Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317034 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Online JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #330 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 21:41:31 »
Dla mnie podział tomów w Niffle jest znacznie lepiej dobrany niż w Liberatgo i uważam, że całkiem fajnie to wyszło.

Wszystkie tomy poza 5, który pewnie jeszcze dojedzie, można znaleźć w cenie poniżej okładkowej na Amazon.de, no i z darmową przesyłką. Jedyny minus to loteria pakowania.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #331 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 08:31:46 »
opis podaje że oprawa jest miękka. to błąd czy są 2 wersje?

Online JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #332 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 10:12:41 »
To na 99% błąd. Oprawa twarda z obwolutą. Nigdzie nie widziałem żeby było wydanie w miękkiej okładce.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 10:19:57 wysłana przez janjedlikowski »

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #333 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 11:04:38 »
ok dziekuję za odpowedź - zamówiłem jeden album na próbę. podzielę się wrażeniami jak dojdzie.

Online Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #334 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:03:07 »
Mail z Planety przyszedł:

"Rozpoczynamy przyjmowanie rezerwacji na trzeci tom ekskluzywnego wydania Thorgala. Tak jak poprzednio, i tym razem będziemy dystrybutorami tej wyjątkowej pozycji wydawanej przez Libertago we współpracy z galerią PolishComicArt. Na rezerwacje oraz płatności czekamy do końca kwietnia. Po tej dacie niezarezerwowane numery trafią do ogólnej puli sprzedażowej.


Spodziewana premiera - 6 maja 2020 r. Wysyłka zamówionych albumów nastąpi do 6 dni roboczych po planowanej dacie.


Cennik:

Thorgal 3 - 499 zł

Slipcase - 59,90 zł

koszty wysyłki:
Poczta Polska -25 zł
Kurier - 25 zł
Paczkomat - 25 zł
Odbiór osobisty - 0


Specyfikacje albumu znajdą Państwo na końcu tej wiadomości. (...)"

Dalej specyfikacja jak zamawiać kontynuację i take dwie ciekawostki:

Dla tych co chcą kontynuować (również z rynku wtórnego):

"2) W treści prosimy o potwierdzenie woli zakupu oraz podanie numeru posiadanego tomu drugiego (jeśli chcą Państwo kontynuować serię z tym samym numerem). Podkreślamy, że to numer posiadanego tomu DRUGIEGO nie zaś pierwszego, decyduje o możliwości kontynuacji z tym samym numerem. Dotyczy to także tych z Państwa, którzy nabyli poprzednie tomy na rynku wtórnym."

A jeśli idzie o etui:
"3) Prosimy o deklarację, czy do zamówienia dołączyć slipcase. Ilość etui będzie ograniczona, produkt ten w późniejszym okresie nie będzie dodrukowywany."

Chyba się złamię i dojadę ten tom na Planecie choć przyznaję że ten koszt przesyłki mnie wdębia. Jeśli zdecyduję się na czwórkę t spróbuję przesiadki na Gildię.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:18:13 wysłana przez Teli »

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #335 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:26:01 »
To kiedy ewentualnie można spodziewać się przedsprzedaży T3 w sklepie gildii? I czy w ogóle?

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #336 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:27:35 »
Cytuj
Ilość etui będzie ograniczona, produkt ten w późniejszym okresie nie będzie dodrukowywany.

Powinni zapewnić slipcase każdemu kto chce. Oby nie stało się tak, że komuś zabraknie :(.
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:58:47 wysłana przez GoNzO »

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #337 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 12:40:39 »
59,90?

Fajna cena, oby wykonanie było na wysokim poziomie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #338 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 13:21:28 »
59,90?

Fajna cena, oby wykonanie było na wysokim poziomie.
To samo właśnie miałem napisać. Fajnie z ich strony ze nie przegięli, bo spodziewałem się minimum 99 zł.

Online Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #339 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 13:32:38 »
W komiksach Screamu dolaczony slipcase windowal od razu cene co najmniej o 50 zl.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 13:42:49 »
I był dużo mniejszy.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 14:32:18 »
w przypadku screamu dałem się nabrać tylko na jeden slipcase - ten z incala - bo uważam że design i wykonanie słabiutkie.

ten z thorgala wygląda dużo lepiej - pytanie tylko o grubość tektury, trwałość itd - 3 tomy będą b.ciężkie.

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #342 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:06:58 »
Mam nadzieję, że ten slipcase będzie także do kupienia w gildii. W tej cenie jestem wstanie nabyć, mimo że mam tylko część kolekcji, jaka powinna się w nim znajdować. Zawsze to większa ochrona.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #343 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 17:58:19 »
Założyłem rezerwację z etui, pomimo braku pierwszego albumu. Mam nadzieję, że jedynka b&w będzie pasować idealnie i wypełni lukę.
Cena rzeczywiście przyzwoita, liczę też na sprawną dystrybucję że strony Planety...
A póki co ogarniam się po pracy, ładuję kółka na wymianę do bagażnika i Habibi w łóżku 😉
Spokojnego dnia wszystkim.

Midar

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #344 dnia: Cz, 16 Kwiecień 2020, 18:00:06 »
Mam nadzieję, że ten slipcase będzie także do kupienia w gildii. W tej cenie jestem wstanie nabyć, mimo że mam tylko część kolekcji, jaka powinna się w nim znajdować. Zawsze to większa ochrona.
Z tego, co zrozumiałem kupno slipcase jest realizowane przy zakupie tomu 3. Jeśli go nie nabywasz, to nie wiem czy się uda.