Autor Wątek: Studio Lain  (Przeczytany 1532838 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11475 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 17:06:17 »
Czy ty wiesz co to jest spadek inflacji? Jak się kończyła drożyzna jak ceny są wyższe niż były (o 2,8%)? Według mnie "koniec drożyzny" oznaczałby spadek cen na co się nie zanosi.
To z czym mamy obecnie do czynienia, wg. słownictwa D Tuska, to stabilizacja drożyzny.
Masz racje, wedlug ciebie. Slowa te moga byc tak szeroko interpretowane, ze kazda proba ich jednoznacznego rozliczenia bedzie skazana na porazke.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11476 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 17:08:37 »
autor Monster i Odinn to jest mega mistrz









SL u mnie wraca to topu po slabszym dla mnie okresie. Szykuje sie zloty okres wydawnictwa.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline donT

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11477 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 17:42:10 »
nadal istnieja, ruszyli wlasnie z drugim uderzeniem
faktycznie maja specyficzne wymagania - nawet dotyczace wydan na polskim rynku
np kwestia kolorow okladek
mieli taki pomysl zeby zaistniec na rynku usa robiac wokol siebie szum - artysci komiksowi ich chwala

generalnie to geeki :) bardzo fajni w kontakcie

Mea culpa. Myslalem, ze juz sie zwineli. W Odinn's  Eye masz we mnie klienta, a co do reszty sie zobaczy.
 :)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Rapanui

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11478 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 18:36:12 »
I slowo cialem sie stalo:
"W I kwartale 2024 roku poziom inflacji wyniósł 2,8% r/r."

:) :) :) oj chłopie ale błysnąłeś z tą inflacją w odpowiedzi na post PabloWu :) :) :) To już może lepiej pisz o komiksach :)

Offline Zwirek

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11479 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 19:19:31 »
Niezle. Pozwol, ze zapytam - jak Ci sie udalo polozyc lapska na rzeczach z Bad Idea? To nieistniejace juz wydawnictwo mialo bardzo dziwny model biznesowy. Sklepy komiksowe aby moc sprzedawac ich tytulu musialy najpierw zapisac sie na ichniejsza liste oraz uargumentowac dlaczego to wlasnie one moglyby je sprzedawac. Ich tytuly mialy bardzo malo naklady i nie dostawaly dodrukow aby podbijac wartosc. Cos mi to w sumie przypomina.

nadal istnieja, ruszyli wlasnie z drugim uderzeniem
faktycznie maja specyficzne wymagania - nawet dotyczace wydan na polskim rynku
np kwestia kolorow okladek
mieli taki pomysl zeby zaistniec na rynku usa robiac wokol siebie szum - artysci komiksowi ich chwala

generalnie to geeki :) bardzo fajni w kontakcie



Czy w takim razie będziemy mieli do czynienia, z uber limitowanym wydaniem?
Czy obostrzenia wynikające z elitarności wydawnictwa Bad Idea, zostaną podkreślone w opisie oferty?
Czy zostanie użyte słowo limitowane albo inne honory?
Czy zakup będzie reglamentowany?

Pozdrawiam

Offline Kvothe

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11480 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 19:29:19 »
Czy w takim razie będziemy mieli do czynienia, z uber limitowanym wydaniem?
Czy obostrzenia wynikające z elitarności wydawnictwa Bad Idea, zostaną podkreślone w opisie oferty?
Czy zostanie użyte słowo limitowane albo inne honory?
Czy zakup będzie reglamentowany?

Pozdrawiam


Offline Gustavus_tG

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11481 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 19:41:59 »
och - widzac liczby -naklad okladki z piersiami zaraz zniknie - obstawiam ze jutro ;)

Dzień się jeszcze nie skończył, może się uda. I tylko stresujecie spokojnych czytelników (swoją drogą dobry patent jak komiks nielimitowany uczynić limitowanym nie używając słowa "limitowany" ;) Też zamówiłem i od razu opłaciłem, co by limitka nie przepadła. A darmową wysyłkę teraz łatwo ogarnąć, jak znowu wróciła promka na komiksy tego innego wydawnictwa. BTW strasznie pruderyjni na tej Gildii. W innych sklepach siusiak sobie spokojnie powiewa nie zakrywany żadnymi przylepcami. A i wrócił też limitowany Incal do Gildii i tak się zastanawiam, czy dostali od wydawnictwa czy to z jakich zwrotów.

A co do Spawna to daj Gunslingera, Kinga i Hellspawna. Simmonsa można sobie darować, nie ma sensu reanimować tego trupa na naszym rynku. Ale jakby udało się ogarnąć z regularnej serii #185-250, o to to by było coś  8)

Offline studio_lain

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11482 dnia: Pt, 19 Kwiecień 2024, 20:23:12 »
Zostalo kilkanascie sztuk ale dogania ja mocno pan z toporem.
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Randal63

Odp: Studio Lain
« Odpowiedź #11483 dnia: Dzisiaj o 02:08:50 »
A ja spokojnie zamówiłem i opłaciłem regularną. Bezstresowo i na pełnym luzie, wiedząc że tych nie braknie. :D