiedliwości mam mocno przesuniętą od nich i straszy ta cegiełka :D

Offline Toranga

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1741 dnia: Śr, 05 Maj 2021, 20:20:10 »
Super zapowiedź. Mam to w Omnibusie, ale w sumie nigdy nie zabrałem się za czytanie, tylko sobie poprzeglądałem świetne rysunki Allreda. Po polsku i w mniejszych dawkach to może nawet na bieżąco będę czytał :)

Mam tak samo. 🤜🤛
Ale mnie zapowiedź Muchy zmotywowała, żeby Omniaka wreszcie przeczytać.

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1742 dnia: Śr, 05 Maj 2021, 21:47:59 »
Ja wolę jednak PL wersję, ANG bym czytał 2 razy dłużej, a czasu i tak  zawsze za mało na czytanie ;) Plus nie lubię czytać takich cegieł.

Offline Toranga

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1743 dnia: Śr, 05 Maj 2021, 23:05:17 »
 Tak. Rozmiar to jest największy minus wydan Omni. Dlatego u mnie większość stoi na półkach nie przeczyta :'(

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1744 dnia: Śr, 05 Maj 2021, 23:25:38 »
Sprzedaj jak nie czytasz  :) Ja kupie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline VooDoo-79

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1745 dnia: So, 08 Maj 2021, 19:52:02 »
Przymierzam się do zakupu Stumptown - 3, widzę że zmiana ilustratora (wg mnie na minus w porównaniu z poprzednim) a jak wygląda scenariusz w porównaniu z poprzednimi dwoma tomami, ktoś podpowie?

Offline Krilan

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1746 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 20:20:41 »
Jak dla mnie rysunki gorsze trochę psują klimat, ale co do fabuły nadal super. Łączy się nawet z poprzednimi tomami.

Offline Midar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1747 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 09:29:57 »
bzzz...
Poniedziałek ósma rano? Postaramy się osłodzić początek tygodnia! Już 18 maja 2021 do sprzedaży trafi pierwszy tom Ascendera. Po więcej szczegółów dot. albumu prosimy rozwinąć post 👇👇👇👇👇
Ascender: Nawiedzona galaktyka (tom 1)
Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Dustin Nguyen
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 136
Format: 180x275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-66589-38-4
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł
Premiera: 18 maja 2021
Minęła dekada od wydarzeń przedstawionych w serii Descender. W tym czasie wiele się zmieniło – miejsce techniki i maszyn zajęła magia, obowiązują również zupełnie inne zasady.
Mila, córka Andy’ego i Effie, spędza dnie na wędrówkach po dzikim odludziu na planecie Sampson, starając się trzymać z dala od szponów złowrogich wyznawców potężnej wampirzycy, znanej jedynie jako Matka. Podobnie jednak jak jej rodzice, Mila nie lubi przestrzegać zasad, gdy więc zjawia się pewien cybernetyczny kumpel jej ojca, możemy mieć pewność, że nic już nie będzie takie samo.
W komiksie Ascender twórcy z listy bestsellerów „New York Timesa” – Jeff Lemire (Gideon Falls, Łasuch) i Dustin Nguyen (Batman, Secret Hero Society) – zabierają czytelników na niezapomnianą, fantastyczną wyprawę, której rozmach i duch w niczym nie ustępują ich klasycznej serii fantastycznonaukowej Descender.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako ASCENDER #1-5.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1748 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 09:34:11 »
Przymierzam się do zakupu Stumptown - 3, widzę że zmiana ilustratora (wg mnie na minus w porównaniu z poprzednim) a jak wygląda scenariusz w porównaniu z poprzednimi dwoma tomami, ktoś podpowie?

Rysunki słabsze i historia słabsza - niestety. W ofercie Muchy jest kilka komiksów, które powinny mieć priorytet względem Stumptown 3 ;)

Offline Palyszkiewicz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1749 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 09:34:15 »
Fuck! Znowu pojedyncze tomy a ja nie mam miejsca na półce po cichu łudziłem się że będą 2w1 jak ostatnie Outcasty.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1750 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 10:33:57 »
Wydaje mi się, że z tych wszystkich mniejszych wydawców (czyli nie liczę Egmontu) najwięcej dobrych komiksów w pierwszych czterech miesiącach 2021 roku wydała na razie Mucha. I te nazwiska:

Duchy zmarłych - Corben
Criminal - Brubaker
Stumptown - Rucka
Moonshadow - Muth
New X-Men - Morrison
Gideon Falls - Lemire

Mało, ale konkretnie - 6 bezbłędnych strzałów. Nie wiem czy ktoś poza Egmontem wydał 6 takich premierowych komiksów. A maj znowu rozpoczynają Lemire. Świetny katalog.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1751 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 11:05:43 »
Dla mnie obecna Mucha jest jak Mandioca, tyle że w innym segmencie. Wyselekcjonowane tytuły, które można kupować w ciemno jeśli odpowiada Ci profil wydawnictwa. Bardzo lubię takie podejście.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1752 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 16:39:28 »
Wiadomo ile zeszytów będzie miał Ascender? Pierwszy zbiorczy tom to 1-5, a na Goodreads widzę 14 zeszytów.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Konrad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1753 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 17:06:26 »
@Death
Będą 4 zbiorcze tomy. Seria zostanie zakończona na 18 zeszycie

Offline KubciO

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1754 dnia: So, 22 Maj 2021, 11:27:03 »
Bzzz... 
Zasypujecie nas pytaniami o nasze plany, więc postanowiliśmy się nimi podzielić 🙂
Ze względu m.in. na opóźnione daty premier w USA, czy dłuższy niż początkowo przewidywany czas produkcji "Spectacular Spider-Mana" musieliśmy odrobinę zmienić nasz harmonogram. Celujemy z dużą ilością pozycji w letnie miesiące (czerwiec - sierpień):
👉Księżycówka tom 3
👉Faithless tom 2
👉Stumptown tom 4 (ostatni)
👉Wolverine: Black, White & Blood
👉Spectacular Spider-Man (#178-200)
👉Outcast tom 6 (ostatni album, zawiera to co w Stanach ukazało się w tomie 7 i 8. )
👉Criminal tom 5 (zawiera 'Cruel Summer')
👉X-Men: Age of Apocalypse vol. 3
👉Two Brothers
Do końca czerwca ogłosimy plany wydawnicze na drugą połowę 2021 roku. Przepraszamy za opóźnienia i obiecujemy, że pracujemy pełną parą, aby dostarczyć Wam komiksy 🙂