Autor Wątek: Metal Hurlant  (Przeczytany 80519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #300 dnia: Pt, 16 Wrzesień 2022, 17:44:13 »
Okładka cudna, tylko po co mi to w twardej ::)

Offline Death

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #301 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 12:21:40 »
Oj, ciężko będzie teraz kupić okładkę limitowaną HC, bo okładkowa 124 zł sprawia, że różnica między 124, a 99 robi się 45-złotówkowa przy zakupie miękkiej z kodem w Empiku. 45 zł za ładniejszą okładkę i HC to już naprawdę sporo pieniędzy.

Offline roble

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #302 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 13:08:38 »

zapowiedź na listopad tomu 5 wchodzi, a nam tu w Polsce coraz bardziej rośnie opóźnienie, zaczynam odczuwać irytacje..  :-\


Offline turucorp

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #303 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 13:20:09 »
zapowiedź na listopad tomu 5 wchodzi
Nie ma na okładce Krzysztofa Nowaka :( Szkoda, bo to chyba pierwszy Polak publikujący w MH.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #304 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 13:41:20 »
Nie ma na okładce Krzysztofa Nowaka :( Szkoda, bo to chyba pierwszy Polak publikujący w MH.

Może jego grafika będzie na limitowanej wersji okładki :)  Bo ta napstrzona napisami to pewnie podstawowa.

Offline turucorp

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #305 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 14:11:44 »
Może jego grafika będzie na limitowanej wersji okładki :)  Bo ta napstrzona napisami to pewnie podstawowa.
Eee, nie, zrobił komiks a nie grafikę na okładkę. Myślałem, że będzie wymieniony na okładce jako autor.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #306 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 10:14:07 »
Cytuj
Też wypatrujecie Metal Hurlant nr 3? Słusznie, bo tym razem francuzi przeszli samych siebie i magazyn jest klasa! Będzie na czas a dla prenumerat może nawet wcześniej.

Wierzyć w to nie wierzę (pamiętając jopóźnienia z wysyłką twardej okładki przy 2 poprzednich numerach), ale chciałbym się pozytywnie zaskoczyć :)


Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #307 dnia: Cz, 06 Październik 2022, 22:19:14 »
Przed premierą "trójki" jeszcze parę zajawek z niej z francuskiego FB (kilka wcześniejszych wrzucałem w temacie w czerwcu):

Cytuj
Poznajcie prawdziwą historię #davidbowie, pięknie opowiedzianą w naszym trzecim numerze Richarda Guérineau



Cytuj
Zanim nawiążecie kontakt z jakimkolwiek stworzeniem nieznanego pochodzenia, przeczytajcie „Posłaniec” Petera Snejbjerga! Przynajmniej ktoś was ostrzegł...



Cytuj
„Zasoby” Nikolaja Pisareva, do odkrycia w „Metal Wrzeczenie nr 3: Wakacje na Marsie”,



Cytuj
Mars i jego tajemnice ujawniają się w Metalu Wrzeczenie nr 3!
„Zagadka” Laurenta Siefera



Cytuj
Wakacje na Marsie tak, ale na pewno nie odpoczynek!
„Pomidory Czerwonej Planety” Jamesa Stokoe



Cytuj
Szukasz swojego następnego celu? Do zobaczenia na Goldo-Gai z krótką historią Marca Caro i Francois Corteggiani



Cytuj
Metal Wrzeczenie, czasopismo, którego nie dawać w ręce dzieci
„Overload” Elgo



Cytuj
Uwaga, czytanie Metalu Krzyczącego nr 3 może pozostawić następstwa
„Tolliver Jakes, gubernator Marsa” Elgo



Cytuj
W Metalu Wrzasku znajdź całe bogactwo dziewiątej sztuki aż do cechy Ryana Barry'ego inspirowanego bezpośrednio mangą!
„Pocieszenie” Ryana Barry'ego



Cytuj
Po przeczytaniu „Piękna i duża rodzina” już nie spojrzysz na swojego robota domowego
Krótka historia Homero Rios i Ninja Jo



Cytuj
Chcecie zagrać w laserową grę na Marsie?
„Spotkanie złego typu” Otto Maddoxa i Antoine'a Dodé



Cytuj
Wraz z kosmitami nowe wszechświaty oferują Ci
„Retrogradacja” Karli Pacheco i Sagar



Cytuj
Chcesz skolonizować Marsa? Najpierw przeczytaj Metal Wrzeczenie, letnia letnia lektura, która wysyła Cię w kosmos!
„Krwawe drzewo” Frederika Peetersa



Cytuj
W Metalu Wrzasku, odkryj „S.O.S”, wspaniałą poetycką narrację podpisaną Elie Huault!


Offline Rodrigues

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #308 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 09:28:29 »
Ależ cudnie się to zapowiada  :)

Offline Toranga

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #309 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 09:31:40 »
Chyba w końcu się skuszę :)

Offline Martin Eden

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #310 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 14:04:58 »
Przed premierą "trójki" jeszcze parę zajawek z niej z francuskiego FB (kilka wcześniejszych wrzucałem w temacie w czerwcu):

Tym postem zrobiłeś więcej dla promocji tego tytułu niż polski wydawca przez cały okres jego wydawania. Do tej pory nastawiałem się tylko na vintage, tak więc dzięki!

Offline deFranco

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #311 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 16:56:17 »
Miałem dokładnie tak samo. Obiecałem sobie tylko parzyste numery, ale po tej reklamie złamałem się
i zamówiłem "limita". Może "trójka" nie wytrze podłogi "jedynką" ale coś czuję, że mocno ją przyćmi.
Ostatnia szansa ode mnie.

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #312 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 18:16:23 »
Tym postem zrobiłeś więcej dla promocji tego tytułu niż polski wydawca przez cały okres jego wydawania. Do tej pory nastawiałem się tylko na vintage, tak więc dzięki!

W nagrodę dostanę od wydawcy prenumeratę tydzień po Empikach i Gildii ;)  "Twarda oprawa musi wyschnąć" ;)

Ale dzięki za miłe słowa, bo ściągając zdjęcia i wklejając na postimg (facebookowe by znikły po 3 dniach) + przeklejając opisy na czym zeszło ze 20 min się zastanawiałem "po co ja to robię" ;) Ale widzę, że jednak był jakiś sens :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Październik 2022, 18:18:10 wysłana przez Leyek »

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #313 dnia: Śr, 12 Październik 2022, 12:58:14 »
Cytuj
Mamy go. Rozpoczynamy wysyłkę prenumerat. Najpierw zwykłe bo twarda oprawa dłużej schnie.



Czyli tak jak przewidywałem :)

W nagrodę dostanę od wydawcy prenumeratę tydzień po Empikach i Gildii ;)  "Twarda oprawa musi wyschnąć" ;)

Offline Leyek

Odp: Metal Hurlant
« Odpowiedź #314 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 00:37:03 »
Cytuj
powtarzamy co nam mówią w drukarni. Premiera jest jutro także jesteśmy przed czasem. Nie ma w ofercie obietnic że wysyłka prenumerat jest przed premierą. Dowiem się dla Pana co musi dłużej schnąć w okładce twardej i wrócę do tematu

Niektórzy jak już zgarną kasę od "frajerów" prenumaratorów/preorderowiczów to mają krótką pamięć:

PRENUMERATA
METAL HURLANT
OKŁADKA LIMITOWANA
BONUS 1: przesyłki magazynu na terenie Polski w cenie
BONUS 2: otrzymanie numeru 3-5 dni przed oficjalną premierą
109,00 PLN / 1 egz.
99,00 x 4 = 396,00 PLN