Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 318748 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Chmielu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #435 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 09:07:39 »
Witam

Czy ktoś z Was wie kiedy rozpocznie się sprzedaż Thorgala w sklepach Gildii i Planety Komiksu osobom, które nie mogły skorzystać z rezerwacji?

Pozdrawiam
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #436 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 09:17:39 »
Z Gildii dostałem info, że 30.04.

Offline Chmielu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #437 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 09:52:14 »
Dzięki, Rafa.

Ciekawe o której godzinie. W przypadku "W poszukiwaniu..." to była bodajże 14:00.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #438 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:16:17 »
dotarł do mnie cz-b integral vol 2 wersja francuska. muszę przyznać że wygrywa z wydaniem cz-b libertago. na plus tego wydania - 7 tomów thorgala w jednym, cena (40 eur), papier - nie widzę nigdzie tych szarości a rzeczywiście światło się nie odbija, litografia z alinoe (bez podpisu:)), obwoluta. na minus przynajmniej dla mnie - język francuski:) dostawa z amazonu - niestety obwoluta jest podarta, więc będę wymieniał.

w wydaniu cz-b libertago na pewno fajna jest nowa okładka i szkice. materiały z których był wydrukowany album też sprawiają wrażenie lepszych - kreska bardzo wyraźna. trudno mi porównać 1:1 bo francuską wersję mam vol2. na minus libertago oczywiście cena i 2 razy mniejsza objętość. jeżeli wydadzą vol 2 to pewnie poczekam na promkę.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #439 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:41:30 »
jeżeli wydadzą vol 2 to pewnie poczekam na promkę.

Po akcji gildii ze zniżkami to oczywiste :D...

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #440 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 09:13:32 »
niestety obwoluta jest podarta, więc będę wymieniał.
Niech Moc będzie z Tobą!
Koniecznie daj znać jak się sprawa zakończy.
Btw: kto jest wydawcą francuskim?

Po akcji gildii ze zniżkami to oczywiste :D...
Po tej akcji chyba niewielu z nas weźmie bez promocji.... 😉

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #441 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 09:19:00 »
libertago ma też większy format - jakiś 2-3 cm - ale w niffle są troche mniejsze marginesy więc można powiedzieć że zbliżone wielkością.

napisałem do amazona - wysłali replacement. dostanę pewnie za tydzień. reklamowany komiks muszę odesłać. czekam na drugą przesyłkę czy też nie będzie rozwalona.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #442 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 14:21:00 »
wrzucili na fb litografię do nowego thorgala. kriss z łukiem - alternatywna okładka łuczników. mam problem z podlinkowaniem niestety...

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #443 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 14:26:23 »


możecie znaleźć tę grafikę m.in. w atrbooku Rosińskiego
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Kwiecień 2020, 14:33:22 wysłana przez janjedlikowski »

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #444 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 19:54:50 »
Jeżu, ta okładka przypomniała mi, jak świetny to był komiks, jak pełna wigoru i buńczuczności była młoda Kriss!

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #445 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 21:06:31 »
Z tego, co zrozumiałem kupno slipcase jest realizowane przy zakupie tomu 3. Jeśli go nie nabywasz, to nie wiem czy się uda.

Się uda: http://polishcomicart.pl/index.php?id_product=418&controller=product&search_query=etui&results=1

Thorgala jeszcze nie można kupować, ale slipcase już jest i co najważniejsze bez przymusu zakupu kolejnego tomu :)

Może doczekam się odpowiedzi jeszcze, czy Centrum Komiksu i Gildia też otrzymają możliwość sprzedawania oddzielnie.

Midar

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #446 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 21:15:48 »
Zupełnie, co innego napisała mi Planeta Komiksów: „slipcase jest sprzedawany tylko z tomem trzecim i jeśli ktoś zrezygnuje z zakupu, to będzie możliwość kupna drugiego egzemplarza”.
Swoją drogą 25 PLN za przesyłkę nieźle podnosi cenę tego slipcase.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #447 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 22:08:38 »
Jeżu, ta okładka przypomniała mi, jak świetny to był komiks, jak pełna wigoru i buńczuczności była młoda Kriss!

W końcu za te kostki lodu wrzucane śmierci i strachowi za kołnierze ją kochamy.  :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #448 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 22:17:30 »
I jeszcze uwaga techniczna, etui nie będzie tylko klejone ale także wzmocnione płótnem. Myślę że standard slipcasa będzie wysoki.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #449 dnia: So, 25 Kwiecień 2020, 00:13:39 »
I jeszcze uwaga techniczna, etui nie będzie tylko klejone ale także wzmocnione płótnem. Myślę że standard slipcasa będzie wysoki.
Pewne info,?  na stronie nic nie widziałem.