Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317145 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #360 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 10:31:38 »
O, widzę cena w końcu zeszła do realnej  ;D


Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #361 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 10:55:48 »
Czyli na razie zszedł im w całości nakład Thorgala kolorowego 1 i 2, a reszta jest jeszcze do kupienia. Czy ktoś pamięta, ile czasu schodził 1 i 2 drugi tom?

Offline AntekSocjalny

Odp: Libertago
« Odpowiedź #362 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 11:11:55 »
Motyla noga, skusiłem się na tego czarno-białego Thorgala...i dobrze, że to zrobiłem bo 35% promka zniknęła. Jest 20% na ten tytuł.
« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Kwiecień 2020, 11:30:33 wysłana przez AntekSocjalny »

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #363 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:40:36 »
I skonczyl sie realizm cenowy... :)

AntekSocjalny: Gratuluje szybkiej decyzji :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:43:14 wysłana przez BosMan »

Offline AntekSocjalny

Odp: Libertago
« Odpowiedź #364 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:47:23 »
Dziękuję, mam nadzieję, że to nie był błąd i nie anulują zamówienia. Akurat z majowym pakietem przyjdzie :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #365 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:51:54 »
Dobrze, że zniknęła ta okazja - nie będzie mnie kusić 8)


A już poważnie się zastanawiałem, brać tego Thorgala, czy nadrobić zaległości z jakichś frankofonów: Alix Senator, Trzeci testament: Juliusz, Zygfryd...

« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Kwiecień 2020, 12:55:18 wysłana przez ramirez82 »

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #366 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 13:07:25 »
Ja nie będę obiektywny bo kocham czarno-biały rysunek, ale jeśli chodzi Tobie o wersję cz-b to jest epicki!! Z utęsknieniem wyczekuję zapowiedzi tomu 2. Polecam gorąco!

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #367 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 13:22:50 »
Mieli chyba jakiś błąd, chciałem kupić 2 tom ale już był mniejszy rabat niż wcześniejszy.

No właśnie, trochę jak frajer się czuję :>, jeszcze niech Ptaka Czasu obniżą :[. Swoją drogą fajną przebitkę mają na tych wydaniach.
Z drugiej strony, jeśli to ma wpłynąć na dalsze wydania B&W to może warto, oby.
Przebitkę wychodzi ze mają dystrybutorzy, bo to promocja samej gildii jest.
Mam nadzieję, że jeśli wpłynie na dalsze czarno-białe wydania,   to nie negatywnie.

Ja się pospieszyłem i kupilem za pełną cenę dokładnie miesiąc temu... W życiu bym nie pomyślał, że komiksy Libertago będą miały jakąkolwiek obniżkę....
PS. Chyba ktoś ostatnio pisał, że Ptak na chwilę też miał dużą zniżkę.
Ptak czasu nie miał żadnej zniżki.
Zresztą żadne ekskluzywne wydanie jej nie miało.

« Ostatnia zmiana: Pt, 17 Kwiecień 2020, 13:30:41 wysłana przez Hans »

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #368 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 13:24:13 »
...jeśli chodzi Tobie o wersję cz-b to jest epicki!!

Wiem, wiem, chyba żadnego komiksu z oferty Libertago nie chciałbym mieć tak bardzo, jak tego Thorgala. I mam ambiwalentny stosunek do niego, bo chciałbym mieć, ale mój wewnętrzny sknera, przelicza ile miałbym komiksów za całość tego cz-b Thorgala i tak raz jestem na tak, raz na nie.  :'( Totalna huśtawka: rano widząc te cenę, już chciałem brać - złożyłem zamówienie z Zayą, z Thorgalem chciałem się jeszcze przespać, później jak cena wróciła do tej wyższej - ucieszyłem się, że nie będzie mnie kusić, teraz jak tak się jarasz - zaczynam żałować, że nie zdążyłem. Ciężkie jest życie komiksiarza...

Offline adamarluk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #369 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 14:29:00 »
Bez dylematów korzystaj z okazji. Czas na przemyślenia to 2 miesiące do opłacenia zamówienia. W międzyczasie zawsze można zrezygnować.

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #370 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 14:33:09 »
Skusiłem się na Thorgala B-W za okazyjną cenę (dzięki Death!). Gildia oczywiście nie wykręca się z porannej ceny: łączylem zamówienia i prosili o wpłatę kwoty z uwzględnieniem rabatu minus 35%. Brawo sklep Gildii!

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #371 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 17:46:35 »
Aż zacytuję sam siebie a propos cz/b Thorgala:

Poczekaj aż będzie do kupienia za 150 :) Natłukli tych kolekcjonerskich edycji, w normalnych warunkach nie zeszły, więc zaraz jak przyjdzie porządny kryzys i ludzie w ogóle przestaną kupować komiksy, będą schodzić ze stanów magazynowych w atrakcyjniejszych cenach ;)

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #372 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 17:54:08 »
Ptak czasu nie miał żadnej zniżki.
Zresztą żadne ekskluzywne wydanie jej nie miało.

Cena okładkowa jest zawyżona, ale realnie produkt kosztuje mniej.



Czyli na razie zszedł im w całości nakład Thorgala kolorowego 1 i 2, a reszta jest jeszcze do kupienia. Czy ktoś pamięta, ile czasu schodził 1 i 2 drugi tom?

Pierwszy wyprzedawał się najdynamiczniej, co rzut kilka godzin, maksymalnie dzień i nie było. Przy dwójce już ten czas był wydłużony.

Offline marcing

Odp: Libertago
« Odpowiedź #373 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 20:38:14 »
To już chyba koniec "wiosennej promocji" na Gildii i pewnie dlatego zniknęło 35% na Thorgala cz.-b.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #374 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 21:00:04 »
Ale z tego co widzę to jakaś prywatna inicjatywa księgarni z Białegostoku i podmiotów z nią powiązanych.
Jak sami zauważyliśmy na przykładzie Thorgala to dystrybutorzy trzepią na tych albumach porządny hajs.
W przypadku fantastycznych to co to za księgarnia, skoro spekuluje tytułami - mają 1 Thorgala za tysiaka - jak dla mnie bardzo słabo to wygląda gdy sprzedawca manipuluje cenami, ale jako konsumenta interesuje mnie cena finalna  :)