Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317125 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #540 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 18:21:35 »
death_bird, muszę Ci przyznać rację. Z perspektywy czasu trochę żałuję, że to kupiłem.

Jeśli kupowałeś po cenie okładkowej to jeszcze na tym zarobisz sprzedając, skoro takie niedobre :D.

Bender

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #541 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 18:26:14 »
THX Captain Obvious ;) Ale nie kupuję komiksów dla zarobku, a sprzedawanie na allegro to przykra konieczność na którą zazwyczaj nie mam czasu.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #542 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 21:27:25 »
Info sprzed chwili od Planety : jutro wszystkie zamówienia od nas wychodzą, najpóźniej środa, czwartek powinny być u zbierać o czytaczy, cacy😉

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #543 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 21:27:54 »
Zbieraczo czytaczy być miało

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #544 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 21:50:34 »
death_bird, muszę Ci przyznać rację. Z perspektywy czasu trochę żałuję, że to kupiłem.
Nie rozumiem zatem bezsensownego marudzenia. Skoro coś mi nie odpowiada to żegnam się z danym komiksem/serią/wydaniem.
Sprzedasz to sobie z zyskiem i po sprawie.
Po prostu te wydania nie są dla Ciebie, ale widać też że mają wielu fanów.
Ja np nie przepadam za masą komiksów o bohaterach w rajtuzach, kupiłem ich w sumie sporo i spora część z nich mi nie pasowała. Olałem temat, nie kupuję kolejnych i nie powtarzam jak mantrę chodząc po tematach i ciągle narzekając że te supermany/batmany itd są do dupy. To takie typowo polskie jest.
Troszkę drażniące jest że wchodzę na tematy jakie mnie interesują ciekaw nowych informacji i nie widzę nic poza tym samym marudzeniem tych samych osób. I to nie tylko tutaj , ale także w kilku innych działach. Chyba dlatego rzadziej tu zaglądam.


Online xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #545 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 21:53:04 »
Jemu chyba chodziło o to jak to jest zrobione a nie o treść.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koora

Odp: Libertago
« Odpowiedź #546 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 21:55:09 »
Czy jak ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia to jest to bezsensowne marudzenie?

Offline FloreK

Odp: Libertago
« Odpowiedź #547 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 22:00:25 »
Hansowi to chyba ktoś płaci za te komentarze :D

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #548 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 22:09:47 »
Czy jak ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia to jest to bezsensowne marudzenie?
Nie podoba mi się jakiś komiks (Treść/edycja/cokolwiek), wchodzę, wyrażam opinię, dziękuję.
Nie wchodzę po kolejnym poście i nie piszę ponownie, po kolejnych postach znów wracam i piszę kolejny raz swoje „zastrzeżenia” , po kolejnych postach  kolejny raz opisuję swoje „zastrzeżenia” itd itd - te same osoby.

I to nie tylko w tym poście ale tez w kilku innych.

Irytujące staje się, że widzę nowe posty i mam nadzieję na jakieś ciekawe info (jak np Itachiego dotyczące slipcase) a zamiast tego czytam „zastrzeżenia” powtarzane przez te same osoby.
Szkoda że tak się dzieje w kilku interesujących tematach bo zauważyłem sam po sobie że przez to „polskie narzekanie” sam rzadziej odwiedzam forum.

Hansowi to chyba ktoś płaci za te komentarze :D

Nie musi, pracuję sam na swoje hobby.

Ale to i tak lepiej niż większość recenzentów, którzy za darmowy komiks nawet o największym gównie napiszą że to super komiks - aby tylko dostać kolejne.
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Maj 2020, 22:12:45 wysłana przez Hans »

Online xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #549 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 22:13:18 »
Myślę, że świetnie wpisujesz się w to forum, już w kolejnym komentarzu narzekasz na tego samego użytkownika  :) Zawsze możesz wrzucić go do ignorowanych, ale nie lepiej ponarzekać  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #550 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 22:18:19 »
czy ktoś już odbierał w gamiko?

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #551 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 22:41:10 »
Podobno dopiero w srodę będą mieli.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Bender

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #552 dnia: Pn, 11 Maj 2020, 23:56:08 »
Hans, więcej zaspamiłeś o mnie niż ja o wydaniu. O którym zresztą napisałem JEDEN post. Resztą była odpowiedzią na inne posty i nie było w nich powtórzeń.

Midar

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #553 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 00:15:30 »
Hans, ten komiks jest dla Bendera, dla mnie i wielu innych. Po prostu serce boli jak za takie pieniądze dostaje się tyle dyletanckich niedociągnięć. Pod pewnymi względami, to taka „wieś tańczy, wieś śpiewa”. Przy tych „łowickich” grzbietach, powinna być specjalna pula do sprzedaży w Cepelii.

Offline Boro

Odp: Libertago
« Odpowiedź #554 dnia: Wt, 12 Maj 2020, 01:04:47 »
Tym bardziej, że w tym wątku aż tak dużo marudzienia nie widzę - no trochę jest, ale na pewno konstuktywnej krytyki jest więcej. A konstruktywna krytyka to jest to, dzięki czemu takie wydania będą jeszcze lepsze.