Autor Wątek: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.  (Przeczytany 39011 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline laf

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #120 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:39:29 »
Było coś o dalszych częściach Relaxu i innych starych polskich komiksach (relację oglądałem z przerwami)

Niestety nic na ten temat nie było wspomniane

To było wiadomo pół roku temu o flash'u coś wspomnieli między wierszami, że może warto kontynuować bo coś tam się przeplata pewnie z czymś tam, czy coś  :) 
Chodzi o event Heroes in Crisis, który był na slajdach, a w którym Flash (i inni Flashowie) odgrywają znaczącą rolę. Dlatego też główna seria Flasha nie została ostatecznie urwana
« Ostatnia zmiana: So, 28 Wrzesień 2019, 15:41:43 wysłana przez laf »

Online xanar

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #121 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:40:58 »
A czemu nie dokończyli Strażników Bendisa? Przecież "Po drugiej stronie lustra" to niby ostatni tom tego runu. Coś wycieli, pominęli?

Były jeszcze po secret warsach 4 tradey:
https://www.goodreads.com/series/214540
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Maragast

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #122 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:44:01 »
Pytanko:
Ta strona gdzie jest Multiversity i Mister Miracle to DC Deluxe, prawda?

Multiversity to jest Morrisona ten kamień milowy dla Uniwersum DC niczy Kryzysy, o ile dobrze kojarzę.

A ten Mister Miracle to co to za okres i autor???
Bo kompletnie nie kojarzę.

No i co to jest to w środku???

Offline laf

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #123 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:45:44 »

A ten Mister Miracle to co to za okres i autor???
Bo kompletnie nie kojarzę.

No i co to jest to w środku???
https://www.goodreads.com/book/show/39208001-mister-miracle

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #124 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:51:16 »
Cytuj
Było coś o dalszych częściach Relaxu i innych starych polskich komiksach (relację oglądałem z przerwami)

Z Relaxu to już chyba nic nie będzie, tam odjechał Thorgal i komiksy zagranicznych twórców. Tego było 31 numerów, po ok. 30 stron a część z tego to była publicystyka. Materiału to może by się uzbierało na 4 jeszcze, ale mieli chyba problemy z uzyskaniem praw autorskich o ile dobrze pamiętam. O innych komiksach chyba też nic nie wspominali. Także raczej tylko te 3 co są.

Offline Mateusz

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #125 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 15:55:44 »
Nagranie w lepszej jakości.

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline MaLKrSk

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #126 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 16:09:04 »
Były jeszcze po secret warsach 4 tradey:
https://www.goodreads.com/series/214540

Niby tak, ale to już w sumie całkiem nowa seria, został tylko autor, więc można powiedzieć, że ta pierwsza seria wydana u nas jest kompletna :-) Może jeszcze wyjdzie w dwóch tomach?

Online xanar

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #127 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 16:10:41 »
nie bardzo
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline lis22

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #128 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 16:49:14 »
A czemu nie dokończyli Strażników Bendisa? Przecież "Po drugiej stronie lustra" to niby ostatni tom tego runu. Coś wycieli, pominęli?

Nie wydali całego vol 4 - 17 zeszytów prowadzących do "Civil War II".

Offline SawiK

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #129 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 17:10:58 »
Po rozgoryczeniu jaki mialem po slasowaniu kilku istotnych serii z odrodzenia nastala pozytywna odbudowa. Mr Miracle powrot (na chwile) latarnikow i kilka innych zapowiedzi cieszy mnie bardzo. TK chcac niechcac utarl nosa fanboyom kolekcji czy mi sie wydaje 😃😂😬

Offline KubciO

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #130 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 18:44:21 »
Mnie najbardziej ucieszyła wiadomość o kontynuowaniu wydawania Conana z DH (plus nowe Conany: The Brbarian i Savage Sword z Marvela) oraz Usagi Yojimbo z FB. Dodatkowo o dodruku Armady na końcu było - że TK chciałby wznowić w zbiorczych na wzór np. Trolli z Troy, ale niestety seria dalej trwa i ma zagwozdkę. Chciałbym, aby się kiedyś udało - chętnie poznałbym tytuł.
Ogólnie jestem syty. ;)

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 142
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #131 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 18:55:17 »
I po wysłuchaniu relacji ze spotkania z T.Kołodziejczakiem na MFKiG 2019, muszę przyznać, że jestem zadowolony. Regularne, główne serie superhero Marvela odpuściłem po Tajnych Wojnach, a DC po New 52, wyjątek to był Green Lantern. Jednak z tego co mnie interesuje, oferta jest również solidna. Jim Cutlass, Moon Knight, Green Lantern Morrisona, Indyjska Włóczęga, Batman vs Deathstroke, te Dorwać Ramireza wygląda interesująco (okładka w stylu sensacyjniaków z akcją w latach 70, rysunki przyzwoite), Omega Men, Mister Miracle, Śpioch, Krucjata Nieskończoności, plus kontynuacje aktualnie wydawanych serii. Kolejny rok Egmont będzie najwięcej zgarniał z puli jaką co miesiąc przeznaczam na komiksy i książki.
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Offline Bazyliszek

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #132 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 19:16:16 »
Fakt, spodziewałem się tu większych bomb. Choćby jakiegoś większego projektu z gackiem...

Ale po co? Skoro nie ma już WKKDC, nie ma Kolekcji Batmana,to nie ma presji by dać cokolwiek sprzed 2011 roku. No chyba, że w maju będą jakieś nowości w zapowiedziach i jakieś lepsze tytuły w DC Deluxe.

Szkoda, że nikt nie zapytał o Sinestro Corps War, Knightfalla, albo No Man's Land.
« Ostatnia zmiana: So, 28 Wrzesień 2019, 19:38:31 wysłana przez Bazyliszek »

Online xanar

Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #133 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 19:33:42 »
Co to są " jakieś lepsze tytuły w DC Deluxe." ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: MFKiG 2019 - spotkanie z Tomaszem Kołodziejczakiem. Zapowiedzi na 2020r.
« Odpowiedź #134 dnia: So, 28 Wrzesień 2019, 19:43:07 »
Pytanko:
Ta strona gdzie jest Multiversity i Mister Miracle to DC Deluxe, prawda?

Multiversity to jest Morrisona ten kamień milowy dla Uniwersum DC niczy Kryzysy, o ile dobrze kojarzę.

A ten Mister Miracle to co to za okres i autor???
Bo kompletnie nie kojarzę.

No i co to jest to w środku???

Czyli jest opcja że po tej historii będzie urwane? ;/