Autor Wątek: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy  (Przeczytany 22287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 00:56:15 »
Wrzucam swoje skromne zdobycze (pomijając "bazgroły" Dema:)) i czekam na perełki osób, które piątkową noc spędziły pod halą.

Łukasz Kowalczuk:




John Layman:


Leśniak/Skarżycki:


Maciej Łazowski/Bartosz Sztybor:




Krzysztof Hain:







Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:36:41 »
Mała wrzutka moich „zdobyczy”:

Grzegorz Rosiński - kolekcjonerski Szninkiel


Grzegorz Rosiński - kolekcjonerski Thorgal (kolory Graza)


Boulet - Donżon


Kasia Niemczyk (certyfikat)


Kasia Niemczyk - Mockingbird


Bradl


Mike McMahon


Mike McMahon


John Higgins


Zbigniew Kasprzak i Graza




John Layman - Chew


Ciril Pedrosa


Mikel Koeniguer - Misty Mission


Kas i Graza


John Higgins


Pedrosa

« Ostatnia zmiana: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:41:01 wysłana przez Midar »

Offline death_bird

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:42:19 »
@Midar - bank rozbiłeś.  :o
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:43:29 »
@Midar - bank rozbiłeś.  :o
Raczej nie😀. Poczekaj, aż zobaczysz innych.

Offline death_bird

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:45:33 »
To wtedy najwyżej napiszę, że zrobiliście ten skok na bank wspólnie i w porozumieniu. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 16:49:26 »
To wtedy najwyżej napiszę, że zrobiliście ten skok na bank wspólnie i w porozumieniu. ;)

To już bliższe prawdy 😁.

Offline Arion Flux

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #6 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:18:08 »
Midar, widzę, że Kasię podchodziłeś techniką "twardziela zniszczonego przez ciągłe walki ze złymi ludźmi". Brawo, bo to u pań wzbudza zarówno podziw, jak i uczucia macierzyńskie. Stosuję niekiedy cos podobnego na plaży, ale raczej kładę akcent na "zniszczony" i jadę po prostu na litości.

Natomiast zupełnie nie rozumiem, dlaczego u Kasa i Grazy podszywałeś się dodatkowo pod jakiegoś Dominika? Przyznam, że tego nie znam.

Offline nocny

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #7 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:21:25 »
To syn 😉

John

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #8 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:24:02 »
Cytuj
podchodziłeś techniką "twardziela zniszczonego przez ciągłe walki ze złymi ludźmi". Brawo, bo to u pań wzbudza zarówno podziw, jak i uczucia macierzyńskie. Stosuję niekiedy cos podobnego na plaży, ale raczej kładę akcent na "zniszczony" i jadę po prostu na litości.

Odradzałbym taką postawę w życiu, chyba że będziesz na sali sądowej targować się o wysokość płaconych przez siebie alimentów. ;)

Offline Death

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #9 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:38:40 »
Midar zasłużył na te zdobycze w 100%. Żeby tak stać dwie noce, to trzeba być naprawdę wytrwałym. Mnie się nie chciało i zwinąłem się spać o 1. A drugiej nocy po afterze o 3. A Midar z Itachim tam ostro stali na deszczu i mrozie. :) Ja sobie na luzie dzisiaj wziąłem rysunek Pedrosy w Szkicowniku portugalskim:

I wpis D'Salete w Angola Janga:

W obu przypadkach na stoisku Timofa i w obu byłem w kolejce trzeci. Także specjalnie się nie nastałem, a Pedrosy jeszcze nie miałem. :)

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #10 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:40:21 »
Midar, widzę, że Kasię podchodziłeś techniką "twardziela zniszczonego przez ciągłe walki ze złymi ludźmi". Brawo, bo to u pań wzbudza zarówno podziw, jak i uczucia macierzyńskie. Stosuję niekiedy cos podobnego na plaży, ale raczej kładę akcent na "zniszczony" i jadę po prostu na litości.

Natomiast zupełnie nie rozumiem, dlaczego u Kasa i Grazy podszywałeś się dodatkowo pod jakiegoś Dominika? Przyznam, że tego nie znam.
Dominik, to mój syn. Kasia sama ćwiczyła aikido i brazylijskie sztuki walki. Teraz ćwiczy jogę 😀.

Kasia Niemczyk okazała się „czarnym koniem” strefy autografów. Jeszcze nie brałem wrysu od tak sympatycznej i relacyjnej osoby. Myślę, że inni koledzy, którzy brali od niej wrysy w dużej części się zgodzą. Byliśmy pod jej urokiem  osobistym.
Nawiązując do niedawno toczącej się dyskusji, okazało się, że Kasia bardzo chętnie rozdawała autografy i robiła wrysy za symboliczne wrzutki do puszki, które w całości były przeznaczone na zacny, charytatywny cel (leczenie ciężko chorej córki naszego kolegi). Oczywiście, wraz ze wzrostem wrzuconej kwoty kunszt tworzonego rysunku wzrastał, stając się małym arcydziełem (nadal mówimy o niewygórowanych kwotach).
Również rysunki, które sprzedawała ze swojego portfolio kosztowały wyraźnie poniżej 100 PLN i były to pieniądze również przeznaczone w całości na leczenie dziewczynki. Kasia Niemczyk nie zarobiła ani grosza. Do tego rozdawała wszystkim swój darmowy komiks.
« Ostatnia zmiana: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:44:51 wysłana przez Midar »

Midar

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:42:32 »
Death, ten Szkicownik super!

Offline marceli

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:47:33 »
Midar piękne wyrysy. Kasprzak rewelacyjny. Zazdroszczę  :)

Offline Death

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #13 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:50:36 »
nie brałem wrysu od tak sympatycznej i relacyjnej osoby.
I ładnej.
Death, ten Szkicownik super!
Thanks man.

Najlepszy motyw z Niemczyk jest taki, że jeden koleś schodząc z tej sceny gdzie odbywały się sesje autografów powiedział do kumpla, że jeśli jeszcze raz usłyszy złe słowo na Niemczyk, to tej osobie przy****doli. :D Faktycznie robiła wrażenie na komiksiarzach.

Offline Teli

Odp: MFKiG 2019 - wrysy, grafiki, autografy
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:55:33 »
Może nie tak bogato jak Midar (swoją drogą gratulację) ja aż takiego parcia nie miałem i festiwal rozgrywałem na spokojnie ale i tak jestem zadowolony no to po kolei:

Sławomir Kiełbus i Maciej Kur:



Berenika Kołomycka





Ciril Pedrosa:





John Layman i jego Wieczny (mini)Batman:





Boulet:





Roch Urbaniak co prawda nie komiks ale książka ale wrysy mega. Na specjalne życzenie moich dzieci:







Kasia Niemczyk - wbrew opiniom co poniektórych na forum to naprawdę przemiła i skromna osoba która od zarzucanego jej gwiazdorzenia jest tak daleko jak Słońce od Plutona:







Na koniec sylweta Thorgala od Rosińskiego. Doszły mnie dziś na festiwalu ploty jakobym twierdził że brzydka i mi się nie podoba. Jest wręcz przeciwnie cieszy mnie unikalność tego wrysu który różni się znacznie od typowych dla Pana Grzegorza główek... A piękno to rzecz gustu. Jestem mega zadowolony i uważam ten festiwal za bardzo udany :)





Do zobaczenia na kolejnych festiwalach!
« Ostatnia zmiana: Nd, 29 Wrzesień 2019, 17:58:14 wysłana przez Teli »