Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #195 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 20:36:53 »
Wygląda niesamowicie  :)

Offline nayroth

Odp: Libertago
« Odpowiedź #196 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 20:42:15 »
Walory Pelissy w dużym formacie robią wrażenie  ;D

Natomiast sama seria z tego co pamiętam trąciła myszką i była mocno przeciętna.. Mam nadzieję że nie szargam zbytnio kultowości Ptaka czasu takim nikczemnym stwierdzeniem, ale gdyby nie sentyment do wydań z czasów Orbity to dzisiaj nie zwróciłbym uwagi zupełnie na ten tytuł. Czy jednak to klasyk który nadal się broni?

Offline Hans

Odp: Libertago
« Odpowiedź #197 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 21:41:37 »
Walory Pelissy w dużym formacie robią wrażenie  ;D

Natomiast sama seria z tego co pamiętam trąciła myszką i była mocno przeciętna.. Mam nadzieję że nie szargam zbytnio kultowości Ptaka czasu takim nikczemnym stwierdzeniem, ale gdyby nie sentyment do wydań z czasów Orbity to dzisiaj nie zwróciłbym uwagi zupełnie na ten tytuł. Czy jednak to klasyk który nadal się broni?

Jest to jeden z tych komiksów, który czyta się z ogromną przyjemnością. Jakiś czas temu przeczytałem wydania egmontu i byłem zachwycony nie tylko samą historią, ale i doskonałą kreską.
Teraz nie mogę się doczekać aby zobaczyć go w tym wydaniu.
Co najlepsze - prequel rysowany przez innego artystę też fajnie się broni.

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #198 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 21:56:53 »
Chciałbym zobaczyć pełny unboxing tego wydania, z przykładowymi stronami etc.... 😳

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #199 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 22:02:56 »
Walory Pelissy w dużym formacie robią wrażenie  ;D

Natomiast sama seria z tego co pamiętam trąciła myszką i była mocno przeciętna.. Mam nadzieję że nie szargam zbytnio kultowości Ptaka czasu takim nikczemnym stwierdzeniem, ale gdyby nie sentyment do wydań z czasów Orbity to dzisiaj nie zwróciłbym uwagi zupełnie na ten tytuł. Czy jednak to klasyk który nadal się broni?
szargasz. orbita nie ma nic do rzeczy w temacie.

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #200 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 22:06:13 »
Ale „czasy” się z grubsza zgadzają.. 😉

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #201 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 08:40:32 »

Nie mogę się napatrzeć, wygląda fantastycznie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #202 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:00:55 »
Chciałbym zobaczyć pełny unboxing tego wydania, z przykładowymi stronami etc.... 😳

Ja też się zastanawiam, czemu promocja tego albumu opiera się na kilku informacjach i jednym zdjęciu okładki? Rozumiem gdyby to był Thorgal. Tam na samą zapowiedź schodzi cały nakład, ale tu zainteresowanie nie jest tak duże co pokazuje licznik na Planecie.

Offline Rafa

Odp: Libertago
« Odpowiedź #203 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:16:22 »
No właśnie....chciałbym zobaczyć zwykle plansze. Ocenić kolory, ostrość wydruku i....wielkość maginesów.

Offline Voitas

Odp: Libertago
« Odpowiedź #204 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:21:51 »
Ale po co. Przecież wszyscy mieli brać w ciemno, bo to przecież takie ekskluzywne wydanie kolekcjonerskie :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #205 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:26:03 »
Widocznie dopiero teraz zajrzeli do portfeli ;)

Online Castiglione

Odp: Libertago
« Odpowiedź #206 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:47:09 »
Jakkolwiek rozumiem ideę wydań kolekcjonerskich, tak to wygląda jak zwykły komiks od Egmontu za maks 100 zł (a pewnie i za 80 by się wyhaczyło)…

Ja tam poczekam na Thorgala w integralach, które zapowiadał Kołodziejczak.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #207 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 10:53:28 »
Skoro rozumiesz ideę - jak to wydanie powinno wyglądać wg ciebie?

Offline Martin Eden

Odp: Libertago
« Odpowiedź #208 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 11:39:00 »
Zgadzam się z Eguaroc, że zdjęcie nie pokazuje tej elitarności wydania. Może gdyby zestawić to wymiarowo z komiksem w standardowym formacie (niekoniecznie tym samym tytułem od konkurencji), pokazać rzeczywiście screen z materiałów dodatkowych, może jakieś plansze.
Ogólnie część wydawnictw prezentuje dziwną zachowawczość w promowaniu swoich produktów. Taki Scream to już w ogóle.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #209 dnia: Wt, 17 Grudzień 2019, 13:46:40 »
Na youtubie jest cała masa filmików z unboxingiem mniej lub bardziej ekskluzywnych wydań komiksów. Ostatnio widziałem jak sam Sakai zrobił unboxing swojego najnowszego wypasionego wydania UY.

To oczywiście nie odnosi się tylko do Libertago, ale takie spostrzeżenie. Promocja na naszym ryneczku delikatnie leży...
« Ostatnia zmiana: Wt, 17 Grudzień 2019, 13:48:18 wysłana przez janjedlikowski »