Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Libertago
« Odpowiedź #240 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:10:41 »
Proszę o konkretną informację jak wygląda sytuacja z pierwszeństwem zakupu. Pierwszy numer przeszedł mi dosłownie koło nosa, drugi już nabyłem ( najwyraźniej kilka osób zrezygnowało z dalszego zbierania po pierwszym zakupie... ). Według wcześniejszych ustaleń pierwszeństwo mają Ci, którzy już zakupili albumy. Jak ma się sytuacja z podobnym przypadkiem? Jeśli  było to już wyjaśnione konkretnie na naszym forum, to proszę o podsunięcie debaty, odpowiedzi. Dziękuję z góry za komlnkrety.
Pytałem już o to tylko nie pamiętam czy Libertago czy Planetę (dystrybutora) i z mojej odpowiedzi wynikało, że prawo pierwokupu zapowiadanego tomu (w tym przypadku tomu 3) z danym numerem mają osoby posiadające poprzedni, najnowszy tom z tym numerem (np. jakby ktoś miał 1 z numerem 100 i 2 z numerem 200, to ta osoba ma prawo pierwokupu 3 z 200). Zresztą sam w pytaniu im zasugerowałem takie podejście, bo jest najbardziej zdroworozsądkowe.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Marzec 2020, 14:12:26 wysłana przez mack3 »

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #241 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:19:42 »
W takiej sytuacji byłbym w uprzywilejowanej pozycji i ukontentowany. W takim razie należałoby napisać do dystrybutora z udokumentowaniem (foto?), że posiadam album 2 z konkretnym numerem, jeśli dobrze rozumiem?

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #242 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:23:09 »
Ciekawe kiedy drugi tom B&W.
W czerwcu zdaniem wydawcy. Jeśli nic się nie wydarzy oczywiście.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #243 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:37:23 »
Wysłałem wiadomość do Polishcomicart, jak tylko otrzymam zwrotkę to wrzucę na forum

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #244 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 15:38:39 »
Dostałem odpowiedź jednoznaczną od wydawnictwa (bardzo szybko): Rezygnacja z zakupu dalszych tomów, po jakimkolwiek albumie oznacza koniec pierwszeństwa(zakupu z danym numerem). Prawo pierwokupu z danym numerem przechodzi na kolejnego nabywcę.... I co dla mnie ważne, w tym przypadku na mnie... Miłego popołudnia wszystkim.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #245 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 11:35:27 »
Ktokolwiek, cokolwiek ma info jakiekolwiek. Wydawnictwo nie odpowiedziało na moją ostatnią wiadomość, ale to chyba normalne w obecnej sytuacji. Spokojnego dnia wszystkim✌️

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #246 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 12:48:15 »
Premiera Thorgala 3 w kwietniu albo i później z powodu wirusa, także spokojnie, wszystko w swoim czasie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Libertago
« Odpowiedź #247 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:51:18 »
Ktokolwiek, cokolwiek ma info jakiekolwiek. Wydawnictwo nie odpowiedziało na moją ostatnią wiadomość, ale to chyba normalne w obecnej sytuacji. Spokojnego dnia wszystkim✌️
Proszę o informację poprzez jakie źródło Pan do nas pisał (mail/facebook), ponieważ na wszelka korespondencje staramy sie odpowiadać niemal natychmiast. I zapraszamy do ponownego kontaktu   :)

Odp: Libertago
« Odpowiedź #248 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:51:26 »
Jutro Thorgal kończy 43 lata.
Z tej okazji zapraszamy do małego konkursu  :)

https://www.facebook.com/341345759560848/posts/1102191953476221/


« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 16:03:51 wysłana przez PolishComicArt.pl »

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #249 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 11:10:46 »
Proszę o informację poprzez jakie źródło Pan do nas pisał (mail/facebook), ponieważ na wszelka korespondencje staramy sie odpowiadać niemal natychmiast. I zapraszamy do ponownego kontaktu   :)

Witam,
dziękuję za odpowiedź.
Pisałem do Państwa przez Facebooka i otrzymałem natychmiastową odpowiedź w kwestii kto ma pierwszeństwo przy zakupie. Przy dalszej korespondencji kontakt się urwał. Wysłałem również maila do Planety Komiksów jako dystrybutora, który realizuje dotychczas moje zamówienia Libertago.
Zapytałem w korespondencji o zasady zgłaszania się po kolejny tom Thorgala.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #250 dnia: Nd, 05 Kwiecień 2020, 21:48:01 »
Zastanawiam się, czy jeśli dojdzie w końcu do dystrybucji Thorgala numer 3, to czy cena nie skoczy jakoś drastycznie w górę. Obecna sytuacja sprzyja jedynie temu by spadała cena paliw, reszta leci na łeb na szyję w górę. Inflacja jak się patrzy. Czosnek po 4 zyla, to Thorgal po 600....

Offline Arion Flux

Odp: Libertago
« Odpowiedź #251 dnia: Nd, 05 Kwiecień 2020, 22:07:13 »
A ja wciąż czekam na info, czy rzeczywiscie Thorgal 3 ukaze sie - tak jak zapowiadali - w kwietniu. Bo mam zamrożoną kase i stad dylemat, czy nadal jej nie ruszac przez caly ten miesiac, czy tez moze nakupowac czonsku poki jeszcze jest za 4 zyla.

No to kiedy bedzie to ostateczne info: kwiecien czy nie kwiecien?

Itachi

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #252 dnia: Nd, 05 Kwiecień 2020, 22:41:34 »
No to kiedy bedzie to ostateczne info: kwiecien czy nie kwiecien?

Gdyby Tobie zależało na rozstrzygnięciu problemu to zamiast pytać na forum napisałbyś na fb Polish Comic Art'u, zakładając że nie masz konta zapewne wszedłbyś na ich stronę internetowa i tam odszukał e-mail. Prawda?

Jestem absolutnie przekonany, iż swoją dywagację rozpocząłeś od upewnienia się że do tej pory wszelkie oficjalne komunikaty były tutaj wstawiane. Bez wyjątków, opóźnień, na bieżąco.

Kuki, rozczarowujesz mnie. La Casa de Papel aż tak absorbuje uwagę? ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 05 Kwiecień 2020, 22:43:32 wysłana przez Itachi »

Offline PJP

Odp: Libertago
« Odpowiedź #253 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 11:10:23 »
"Polishcomicart.pl
2 min ·
Szanowni Państwo,
W związku z ogromną ilością zapytań dotyczących trzeciego tomu ekskluzywnego wydania Thorgala przekazujemy kilka informacji.

- czynimy wszelkie starania, aby album ukazał się w miesiącu kwietniu,
- ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną wirusem, będzie to prawdopodobnie końcówka kwietnia,
- w najbliższych dniach ruszy przedsprzedaż oraz przedstawimy Państwu szczegóły albumu oraz projekt slipcase.

Bardzo dziękujemy za Państwa zainteresowanie, robimy wszystko co w naszej mocy aby wydać album w podanym terminie".
https://www.facebook.com/Polishcomicartpl-341345759560848/

Offline Arion Flux

Odp: Libertago
« Odpowiedź #254 dnia: Pn, 06 Kwiecień 2020, 11:33:03 »
No, to teraz chociaż wiem, że nie powinienem puszczać w ruch tej zamrożonej kasy.

@Itachi, nie należy krytykować mechanizmu, zanim nie pozna się jego działania.