Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 79184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #270 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 19:45:47 »
No kurde, lubię ten magazyn, choć nie lubię Labrum. Też kupiłem dzisiaj w Empiku i samo przekartkowanie dało sporo frajdy. Zwraca uwagę dużo mniej publicystyki, która w pierwszym numerze była na zaskakująco wysokim poziomie.

brvk

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #271 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 20:07:48 »
Drugi numer MH dla fanów frankofonów to składak w rodzaju ultimate best of. Zajrzyjcie koniecznie.

Offline Alucard

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #272 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 10:20:31 »
Orientujecie się może, czy Empik w dalszym ciągu rozdaje te kody 20% ?


Offline Pinto

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #274 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 12:15:32 »
Ten kupon to ogólny, czy "–20% na dodatkowe zakupy przy odbiorze w salonie"? Jeśli to drugie, to trzeba zamówić coś innego, a MH kupić na miejscu.

Offline srogin

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #275 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 12:20:28 »
Dzisiaj korzystałem z tego kuponu - działa przy zakupie MH

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #276 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 15:55:27 »
Ten kupon to ogólny, czy "–20% na dodatkowe zakupy przy odbiorze w salonie"? Jeśli to drugie, to trzeba zamówić coś innego, a MH kupić na miejscu.
ja korzystam z tej drugiej opcji. tak, trzeba zamówić coś innego, a Hurlant wziąć na miejscu. najpierw płacisz za zamówienie, potem płacisz z rabatem za Hurlanta (lub cokolwiek innego)

Offline Szekak

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #277 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 15:58:17 »
Podchodzi sie zwyczajnie do kasy samoobslugowej lub do kasy tradycyjnej i przy zakupie tylko MH sie kod pokazuje i normalnie dziala wszystko. Nic nie trzeba odbierać na miejscu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #278 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:04:13 »
Podchodzi sie zwyczajnie do kasy samoobslugowej lub do kasy tradycyjnej i przy zakupie tylko MH sie kod pokazuje i normalnie dziala wszystko. Nic nie trzeba odbierać na miejscu.
to w takim razie skąd masz ten kod?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #279 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:07:40 »
Pewnie z forum :D

Jest nowy kupon rabatowy do korzystania w stacjonarnych empikach

www.idz.do/8qX4

Ważny do 23.05.

Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #280 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:08:46 »
Tuco - schemat wygląda tak:

Opcja 1. Idziesz do kasy samoobsługowej - skanujesz towar po czym skanujesz kod (który nasi dobrodzieje zamieścili) - nalicza się rabat.

Opcja 2. Idziesz do kasy - dajesz towar i pokazujesz kod:
A) miły kasjer nabija Ci rabat,
B) niemiły kasjer mówi, że to kod do wykorzystania tylko przy odbiorze zamówień internetowych.

Offline tuco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #281 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:19:41 »
Tuco - schemat wygląda tak:

Opcja 1. Idziesz do kasy samoobsługowej - skanujesz towar po czym skanujesz kod (który nasi dobrodzieje zamieścili) - nalicza się rabat.

Opcja 2. Idziesz do kasy - dajesz towar i pokazujesz kod:
A) miły kasjer nabija Ci rabat,
B) niemiły kasjer mówi, że to kod do wykorzystania tylko przy odbiorze zamówień internetowych.
dzięki Rodrigues! ja już mam MH, jak widać wyszedłem na frajera, bo nie wiedziałem, że kody są uniwersalne i pałętają się w temacie "promocje w sklepach internetowych" :). Następnym razem poszukam w necie, ale pewnie i tak nie znajdę, bo kiepski ze mnie poszukiwacz.

Offline kosmoski

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #282 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 16:39:30 »
poradzisz sobie ;) praktycznie co dwa tygodnie jakaś dobra dusza wrzuca nowy kod w "promocje w sklepach internetowych"

brvk

  • Gość
Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #283 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 19:28:06 »
Chamski trick jest taki, że zamawiasz cokolwiek z odbiorem w salonie. Gdy zamówienie jest gotowe dostajesz kod, z którego możesz skorzystać bez odebrania zamówienia, dzięki któremu go dostałeś. Nie stosowałem, ale można tak zrobić.

Online Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #284 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 19:56:46 »
@brvk
Ale po co? Jak tutaj zawsze ktoś (kierpic często :) ) kod wrzuci. A te kody to zawsze wszyscy dostają takie same.

W porównaniu z miękką edycją grzbiety tej na twardo to jest fuszerka straszna (tam fajnie umieszczony tytuł wydania, tutaj wieśniacki napis "edycja limitowana").
Ogólnie nr 2 wydaje się ciut solidniejszy niż "jedynka", ale strony oczywiście dalej klejone (czyli to co zrobione pod miękkie wydanie, wrzucone tylko jako tako w twardą okładkę). Zawartość to wiadomo pierwsza klasa, ale to już było oczywiste wcześniej. Myślę, że jak usiądę to przeczytam ciurkiem (a "jedynki" do dziś nie doczytałem).