Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317117 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1965 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 01:00:10 »
Dzięki starcek za avatar. Od dawna nie mogłem się na nic zdecydować, a ten koszmarek jest cudo.

Ej Midar, jak znudzi Ci się smok to skadruj sobie tego rubasznego chłopa z drugiego kadru  ;D

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1966 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 01:47:45 »
Ej Midar, jak znudzi Ci się smok to skadruj sobie tego rubasznego chłopa z drugiego kadru  ;D
No, właśnie nie. Za bardzo podobny do mnie😀.

Offline Chmielu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1967 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 08:02:00 »
A zauważyliście ciekawostkę: wydawca będący jednocześnie marszandem jeszcze ani razu nie umożliwił odwiedzenia galerii osobom, które przybywają do Warszawy na wydarzenia komiksowe. Tylko całowanie klamki było możliwe w tym roku.

Może się boi, że mu plebs poplami eksponaty tłustymi palcami.

Choć to u Popiela są chyba te, które można najgorzej wspominać z dzieciństwa. Kto pamięta - bez przypominania - fizjonomie ze sceny trucia? :-D

Ja pamiętam. ;) Dla mnie ta scena była kapitalna, jak byłem mały. W sumie nadal jest. No i to charakterystyczne wyprężenie martwej ręki w górę, z wygiętymi palcami, które potem Ros opanował do perfekcji. ;D

Jak dla mnie te komiksy nie były takie złe, ale ich ekskluzywne wydanie to skok na kasę.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline jotkwadrat

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1968 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 10:12:49 »
Też pamiętam. I tekst "Zdrada"

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1969 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 10:17:58 »
Też pamiętam. I tekst "Zdrada"
CO BYŁO W TYM WINIE?!!!

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1970 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 10:28:56 »
Skoro już się rzucili na wznawianie, to mogliby zrobić powiększone - o ile w ogóle - pojedyncze zeszyty.
Wzorce z innych rynków są.




Ale wiadomo - zbyt duże ryzyko wydawnicze.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1971 dnia: Pt, 26 Listopad 2021, 10:56:15 »
Oczywiście nie ma co porównywać, ale dla takiej galerii komiksu, z taką mnogością wystaw to mógłbym się przeprowadzić do Paryża...

Galerie du 9ème Art
https://galerie9art.fr/?content=exhibitions

Offline mephir

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1972 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 16:20:51 »
Jestem nowy na forum i do tego nie czytałem jeszcze serii Thorgal. Myślę, że najlepiej jednak byłoby go pierwszy raz przeczytać w większym wydaniu od Libertago. Czy popieracie mój koncept koledzy? A tak wogóle jest szansa żeby dorwać jeszcze to wydanie w wersji kolorowej? Czy nie ma szans? Ktoś z was się nosi z zamiarem sprzedaży? Nie wiem czy robić sobie nadzieję czy dać spokój z tą wersją.

Online roble

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1973 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 17:18:43 »
kolego mephir, czy po zdaniu prawka Twoim pierwszym autem było audi RS?

Offline tuco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1974 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 17:59:48 »
kolego mephir, czy po zdaniu prawka Twoim pierwszym autem było audi RS?
zawsze istnieje druga strona takich chłoporobotniczych porównań, np.
skoro kogoś stać na lepszą furę i bardzo chciałby sobie taką kupić, to po cholerę ma się najpierw latami wozić jakimiś zapyziałymi golfami czy innymi za przeproszeniem, skodami?

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1975 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 18:01:31 »
Na pewno fajnie byłoby przeczytać to w tym formacie, ale musisz szykować się na duży wydatek na portalach aukcyjnych.
Aczkolwiek ludzie, którzy znają i kochają tę serię od lat pierwszy raz czytali Thorgale wydawane na byle jakim papierze, ze zszywkami z Odbity lub klejone przez Krajową Agencję Wydawniczą, a jednak w niczym to nie przeszkodziło i zostali fanami. Ty masz do wyboru bardzo dobre wydanie Egmontu. :)
Jeśli ktoś ma pieniądze, to zawsze może od razu kupić wydanie Libertago. :)

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1976 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 18:13:20 »
kolego mephir, czy po zdaniu prawka Twoim pierwszym autem było audi RS?

Ale czy cokolwiek wydanego przez Libertago zasługuje na takie porównanie?
Bo z tym wydawnictwem to wszystko o babole i niedoróbki (za grubą kasę) się rozbija.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Tcoldmeat

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1977 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 18:21:10 »
Na pewno fajnie byłoby przeczytać to w tym formacie, ale musisz szykować się na duży wydatek na portalach aukcyjnych.
Aczkolwiek ludzie, którzy znają i kochają tę serię od lat pierwszy raz czytali Thorgale wydawane na byle jakim papierze, ze zszywkami z Odbity lub klejone przez Krajową Agencję Wydawniczą, a jednak w niczym to nie przeszkodziło i zostali fanami. Ty masz do wyboru bardzo dobre wydanie Egmontu. :)
Jeśli ktoś ma pieniądze, to zawsze może od razu kupić wydanie Libertago. :)

No i istnieje możliwość, że młodym nowym fanom komiksu taka ramotą może nie podejść.

Offline mephir

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1978 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 18:55:33 »
Dziękuję kolegom za odzew :) Moze przybliżę swoją osobę...swoją przygodę zacząłem niedawno bo w 2019 roku...i oczywiście wchodziłem w same zestawienia top komiksów. No i się zaczęło, najpierw Watchmen, Maus, 300 i Sin city....z miejsca polubiłem Alana Moora i Franka Millera...Potwór z bagien, Prosto z piekła, Powrót mrocznego rycerza...co dalej posunęło mnie do zakupu Absolutów bo to pięknie książki kolekcjonerskie chociaż też wiecie że nie bez wad wydawniczych...Absolute Watchmen, Sandman, V for vendetta, Kingdom Come, Arkham Asylum, no i mój ulubiony Absolute Preacher i Swamp Thing
...a komiks europejski jakoś omijałem no i powoli zaczynam bardzo żałować, bo zacząłem czytać to zacne forum i widzę że kreska amerykańska jest w tyle europejskiej...oczywiście uogolniam...Także dzięki za sprowadzenie mnie na właściwe tory :)...Tym samym nadszedł czas na klasyka Thorgal..tylko czy wersja b&w od Libertago czy jednak Egmont...albo na grubo w kolorze od L. (ofert nie jest za dużo) :) Najwyzej dziecko będzie chodziło w starych butach w tym roku ;)

Ps: A pierwszym moim autem był opel corsa ale rs7 nie poradziłbym choć pewnie nie dożyłbym dziejszego dnia...

Offline Cringer

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1979 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 19:04:35 »
Może kiedyś pojawią się integrale Egmontu? Choć pewnie Libertago ich obecnie blokuje :/