Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #795 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 10:27:33 »
No to masz jeszcze bardziej limitowane i ekskluzywne wydanie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eferce

Odp: Libertago
« Odpowiedź #796 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 10:31:43 »
Podczas gdy wydanie polskie ma ohydną żółć: http://polishcomicart.pl/index.php?id_category=80&controller=category
Odcień ohydnej żólłci zaczerpniety prawdopodobnie z "Tego żółtego drania" Franka Millera.

Offline carnivale

Odp: Libertago
« Odpowiedź #797 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 13:00:09 »
Należałoby zobaczyć jak wygląda wydrukowany egzemplarz francuskiego wydania, bo nasze wydanie przed drukiem też miało brązowy pasek ;)

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #798 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 13:36:28 »
Drugi tom Thorgal B&W.



Offline celtic

Odp: Libertago
« Odpowiedź #799 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 18:44:14 »
Trzeci tom ekskluzywnego Thogala w wersji francuskiej ma prawidłowy, brązowy grzbiet. Podczas gdy wydanie polskie ma ohydną żółć: http://polishcomicart.pl/index.php?id_category=80&controller=category
Polski odbiorca, odbiorcą drugiej kategorii.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #800 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 23:06:58 »
I znów teorie spiskowe, a wystarczyło napisać do Polishcomicart - zawsze szybko odpisują na wiadomości:

„Dzień dobry.
Wydanie francuskie oraz polskie posiadają dokładnie taką samą szatę graficzną. Ze względu na pandemię, nie mieliśmy możliwości zrobić profesjonalnej sesji fotograficznej edycji francuskiej. Będzie ona zrobiona dopiero z kolejnymi naszymi albumami.
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół PolishComicArt.pl”.

Myślę, że jesteśmy nawet odbiorcami trzeciej kategorii, skoro do wydawanych w Polsce albumów B&W Rosiński specjalnie tworzy okładki   ;)

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #801 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 23:35:51 »
Nie mogli zrobić nieprofesjonalnej sesji fotograficznej  :) Czy taka sesja byłaby za mało ekskluzywna na takie wydanie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline bowie

Odp: Libertago
« Odpowiedź #802 dnia: Pt, 14 Sierpień 2020, 23:56:50 »
Wydanie francuskie oraz polskie posiadają dokładnie taką samą szatę graficzną. Ze względu na pandemię, nie mieliśmy możliwości zrobić profesjonalnej sesji fotograficznej edycji francuskiej. Będzie ona zrobiona dopiero z kolejnymi naszymi albumami.

Profesjonalna sesja zdjęciowa. Śmiechłem :) Zamianę brązowego na żółty i odwrotne można zrobić w photoshopie w 3 minuty.
Ja bym jednak wolał, aby zamiast profesjonalnej sesji foto, trzeci tom miał profesjonalne wszystko od początku do końca, w szczególności zgodność koloru grzbietu z resztą wykończenia ekskluzywnego ponoć albumu.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #803 dnia: Nd, 16 Sierpień 2020, 13:14:54 »
Drugi tom Thorgal B&W.


Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #804 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 10:23:16 »
Nie wiem czy już było ale na swoim Instagramie polishcomicart.pl zaprezentowało finalną wersję okładek BORGII oraz kilka informacji: 350 egzemplarzy, w każdym podpisana przez Manarę litografia.

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #805 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 10:38:18 »
Strasznie się ociągają ze szczegółami, a ten ich kolejny post "wkrótce", to miałkie zagranie marketingowe. Szału nie ma z dodatkami, więc bez zaskoczenia, oby tak też było z ceną. Po cichu liczyłem, że ten komiks otrzyma jakieś dodatkowe pudełko, ale widać sami z siebie o tym nie pomyślą ... dalej jestem na "tak".

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #806 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 10:49:36 »
Myślą lepiej niż Ci się zdaje.
We wrześniu mają rzucić info na temat slipcase do Sznikiela. Taki brakujący dodatek rok po premierze oczywiście pewnie trzeba będzie rzucić 60-80 monet. I znów będzie ruch na koncie. Więc wcale nie wykluczone że do pozostałych wydawnictw taki "nieobowiązkowy" dodatkowo płatny dodatek się pojawi.

Ja dalej czekam na info odnośnie kontynuacji kolorowego Thorgala, tempo 2 na rok było zadowalające, a tu na razie cicho sza.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #807 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 10:52:27 »
Slipcase do Szninkla? Serio mają coś takiego w planach? A po co?

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #808 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 10:57:40 »
Po co?
Może dlatego że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Przy okazji slipcasa do Thorgala podniosło się wiele głosów (głównie na FB Libertago) o takie samo cudo do Szninkiela, a skoro jest zapotrzebowanie to i zapowiedzieli że podejmą rękawicę i wycisną z tego komiksu ile jeszcze się da ;)


Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #809 dnia: Pn, 31 Sierpień 2020, 11:00:56 »
No właśnie dziwi mnie to "zapotrzebowanie" i ciekawe, czy faktycznie ono istnieje. Bo o ile slipcase do spakowania 3 czy więcej tomów ma sens, to slipcase do spakowania jednego? Abstrahując już od tego, że wydanie płatnego dodatku po jakimś czasie jest mało eleganckie...

Parę osób może to kupi, ale czy to będzie w ogóle biznesowo opłacalne?