Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319254 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bowie

Odp: Libertago
« Odpowiedź #975 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:57:41 »
Jestem na 99% pewien, że zaprezentowana jutro litografia wam się nie spodoba. Owszem, uzasadnicie to długimi, merytorycznymi postami, zjebiecie wydawcę za brak profesjonalizmu, ale.. z waszych postów wynika, że decyzja została podjęta już teraz i ciulowa litografia dołączy do kupki innych ciulowości tego wydania Borgii. I za taką niebotyczną cenę :)

Kupiłem pierwszego dnia. Litografia mi się oczywiscie nie podoba. Dziwna kompozycja z tą wybatożoną laską, co robi dobrze tej drugiej na odległość
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:59:20 wysłana przez bowie »

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #976 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:59:31 »
Mam nadzieję, że tego napisu "Libertago" - wydanie ekskluzywne zbiorcze nie będzie na samej litografii...

Online freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #977 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:00:39 »
nie mówię że nie przeskalują - napisałem że zobaczymy jak to będzie rozwiązane. mam włoski integral i tam są pojedyncze plansze z innym formatem przez co na stronie są większe marginesy i wygląda to średnio.

mam wszystkie komiksy wydane do tej pory przez libertago ale przy borgii czekam z zakupem. chce to wydanie zobaczyć zanim kupie.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #978 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:03:51 »
Ja zaryzykowałem zakup w ciemno, bo w porównaniu do fuszerki jaką odstawił Taurus, teraz może być tylko lepiej.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #979 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:07:52 »
Kupiłem pierwszego dnia. Litografia mi się oczywiscie nie podoba. Dziwna kompozycja z tą wybatożoną laską, co robi dobrze tej drugiej na odległość

Ona chyba nie robi dobrze na odległość, tylko pozuje malarzowi. A litografia faktycznie, dość średnia, ale zła też nie jest. Wolałbym tą, w której Lukrecja "uchyla rąbka tajemnicy" - ta mi się bardzo podoba :)

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #980 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:14:33 »
Podoba mi się, ale mam nadzieję, że ta litografia będzie bez tych napisów, bo to jest szpetne i konkretnie by mnie zagotowało, jakby tak popsuli litografię.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #981 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:16:48 »
Mam nadzieję, że tego napisu "Libertago" - wydanie ekskluzywne zbiorcze nie będzie na samej litografii...

Wygląda na to, że będzie...
Też mnie wkurza ta wszędobylska informacja, że to wydanie ekskluzywne. Jest na przedniej okładce, na tylnej okładce i na litografii. Dziwne, że nie dali tego w nagłówku na każdej stronie, żeby czytelnik nie miał absolutnie żadnych wątpliwości, że czyta wydanie ekskluzywne.
Ten jeden aspekt wydań Libertago bardzo mi się nie podoba. Ale co zrobić...

Offline asx76

Odp: Libertago
« Odpowiedź #982 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:20:08 »
... odpuścić sobie zakup ;)

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #983 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:25:18 »
Z ciekawości spojrzałem na kilkanaście albumów francuskich jakie mam pod ręką i na każdym jest że to „edycja luksusowa„. To chyba tam jakiś standard.
Nie do końca powinni przenosić inne wzorce na nasz rynek, jednak jakoś dobitnie mi to nie przeszkadza.
Litografia wg mnie super.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #984 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:25:27 »
Bardziej wkurza mnie różnica formatów i kolorystyki okładek wydania Taurusa. Tego nie mogę ścierpieć. Wszędobylską ekskluzywność Libertago jakoś przełknę. W Szninklu już przestałem zwracać uwagę na ten nieszczęsny napis na okładce.

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #985 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:26:32 »
Chciałoby się powiedzieć: "ja chyba śnie, obudźcie mnie" - jest szansa poświecić sobie oprawioną litografię Manary w oprawie na ścianie, ale teraz z takim napisem na 1/4, to trochę obciach będzie. Ja to się łudzę, że to marketingowe pokazanie i tego napisu jednak nie będzie. No @#$%^^$##@ jeszcze jej na czole niech da.
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:28:03 wysłana przez isteklistek »

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #986 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:34:17 »
Tak średnio bym powiedział, tak średnio...

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline asx76

Odp: Libertago
« Odpowiedź #987 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:36:43 »
Panowie, napis nożyczkami wyciąć! ;)

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #988 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:39:51 »
Po przemyśleniu, tytuł wydawnictwa pod litografią jest sensowny. Przecież to część składowa tego konkretnego wydania. A dla Libertago tytuł tego wydania brzmi "Borgia. Wydanie ekskluzywne, zbiorcze". Stąd musiał się znaleźć pod grafiką. Inaczej byłoby tam puste miejsce, tylko z autografem Manary, w żaden sposób nie wskazujące, że pochodzi z tego konkretnego wydania.
Reasumując, moim zdaniem jest OK. Czekam na informacje, jakie jeszcze dodatki będą w tym wydaniu. Na razie obiecali tylko, że dodatkowe grafiki będą całostronicowe i okazałe :)
Oby była wśród nich Lukrecja "uchylająca rąbka tajemnicy"!
« Ostatnia zmiana: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:42:09 wysłana przez fikander »

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #989 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 09:44:27 »
I jeszcze podkręcają w komentarzach :P Tak, tak, tak.