Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 318847 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #345 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 19:52:10 »
Mam nadzieję, że ten slipcase będzie także do kupienia w gildii. W tej cenie jestem wstanie nabyć, mimo że mam tylko część kolekcji, jaka powinna się w nim znajdować. Zawsze to większa ochrona.

Tylko część? Za ile opchnąłeś jeden z tomów?

Bender

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #346 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:10:39 »
Z tego, co zrozumiałem kupno slipcase jest realizowane przy zakupie tomu 3. Jeśli go nie nabywasz, to nie wiem czy się uda.

Dostałem od Gidii link z rezerwacją do komiksu i slipkejsu więc niewykluczone, że osobno nie będzie dostępny, chyba że im zostaną. Choć jak dla mnie zrobią ich tyle ile dostaną preorderów.

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #347 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:14:23 »
Bender, pisałeś w tej sprawie do sklepu Gildii czy przysłali Ci link, bo kupiłeś  u nich któryś wcześniejszych tomów?

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #348 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:17:10 »
Kurdebele, a ja z planety komiksów jeszcze nie dostałem maila :(.

Midar

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #349 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:19:33 »
Kurdebele, a ja z planety komiksów jeszcze nie dostałem maila :(.
Mi już potwierdzili przyjęcie zamówienia i podali kwotę i konto do przelewu.

Midar

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #350 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:21:32 »
Dostałem od Gidii link z rezerwacją do komiksu i slipkejsu więc niewykluczone, że osobno nie będzie dostępny, chyba że im zostaną. Choć jak dla mnie zrobią ich tyle ile dostaną preorderów.
Jakby dali możliwość zamówienia osobno, pewnie wiele osób kupujących wydanie czarno-białe by skorzystało (w tym ja).

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #351 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:52:52 »
Tylko część? Za ile opchnąłeś jeden z tomów?

Który dokładnie? Kupiłem tylko pierwszy w oszałamiającej ilości jednej sztuki. Jednej. Mam ją na półce, chcesz podeślę fotkę na e-mail.Chcesz coś jeszcze wiedzieć? Gdzie pracuję, a może gdzie mieszkam? Nie? A ile mam na koncie? Też nie? A może jednak? Ale z Ciebie śmieszny forumowicz...

Dostałem od Gidii link z rezerwacją do komiksu i slipkejsu więc niewykluczone, że osobno nie będzie dostępny, chyba że im zostaną. Choć jak dla mnie zrobią ich tyle ile dostaną preorderów.

Od Gildii? To jakiś ukryty link, bo nie widzę żeby wprowadzili? :)

Jakby dali możliwość zamówienia osobno, pewnie wiele osób kupujących wydanie czarno-białe by skorzystało (w tym ja).

Dokładnie, dlaczego ktoś kto jest ich klientem, ale nie kupuje wszystkiego ma zostać pominięty.

Napisałem w tej sprawie na fb do galerii, jak odpowiedzą to Wam przekaże czego się dowiedziałem.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:56:18 wysłana przez Itachi »

Bender

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #352 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 20:59:37 »
Bender, pisałeś w tej sprawie do sklepu Gildii czy przysłali Ci link, bo kupiłeś  u nich któryś wcześniejszych tomów?

Kupiłem w Gildii drugi (po przesłaniu fotki z pierwszym kupionym od Libertago). Sami przysłali link

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #353 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 09:04:05 »
Wydaje mi się czy cena czarno-białego Thorgala w Sklepie Gildii znowu poszła w dół? Było chyba 216, a jest 187,80. Teraz jest już o ponad stówę tańszy.
Za to Świat Edeny w drugą stronę. Było - 45% a teraz - 32%.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #354 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 09:10:31 »
Który dokładnie? Kupiłem tylko pierwszy w oszałamiającej ilości jednej sztuki. Jednej. Mam ją na półce, chcesz podeślę fotkę na e-mail.Chcesz coś jeszcze wiedzieć? Gdzie pracuję, a może gdzie mieszkam? Nie? A ile mam na koncie? Też nie? A może jednak? Ale z Ciebie śmieszny forumowicz...

Co się tak unosisz? Ciekaw jestem realnej ceny, za jaką to teraz chodzi, to zapytałem. Nie mogłeś odpowiedzieć normalnie: "nie sprzedałem"?

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #355 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 09:29:55 »
Wydaje mi się czy cena czarno-białego Thorgala w Sklepie Gildii znowu poszła w dół? Było chyba 216, a jest 187,80. Teraz jest już o ponad stówę tańszy.

Ale pech, że się pospieszyłem z zakupem :(.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #356 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 09:42:28 »
niektórzy się pospieszyli i kupili na premierę za 289pln :)

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #357 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 09:45:24 »
niektórzy się pospieszyli i kupili na premierę za 289pln :)

No właśnie, trochę jak frajer się czuję :>, jeszcze niech Ptaka Czasu obniżą :[. Swoją drogą fajną przebitkę mają na tych wydaniach.

Z drugiej strony, jeśli to ma wpłynąć na dalsze wydania B&W to może warto, oby.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #358 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 10:01:43 »
niektórzy się pospieszyli i kupili na premierę za 289pln :)
Ja się pospieszyłem i kupilem za pełną cenę dokładnie miesiąc temu... W życiu bym nie pomyślał, że komiksy Libertago będą miały jakąkolwiek obniżkę. Tak to bym poczekał. Następnym razem zaczekam. Teraz tylko te Thorgale za 499 będę kupował na bieżąco, bo mam rezerwację i trzeba, rano zapłaciłem 583,80 za wersję ze slipcase. Oczywiście w tym wysyłka 25, bo to nie Gildia.
Nawet mnie ręka nie zaświerzbi żeby dać pełną cenę za następnego Szninkla, Ptaka czy drugiego czarno - białego Thorgala. Zaczekam, te albumy zalegają.

PS. Chyba ktoś ostatnio pisał, że Ptak na chwilę też miał dużą zniżkę.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #359 dnia: Pt, 17 Kwiecień 2020, 10:14:29 »
Wlasnie wczoraj przyszedl do mnie ten czarno- bialy Thorgal kupiony za 216 zl. Cieszylem sie jak gwizdek, ze zrobilem swietny interes. Dzis ciesze sie juz troche mniej...  :D