Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317036 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1665 dnia: Wt, 01 Czerwiec 2021, 21:26:17 »
Ogólnie właśnie tak, szczególnie gdy jest jakiś catering na określoną liczbę osób. Czasami otwarcie dla publiczności następuje kilka godzin później, czasami na drugi dzień. Dwa otwarcia to jest nic niecodziennego - w tej kwestii nie ma co akurat polować na czarownice.

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1666 dnia: Wt, 01 Czerwiec 2021, 23:56:15 »
Dokładnie. Jest taki zwyczaj i nazywa się wernisaż.

Offline Chmielu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1667 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 07:38:57 »
Dysponujesz bazą klientów, którzy od (bodajże) dwóch lat kupują od ciebie ekskluzywne komiksy w ekskluzywnych cenach. Co robisz? Dajesz informację o ekskluzywnym otwarciu i odpalasz wstępne zaproszenie. Ze stu dwudziestu trzech komiksomaniaków, którzy wyrazili chęć i gotowość pojawienia się, losowo wybierasz np. trzydziestu, którym wysyłasz ekskluzywne zaproszenie. Dbasz o klienta, więcej - traktujesz go jako ekskluzywnego klienta. Przecież u ciebie wszystko jest ekskluzywne.

Bzzzz. To budzik. Już nie śpisz. Wstajesz. W głowie coś ci kołacze o ekskluzywnych klientach. Odrzucasz tę myśli. Dzwonisz do kumpli. Mówisz co i jak. Wpadną. Piotr przyjdzie z psami. Wiesz, że będzie fajnie.
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1668 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 15:14:51 »
Dokładnie. Jest taki zwyczaj i nazywa się wernisaż.
Nawet gdyby nazwano by to wernisażem, to tu na forum argumenty by padły te same, że to eksluzywna impreza dla ekskluzywnych gości itd. Czasami mi się wydaje, że niektórym już zbitek słów układających się w słowo Libertago działa jak czerwona płachta na byka.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1669 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 15:19:07 »
Cytuj
Chcemy dać Państwu znać jak wygląda sytuacja z tym gratisem do komiksu Borgia. Niestety wciąż nie otrzymaliśmy go od wydawcy, nasze ostatnie maile w tej sprawie pozostają bez odpowiedzi.
Bardzo przepraszamy za całą sytuację, nie sądziliśmy że będzie taki problem z tym gratisem. Przed premierą wydawca poprosił nas o przekazanie Państwu informacji o tym kalendarzu i tak właśnie zrobiliśmy. Nie spodziewaliśmy się że będzie to tyle trwało.
Na razie nie mamy żadnych nowych informacji od nich. Sami niestety nie możemy przygotować takich kalendarzy. Rozumiemy że w tej sytuacji mogą już Państwo nie chcieć dłużej czekać. Z naszej strony możemy zaproponować zamiast tego kalendarza dodatkowy rabat i obniżenie ceny komiksu do 485zł. Różnicę  zwrócimy na Państwa konto. Oczywiście jeśli ktoś woli zamiast rabatu poczekać na obiecany gratis to też możemy tak zrobić - nie możemy niestety obiecać żadnego konkretnego terminu, przynajmniej dopóki wydawca się do nas nie odezwie.

Jeszcze raz przepraszamy za cały kłopot - nie chcieliśmy nigdy wprowadzić Państwa w błąd.

Offline Ty_draniu

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1670 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 16:29:02 »
Skąd ta wiadomość? Gildia?
Miałem wątpliwości ale z czasem się ich pozbyłem i cieszę się, że anulowałem zamówienie na ten komiks.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1671 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 16:31:00 »
To pokazuje, że wydawca, to nie tylko „janusz”, ale też zwykły oszust.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1672 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 18:02:31 »
[...]Libertago działa jak czerwona płachta na byka.

Podejrzewam, że nie bez powodu.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1673 dnia: Śr, 02 Czerwiec 2021, 19:15:14 »
Podejrzewam, że nie bez powodu.  8)
Bardziej na PolishComicArt.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1674 dnia: Cz, 03 Czerwiec 2021, 10:20:40 »
Ogólnie otwarcia większości galerii artystycznych są limitowane i dla zaproszonych ludzi.

Tak właśnie jest. Tylko co to ma wspólnego z otwarciem sklepiku "Polish Comic Art"?

To pokazuje, że wydawca, to nie tylko „janusz”, ale też zwykły oszust.

A gdy ja konsekwentnie określałem go mianem Janusza biznesu, to byłem krytykowany. I jak zwykle okazało się, że to ja miałem rację  8)

Offline xetras

  • Wiadomości: 207
  • Polubień: 108
  • Apriori z zasady jak hiperboliczny z niczego świat
    • Zobacz profil
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1675 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 19:40:29 »
Relax w kioskach stanowi wyzwanie, które wymaga przedsiębrania znacznych zamiarów - to większą odpowiedzialność niż coś co na półce stoi przez kilka lat.

Magazyn potrzebuje systematycznego ogarniania a przecież ukazuje się.
"Dziaberlak zgłowion? Strupion? Padł?
Pójdź w me ramiona, boś ty chwat!
O, świętny dzień! Hurra! Hip hip!
Tralala bum cyk cyk!" (Jolanta Kozak, tł. "Jabberwocky")
Źródło:https://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml

Offline NuoLab

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1676 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 21:33:37 »
Relax w kioskach stanowi wyzwanie, które wymaga przedsiębrania znacznych zamiarów - to większą odpowiedzialność niż coś co na półce stoi przez kilka lat.

To jest myśl! Niech PolishComicArt postawi sieć kiosków (ekskluzywnych rzecz jasna) w których będzie sprzedawany wyłącznie Relax.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1677 dnia: Śr, 16 Czerwiec 2021, 14:11:58 »
To jest myśl! Niech PolishComicArt postawi sieć kiosków (ekskluzywnych rzecz jasna) w których będzie sprzedawany wyłącznie Relax.

I sieć butików, w których sprzedawane będą ekskluzywne koszulki. Tylko co z kubkami...

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1678 dnia: Śr, 16 Czerwiec 2021, 14:32:18 »
Jak to co? Poszerzyć ofertę o talerzyki, miseczki, sztućce, maselniczki czy kieliszki do jajek oczywiście odpowiednio limitowane i z motywem/sygnowane. I już mogą strzelić sieć sklepów z ekskluzywną ceramiką à la Ćmielów czy inny Bolesławiec.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1679 dnia: Śr, 16 Czerwiec 2021, 19:34:20 »
Warunki do wydawania ceramiki mają odpowiednie - słomy z butów do wypełniania paczek na pewno nie zabraknie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.