Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317072 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #390 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 12:44:46 »
Skąd wiecie, że to był błąd? Może założyli sobie ileś tam sprzedać za tyle, a sporo osób kupiło i rabat znowu się zmniejszył. :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 19 Kwiecień 2020, 13:30:27 wysłana przez Death »

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #391 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 12:59:51 »
Jasne, wszystko jest możliwe.

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #392 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 14:28:32 »
Skąd wiecie, że to był błąd? Może założyli sobie ileś tam sprzedać za tyle, a sporo osób kupiło i rabat znowu się zmniejszył. :)

Nie wierzę w to. Bardzo mało prawdopodobne, ale zaraz po wyprzedaży postanowili zmniejszyć cenę, aby za kilka godzin ją podnieść. Oczywisty błąd dla mnie, dałeś info na forum, kilkanaście osób kupiło, Gildia się zorientowała sama, albo pomogli koledzy co zaczęli pisać że chcieliby dostosowanie obecnej ceny produktu do jeszcze niezrealizowanych zamówień.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #393 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 17:12:34 »
Mam pytanko: Nie posiadam pierwszej części kolorowego wydania i zastanawiam się czy zakup etui, aby zmieścić w nim pierwszy album cz.b i dwa kolejne kolorowe ma sens.
Ilość stron jest taka sama, więc na logikę tak być powinno, ale może ktoś ma obie wersje i mógłby to potwierdzić. Dzięki z góry

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #394 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 17:23:34 »
Generalnie maja praktycznie takie same wymiary ( szerokosc, wysokosc, grubosc). Moj egzemplarz kolorowy jest ok. 1 mm wyzszy niz czarno- bialy, ale to nie powinno wplynac na trzymanie w slipcase. Wydaje mi sie rowniez, ze moze byc minimalnie cienszy, ale na oko, bez dokladnych pomiarow, nie moge tego stwierdzic na pewno.

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #395 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 20:51:57 »
Z ciekawości zapytam: ile jesteś w stanie wyłożyć na kolorowego Thorgala? Bo na czarno-białego podejrzewam poszła pełna kwota, czyli 289 zł?
Tak, cz-b zakupiłem w preorderze (który w naszych realiach działa odwrotnie - zamawiasz pierwszy=płacisz więcej 😉).
Kolorowego mam w hc z Egmontu więc nie widzę sensu kupowania z Libertago. Kolorowego w trejdach brałbym ale w standardowym wydaniu/formacie.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #396 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 21:13:08 »
Generalnie maja praktycznie takie same wymiary ( szerokosc, wysokosc, grubosc). Moj egzemplarz kolorowy jest ok. 1 mm wyzszy niz czarno- bialy, ale to nie powinno wplynac na trzymanie w slipcase. Wydaje mi sie rowniez, ze moze byc minimalnie cienszy, ale na oko, bez dokladnych pomiarow, nie moge tego stwierdzic na pewno.

Dzięki za informację, poszedł przelewik ze slipcasem. Nie ukrywam, że trzeci tom to dla mnie podróż sentymentalna do lat osiemdziesiątych i dzieciństwa. Kraina Qa mój pierwszy Thorgal kupiony w małej przyosiedlowej księgarni na Kamionku.
Wiadomo może z jakiego materiału/ tworzywa zrobiona będzie okładka?

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #397 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 22:13:31 »
Nie rozumiem pytania: okladka czego? Komiksu? Slipcase'a?
O jakiego rodzaju materialy chodzi? Okladki sa zazwyczaj z kartonu...

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #398 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 22:49:30 »
Oczywiście slipcase. Dotychczas miałem tylko raz w swojej biblioteczce etui i było kartonowe, zresztą po kilku miesiącach okazało się, że jest w ruinie... . Dlatego zapytałem o rodzaj slipcase przy powyższym wydaniu. Brak o tym jakichkolwiek informacji, przynajmniej ja ich nie odnalazłem.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #399 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 23:52:25 »
Do tej pory Libertago nie podalo na temat slipcase zadnych informacji oprocz wygladu zewnetrznego. Trudno sie rowniez odniesc, bo do tej pory nie zrobili jeszcze zadnego slipcase'a. Ale patrzac na slipcase'y od Scream Comics mam nadzieje, ze ten bedzie podobny: twardy gruby karton, z zewnatrz blyszczacy, lakierowany papier :)

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #400 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 09:23:10 »
Do tej pory Libertago nie podalo na temat slipcase zadnych informacji oprocz wygladu zewnetrznego.

W komentarzach na facebook pisali, że karton.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #401 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:28:48 »
W komentarzach na facebook pisali, że karton.
Tez mysle, ze nie uzyja do tego stalowej blachy ;)

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #402 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:35:07 »
Akurat ja osobiscie nie cenie specjalnie slipcasow scream comics. Do incala byl za maly, do kasty idealnych rozmiarow, ale z zza cienkiego kartonu, a pozostale za duze. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #403 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:43:11 »
Tez mam do nich zastrzezenia, aczkolwiek wole juz zeby byl za duzy niz za maly (slipcase, oczywiscie).  :) Ten od Incala, po wcisnieciu do niego trzech tomow, zaliczyl lekkie pekniecie. Ale wole juz takie slipcasy, niz te do pierwszego wydania Akiry od JPF.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #404 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 10:55:01 »
dobry slipcase był swego czasu do zagubione dziewczęta. z doświadczenia wiem że jednak kartonowy slipase jest chyba najlepszy patrząc na stosunek ceny do jakości. mam wydanie cygana ze slipcase z plastiku - materiał a'la segregatory na płyty dvd. to jest niestety porażka - bardzo szybko się porysował, do tego lekko puknięty narożnik jest nie do wyprostowania.