Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 318959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1365 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:26:19 »
  Próbuje ratować sytuację, wkładając jakieś trafione komiksy w nową okładkę i rozsyłając je nie wspominając o niczym ani słowem za pełną cenę? To jest tzw. betonowe koło ratunkowe. Nie kupuję u nich więc pewnie nie powinienem komentować, ale w tym temacie za każdym razem, gdy oni coś wypuszczają to kolejne narzekania tutaj czytam, większych zastrzeżeń nie było chyba tylko przy czarno-białym Thorgalu, chociaż i tam coś było nie tak zdaje się. Widziałem tego pierwszego Thorgala, to bardzo ładne wydanie, ale poważnie warte kilkaset złotych?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1366 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:27:32 »
Ja mega narzekałem i nadal narzekam na świecącą się kredę w cz/b Thorgalu... :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline asx76

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1367 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:29:03 »
Widziałem tego pierwszego Thorgala, to bardzo ładne wydanie, ale poważnie warte kilkaset złotych?

Tylko dla tych, którzy tyle wyrzuci... tfu, zapłacili, znaczy się ;)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1368 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:32:24 »
Ja ten komiks już miałem kupiony, ale w pewnym momencie kazałem gildii anulować zamówienie i na konto wpłynęło jakoś 530 zł. Dobrze postąpiłem.
Zamiast cieszyć się kolejnymi świetnymi albumami zazwyczaj się tutaj wkurzamy. Tam nie działa nic. Od początku same problemy.

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1369 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:32:31 »
Jeśli okładka była wymieniana, to pewnie odcinali starą wyklejkę.
Jak znajdzie się ktoś dociekliwy, to bym szukał właśnie w tym miejscu cięcia / klejenia / podwójnej wyklejki itp.

Komiksu nie mam, ale bardzo mnie to ciekawi.

No i Libertago ma coś pecha. Chcą ekskluzywnie i drogo, ale ciągle tym klientom nie pasuje...

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1370 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:39:06 »
Ano właśnie, pewnie to chodziło o papier.

  Wyrzucili, zapłacili to już kwestia kto jak do tego podchodzi. Napisałem bardzo ładne, ale to nie znaczy że rewelacyjne. Największą zaletą z pewnością powiększone rysunki Rosińskiego, ale raz te okropne marginesy które sprawiły że chyba nie są aż tak powiększone jak mogły by być, dwa cała reszta też wcale jakiegoś wielkiego okrzyku zachwytu we mnie nie wywołała. Poważnie Egmont z tymi swoimi trzema ostatnio wydanymi olbrzymami nie miał się wcale czego strasznie wstydzić a można było te komiksy kupić normalnie w sklepie.

Offline isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1371 dnia: Pn, 01 Marzec 2021, 10:52:08 »
Mam i ja. Jeżeli chodzi o egzemplarz, to jest podobnie z wgniecionymi kartkami jak BosMan wkleił, więc to egzemplarz po wypadkowy - u mnie jest mniej -, poza tym wszystko wygląda bardzo dobrze, choć muszę się przyjrzeć. Kamień spadł mi z serca. Grafika na minus, choć mogło być gorzej, nie podoba mi się reklama wydawnictwa tak duża.



Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1372 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 12:44:58 »
U mnie też są wgniecenia, tyle co u Bosmana... niby pierdoła, ale w takim wydaniu absolutnie niedopuszczalna. Da się to chyba zminimalizować, prostując i wkładając w co drugą stronę kartkę, jak tak postoi to powinno się wyprostować. Samo wydanie prezentuje się po prostu pięknie, ja jestem ogólnie zadowolony.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline adamarluk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1373 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 14:27:15 »
Reklamowałem w Gildii i okazało się, że WSZYSTKIE egzemplarze, które mają na stanie są wgniecione. Ciekawe co na to Libertago.

Online freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1374 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 14:29:49 »
mogą nie uznać tego za defekt

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1375 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 14:32:44 »
Jak wszystkie takie są to tak miało być  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1376 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 14:46:05 »
Są to bardzo ekskluzywnie pogniecione kartki. Nawet na Zachodzie nie drukują takich ekskluzywnych wydań. ;)

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1377 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 15:47:56 »
Ciekawe jaką limitowaną ekskluzywnością zaskoczą przy czwartym tomie Thorgala. To pewnie już za pół roku.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1378 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 16:17:36 »
Ciekawe czy drugi czarno-biały Thorgal obszedł się bez wpadek? Ktoś coś? Ja nadal odwlekam zakup...

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1379 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 16:19:30 »
Oba czarno-białe Thorgale są ok. Ze wszystkimi pozostałymi albumami miałem problemy.