Autor Wątek: Listy do E.  (Przeczytany 22026 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #75 dnia: So, 25 Styczeń 2020, 16:25:57 »
@adamarluk Herezje, usagi w kosmosie jest super ! Produkowałem się już na temat tego tomu w wątku uszatego, ale jest to jeden z moich ulubionych elsworldów komiksowych, znacznie lepszy niż późniejsze senso.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline adamarluk

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #76 dnia: So, 25 Styczeń 2020, 16:43:51 »

Offline Negaido

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #77 dnia: So, 25 Styczeń 2020, 22:51:48 »
- W poszukiwaniu ptaka czasu!
- Batman Black and White cz 1 (wydana co prawda przez TM-Semic, ale może da radę)
- Szninkiel - wspomniany wcześniej
Oczywiście w integralach ;)

Offline mack3

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #78 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 00:42:55 »
- W poszukiwaniu ptaka czasu!
- Batman Black and White cz 1 (wydana co prawda przez TM-Semic, ale może da radę)
- Szninkiel - wspomniany wcześniej
Oczywiście w integralach ;)
Nie lubie się czepiać i prawie nie robię tego na forum, ale złamałeś jednym wpisem chyba co najmniej 3 zasady tej "ankiety"/ głosowania.

Offline michał81

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #79 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 07:38:35 »
Spider-Man Todda McFarlane’a

To ja, nawet jeśli się wala po empikach (?) oficjalnie zgłoszę Batman Biały Rycerz.

- W poszukiwaniu ptaka czasu!

- Szninkiel - wspomniany wcześniej
Oczywiście w integralach ;)
Po co ta ankieta jak wymieniacie tytuły cały czas dostępne.  :o

Offline Lafar

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #80 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 08:26:12 »
Era Ultrona
Thanos Powstaje
Lucyfer na twardo na podstawie nowej edycji (5 tomow)

Online Lipa

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #81 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 09:12:32 »
Lucyfer na twardo? Jeszcze jak!

Offline asx76

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #82 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 09:32:03 »
Po co ta ankieta jak wymieniacie tytuły cały czas dostępne.  :o

Szanowny Panie, ceny za które Libertago oferuje "Szninkla" czy "W poszukiwaniu ptaka czasu", nie są na każdą sakwę - dla wielu komiksiarzy to stanowczo zbyt drogo. Można więc rzec, iż nie są dla nich dostępne :P

Offline michał81

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #83 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 09:48:09 »
Szanowny Panie, ceny za które Libertago oferuje "Szninkla" czy "W poszukiwaniu ptaka czasu", nie są na każdą sakwę - dla wielu komiksiarzy to stanowczo zbyt drogo. Można więc rzec, iż nie są dla nich dostępne :P
"W poszukiwaniu ptaka czasu" masz dostępne w albumach w tanich cenach. Więc twierdzenie "dla wielu komiksiarzy to stanowczo zbyt drogo" jest błędne. Są dostępne dwie edycje, a wy chcecie 3, pomimo że te się jeszcze nie sprzedały? Proponuje się zastanowić jakie bzdury tu są wypisywane.

Co do "Szninkla" to pewnie nowa licencja może blokować wydanie innych komisów, stąd tylko reedycja westernu i niczego innego z komików Rosińskiego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #84 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 10:18:51 »
Co do "Szninkla" to pewnie nowa licencja może blokować wydanie innych komisów, stąd tylko reedycja westernu i niczego innego z komików Rosińskiego.

Skąd wniosek, że reedycja westernu i niczego innego? Przecież Egmont zapowiedział reedycje kilku komiksów Rosińskiego niedostępnych od lat.

https://swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,735,komiksowego-2020-roku.html

Cytuj
Po kilku latach przerwy wznowimy kilka albumów Grzegorza Rosińskiego (np. „Western”).
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Styczeń 2020, 10:21:12 wysłana przez ramirez82 »

Offline michał81

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #85 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 10:29:49 »
Być może chodzi o Legendy Polskie? Mogę się mylić, ale wątpię aby Libertago nie zabezpieczyło się na ewentualność takich wznowień, bo wtedy nie sprzedali bu tych edycji, ktore dostępne są taniej (Skarga i Hrabia nadal nie wydano a zapowiedzieli podobno). Jakoś licencji DC nikt inny nie może kupić na ich komiksy? To nie jest jakaś inna sytuacja.

Offline asx76

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #86 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 10:34:23 »
"W poszukiwaniu ptaka czasu" masz dostępne w albumach w tanich cenach. Więc twierdzenie "dla wielu komiksiarzy to stanowczo zbyt drogo" jest błędne. Są dostępne dwie edycje, a wy chcecie 3, pomimo że te się jeszcze nie sprzedały? Proponuje się zastanowić jakie bzdury tu są wypisywane.


Szanowny Panie, chodziło mi o zbiorczą edycję w twardej oprawie.
Poza tym czy aby na pewno wszystkie tomiki dostępne? ;)

Kapral

  • Gość
Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #87 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 10:41:00 »
Szanowny Panie, chodziło mi o zbiorczą edycję w twardej oprawie.

Zaraz, zaraz, Szanowny Panie... :) Postulujesz, żeby Egmont wydał dokładnie to samo, co przed chwilą wydało Libertago, tylko taniej? No nie wierzę.

Offline asx76

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #88 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 11:05:13 »
Zaraz, zaraz, Szanowny Panie... :) Postulujesz, żeby Egmont wydał dokładnie to samo, co przed chwilą wydało Libertago, tylko taniej? No nie wierzę.

A jednak! ;) Znaczy się w mniejszym formacie, bez tych mega super-duper ozdóbek i inszych "szmerów-bajerów" zawyżających cenę, po prostu ekonomicznie... ;)

Szczerze pisząc mi ten cykl "lata koło pióra", lecz występuję w imieniu innych, o! :P A co za tym idzie nie biorę odpowiedzialności za te wypociny ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 26 Styczeń 2020, 11:08:01 wysłana przez asx76 »

Offline michał81

Odp: Listy do E.
« Odpowiedź #89 dnia: Nd, 26 Styczeń 2020, 11:10:41 »
A jednak! ;) Znaczy się w mniejszym formacie, bez tych mega super-duper ozdóbek i inszych "szmerów-bajerów" zawyżających cenę, po prostu ekonomicznie... ;)
I masz to wydane tak w edycji albumowej. Nadal postulat o coś co jest dostępne jest bez sensu.

A tu dla tych co to chcą Spiderman i Batman. Poszukajcie bo to znalazłem w sobotę u siebie w  empiku jak pisałem wcześniej.