Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 316980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1380 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 16:27:21 »
Są ok oprócz gównianego papieru. Thorgal 4 to powinien być szybciej niż za pół roku bo to ich koń napędowy, najlepiej schodząca seria. Miały być 3 rocznie, a idzie wolniej niestety.
« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Marzec 2021, 16:47:00 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1381 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 16:33:21 »
Thorgala czarno-białego na żółtym papierze, tzn. czarno-żółtego, oprawnego w ekskluzywną ekologiczną skórę z muflona.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1382 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 09:16:22 »
Napisałem kolejny komentarz na fb, chyba zorientowali się, że będę natarczywy, więc odpowiedzieli tylko na prv. Ogólnie twierdzą, że jestem niejasny, że oni chętnie pomogą, gdy im podam numer zamówienia. Jeżeli nie dołączycie na fb, to sprawa padnie i wszystko ucichnie, dalej będziemy udawać, że wszystko gra.

Online xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1383 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 09:21:08 »
Czemu ty ich stresujesz, cały czas coś im nie wychodzi a ty jeszcze problemy robisz. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1384 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 10:17:56 »
Trzeba uczciwie przyznać, że super zrobili drukując Relax drugi raz bez błędów. Tylko pytanie czy skończył się nakład, więc i tak byłby dodruk czy może drugi raz żeby wymienić ludziom tamtą wersję.
A z tą Borgią to jakiś pech i ich szkoda, nie mniej jednak ten powypadkowy środek w tak drogim albumie zdarzyć się nie powinien. Chciałbym wiedzieć jak sprawa wygląda, może koszta ponownego druku by ich pokonały. Ciężka sprawa.
Ale powinni oficjalnie napisać, że było tak i tak, środek jest taki,a nie inny i sprzedajemy z nową okładką. I to byłoby uczciwie. Znając mnie, to bym nawet po takiej uczciwej informacji ten album w końcu kupił.

Online michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1385 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 10:50:15 »
Trzeba uczciwie przyznać, że super zrobili drukując Relax drugi raz bez błędów. Tylko pytanie czy skończył się nakład, więc i tak byłby dodruk czy może drugi raz żeby wymienić ludziom tamtą wersję. u kupił.
Tak do końca nie pozbyli się wszystkich błędów. Na pewno te najbardziej rażące zostały poprawione.

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1386 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 11:32:09 »
Ale powinni oficjalnie napisać, że było tak i tak, środek jest taki,a nie inny i sprzedajemy z nową okładką. I to byłoby uczciwie.

Nie mam tutaj dobrego rozwiązania. Musisz brać pod uwagę, że sami się zapetlili, pisząc o wieloetapowych kontrolach jakości.
Albo słabo sprawdzają. Albo wiedzą, że puszczają bubel i chowają głowę w piasek.

Gdyby napisali, że nie wyszło idealnie, ale i tak sprzedają, bo inaczej nie zarobią, to też strzelili by sobie w stopę. W takiej sytuacji wypadałoby obniżyć cenę.

Z tym bublem to przesadziłem, ale balon o cudach na kiju to nie ja napompowalem.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1387 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 11:40:08 »
A z tą Borgią to jakiś pech i ich szkoda
Nie pech tylko ich brak ogarniecia, ktory wychodzi od poczatku ich dzialalnosci przy kazdym kolejnym produkcie...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1388 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 11:48:15 »
A jak kiedyś napisałem, że to "książkowi janusze" to wielkie oburzenie było.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1389 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 11:52:05 »
Nie pech tylko ich brak ogarniecia, ktory wychodzi od poczatku ich dzialalnosci przy kazdym kolejnym produkcie...
No ale tam był zdaje się jakiś wypadek samochodowy. Dobrze pamiętam?

Nie mam tutaj dobrego rozwiązania. Musisz brać pod uwagę, że sami się zapetlili, pisząc o wieloetapowych kontrolach jakości.
Albo słabo sprawdzają. Albo wiedzą, że puszczają bubel i chowają głowę w piasek.

Gdyby napisali, że nie wyszło idealnie, ale i tak sprzedają, bo inaczej nie zarobią, to też strzelili by sobie w stopę. W takiej sytuacji wypadałoby obniżyć cenę.

Z tym bublem to przesadziłem, ale balon o cudach na kiju to nie ja napompowalem.

Najmniejszy strzał w stopę to powiedzenie prawdy. Zawsze tak jest. Na bank sporo osób zrezygnowało kiedy zobaczyli wpisy i zdjęcia. Plus jak przyjdzie to i tak widzisz co dostałeś. Odpuścisz wtedy 530 zł, kiedy będzie to mocno przeszkadzało?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1390 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 11:57:30 »
Nie wiem jaka była ich oficjalna wersja, ja słyszałem, że złe materiały wysłali do drukarni. W ich oficjalne info nie wierzę od czasu gdy Hans mówił o tym, że różne kolory krawędzi komiksu i grzbietu w Thorgalu 3 były celowo... skoro nawet w tak skrajnym przypadku mają klientów za idiotów i wciskają im kit to w każdym innym przypadku też będą to robić by się wybielić.

A czy bardziej opłaca się powiedzieć prawdę? Chciałbym powiedzieć, że tak, ale nie mogę, dlatego jakoś te kłamstwa Libertago rozumiem, ostatecznie tu chodzi o hajs. My tu na forum sobie pogadamy jak jest, a 90% klientów przeczyta komunikat na fb i łyknie bez popity.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Marzec 2021, 11:59:08 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1391 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 12:13:06 »
Ja bym jeszcze raz przejrzał swoje egzemplarze nie tylko pod względem ubicia, ale źle sklejonych kartek na dole komiksu, za długie w 152-153, mniejsze na stronach 176-177, co spowoduje rozdarcie, gdy będziecie chcieli otwierać na płasko. Nie będzie komunikatu oficjalnego raczej, wszystkich pieniaczy będą na prv próbować udobruchać.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1392 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 12:23:18 »
Ja przekartkowałem i powsadzałem w co stronę kartkę na górze i na dole. Jak tak sobie poleżakuje to powinno być idealnie, ale też nie miałem sytuacji, że jedna strona była sczepiona z drugą, więc mialem mniejsze widocznie wgniecenie niż ty.
Piękno jest w oczach patrzącego.

c08mk

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1393 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 12:25:56 »
Czyli wynika z tego, że dostaje się egzemplarz kolekcjonerski - każdy jest wykonany w unikatowy sposób...

Online xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1394 dnia: Cz, 04 Marzec 2021, 12:26:55 »
Ja to takie sklejenia widziałem w tych Egmontach miękko okładkowych  :)  za 39,99  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój