Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317220 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #960 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:43:03 »
Jestem na 99% pewien, że zaprezentowana jutro litografia wam się nie spodoba. Owszem, uzasadnicie to długimi, merytorycznymi postami, zjebiecie wydawcę za brak profesjonalizmu, ale.. z waszych postów wynika, że decyzja została podjęta już teraz i ciulowa litografia dołączy do kupki innych ciulowości tego wydania Borgii. I za taką niebotyczną cenę :)

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #961 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:44:01 »
Jestem na 99% pewien, że zaprezentowana jutro litografia wam się nie spodoba. Owszem, uzasadnicie to długimi, merytorycznymi postami, zjebiecie wydawcę za brak profesjonalizmu, ale.. z waszych postów wynika, że decyzja została podjęta już teraz i ciulowa litografia dołączy do kupki innych ciulowości tego wydania Borgii. I za taką niebotyczną cenę :)
:) :) :)
Jeszcze lepiej jak się spodoba, ale i tak te same osoby nie podejmą decyzji o zakupie  :)

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #962 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:50:45 »
A powiedzcie mi proszę, bo ja nie mam żadnego komiksu od Libertago, czy to są prawdziwe litografie?

Przy takiej cenie jest to możliwe. Fajny bajer.

Gorzej jak za świecidełka robi wydruk z lasera za 2 zł.
« Ostatnia zmiana: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:53:02 wysłana przez pokia »

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #963 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:52:21 »
Skoro to Manara to róbcie zakłady - bóbr czy baloniki?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #964 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:03:10 »
Skoro to Manara to róbcie zakłady - bóbr czy baloniki?
:)  I jeszcze w jakiej pozycji  :)

Offline srogin

Odp: Libertago
« Odpowiedź #965 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:12:41 »
A powiedzcie mi proszę, bo ja nie mam żadnego komiksu od Libertago, czy to są prawdziwe litografie?

Przy takiej cenie jest to możliwe. Fajny bajer.

Gorzej jak za świecidełka robi wydruk z lasera za 2 zł.

To nie jest litografia, tylko zwykły wydruk. Nazywają to litografią, bo tak brzmi "ekskluzywniej".

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #966 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:17:13 »
Hans, mamy tu następnego delikwenta, który krytykuje wydania Libertago! ;)

To nie jest litografia, tylko zwykły wydruk. Nazywają to litografią, bo tak brzmi "ekskluzywniej".

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #967 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:23:09 »
Poczekaj bo Libertago nie przelali mi kolejnej transzy za promocję ich wydań, więc na razie nic nie robię  ;)

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #968 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 16:26:09 »
Nie spodziewam się tutaj wpisu osoby, która kupi książek za 500+ a później napisze, że to nie warte takiej kasy, raczej każdy będzie to sobie jakoś racjonalizował.  :) Pewnie sam tak bym robił :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #969 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 17:48:45 »
Jak grafika będzie ugrzeczniona, to będę narzekał. Nie liczę na fajerwerki, ale skoro mają już od długiego czasu, to możliwe, że jest przemyślana, a nie z łapanki. Gdyby było kilka dodatków i z każdym postem coś by ujawniano, to zrobił bym WOW, a na tę chwilę jest chyba 6 postów nic nie wnoszących, takich samych i jeszcze kilka takich będzie, ale ja tam ich nie mam w obserwowanych, więc dla mnie nie problem.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #970 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 20:07:15 »
albumy 1 i 2 maja inny format. plansze tez miały inny rozmiar. zobaczymy jak to będzie rozwiązane w wydaniu libertago.

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #971 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:39:18 »
Ze względu na te wszystkie niewiadome dziś nie zdecydowałbym się na zakup. W sumie wydawca nieszczególnie stara się zanęcić. Samo nazwisko autora i pojedynczy art nie rzucą na kolana w obliczu potencjalnych baboli i zaporowej ceny.
Uwierzę jak zobaczę, a jak się nie załapię to dramatu też nie będzie.

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #972 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:49:25 »
albumy 1 i 2 maja inny format. plansze tez miały inny rozmiar. zobaczymy jak to będzie rozwiązane w wydaniu libertago.

Albumy 1 i 2 mają inny format niż 3 i 4, bo Taurus spieprzył to wydanie. Tomy 1 i 2 przygotowali samodzielnie, a 3 i 4 w kooperacji z jakimś zagranicznym wydawcą. O ile mnie pamięć nie myli, podczepili się do zagranicznego wydania i dlatego albumy 3 i 4 nie pasują ani formatem, ani kolorystyką okładek do albumów 1 i 2. Chyba nie sądzisz, że Libertago pozostawi wielkość plansz jak w wydaniu Taurusa i nie przeskaluje ich do nowego, ogromnego formatu?

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #973 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:51:38 »
Tłumaczenie zostawili  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #974 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 08:56:28 »
Czyli według Was, szanownych malkontentów, wydanie Libertago będzie tylko skanem wydań Taurusa?  :)