Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317000 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arku

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1410 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 14:17:14 »
Wydawnictwo Libertago jest na Facebooku?

bo go zbanują ;D

Offline fikander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1411 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 14:29:48 »
Na FB jest Polishcomicart, które wydaje te ekskluzywne komiksy wspólnie z Libertago.
Mój niepochlebny komentarz nadal tam jest. Stracili czujność?

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1412 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 18:45:37 »
Na FB jest Polishcomicart, które wydaje te ekskluzywne komiksy wspólnie z Libertago.
Mój niepochlebny komentarz nadal tam jest. Stracili czujność?

Już nie ma komentarza.

Offline sgor

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1413 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 19:30:12 »
Wydawnictwo Libertago jest na Facebooku?

Zaciekawiło mnie i chciałem czegoś poszukać o wydawnictwie i jedyne co znalazłem:

Nazwa wydawcy: Libertago Anna Rosińska
Dane kontaktowe: piotr.libertago@gmail.com, anna.libertago@gmail.com.

Wiem, ze pewnie wielu forumowiczów o tym wiedziało, ale mnie zaskoczyło, że za wydawnictwem stoi syn Rosińskiego z żoną.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Marzec 2021, 19:32:00 wysłana przez sgor »

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1414 dnia: Pt, 05 Marzec 2021, 21:04:36 »
Tak z czystej ciekawości, czy ktokolwiek już doświadczył nienazwanej radości i cieszy oko wspaniałym "przeprosinowym" kalendarzem od wydawcy? Szczerze mówiąc, to kompletnie o tym fakcie zapomniałem, że ktoś coś tam przebąkiwał...

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1415 dnia: So, 06 Marzec 2021, 10:48:41 »
kalendarz powinnien być na 18 miesięcy i z grafikami Manary, ale się na to nie nastawiam. Spodziewam się bieda wersji, która nie będzie mi potrzebna i pewnie też będzie do kupienia.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1416 dnia: So, 06 Marzec 2021, 11:38:00 »
kalendarz powinnien być na 18 miesięcy i z grafikami Manary, ale się na to nie nastawiam. Spodziewam się bieda wersji, która nie będzie mi potrzebna i pewnie też będzie do kupienia.
[/quote

Bieda wersja może się na coś przydać. Ja na ten przykład kończę w tym roku remont generalny działki (budowlanka i wykończeniówka) i pomyślałem, żeby upstrzyć czymś ciekawym ściany, a nadarza się ku temu możliwość. Co do samej obietnicy, to kto wie czy teraz z kolei sam wydawca nie poczuł się urażony, że chciał nam dać coś "ekstra" w ramach przeprosin, a większość jak sądzę, albo i wszyscy chętni olali, mówiąc kolokwialnie ten gest i prosili o natychmiastową wysyłkę albumu bez znaczenia czy kiedykolwiek , jakkolwiek i pocokolwiek potrzebny będzie kalendarz... 😏😋 Słowem zasady i słowo świętością. I niech każdy o tym pamięta✌️

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1417 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 12:30:54 »
Odradzam mocne obciążanie, grzbiet jest szerszy niż zawartość komiksu, jak mocno obciążysz to kładka może się lekko odkształcić. Już samo wsadzenie kartek w co drugą stronę wywiera imo wystarczająco silny nacisk.
Wyjąłem kartki po trzech dniach i efekt jest świetny - nie widać by kiedykolwiek był jakiś problem, tak więc jak komuś przeszkadza to wgniecenie i ma chęci to może zastosować metodę wsadzenia kartek w co drugą stronę w miejscu zgniecenia. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1418 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 15:04:02 »
Grube te kartki? A komiks ma leżeć płasko czy stać na regale?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1419 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 15:58:19 »
U mnie kartki od drukarki, lezal na plasko normalnie. Mozna jeszcze na nim przy grzbiecie polozyc ze dwie ksiazki na dole i gorze zeby lekko docisnac. I w zasadzie nie zo druga strone strone, a co strone. I dla pewności potrzymaj tydzień. ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 07 Marzec 2021, 16:06:12 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1420 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 16:15:28 »
No i cycuś glancuś, tu się kartki podłoży, tam przyciśnie książkami, tu i ówdzie przeprasuje żelazkiem. Ekskluzywność jak ta lala, do następnego komiksu, będzie gratis tubka kleju.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1421 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 21:43:52 »
No tak, zapłacić ponad 5 stów, a potem poprawiać po wydawcy. Marzenie każdego kolekcjonera. Ciekawe, czy inwestor z allegro, który chce wcisnąć ten album za 999 zeta jakiemuś naiwniakowi jest świadom, że też ma produkt drugiego sortu.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline JonasCrow

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1422 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 22:46:25 »
inwestor z allegro doliczy za poprawkę po wydawcy, więc cena 999 jak najbardziej uzasadniona ;)

Offline Toranga

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1423 dnia: Nd, 07 Marzec 2021, 23:04:27 »
Czytam sobie tę dyskusję i utwierdzam się w przekonaniu, że olanie "Wydawnictwa" Libertago już na samym początku było dobrym wyborem. Bo nawet jak za bardzo dobrze wydane komiksy ich ceny są horrendalne. A skoro jest jakoś a nie jakość, to tym bardziej sobie gratuluję, a kolegom współczuję.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1424 dnia: Pn, 08 Marzec 2021, 10:35:20 »
Czytam sobie tę dyskusję i utwierdzam się w przekonaniu, że olanie "Wydawnictwa" Libertago już na samym początku było dobrym wyborem. Bo nawet jak za bardzo dobrze wydane komiksy ich ceny są horrendalne. A skoro jest jakoś a nie jakość, to tym bardziej sobie gratuluję, a kolegom współczuję.

Thorgale i Szninkle są ok, potem to już tylko skok na kasę. Taki SKOK Janusza ;)