Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 316991 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1350 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 15:26:04 »
Dodatkowo, strony przy grzbiecie są jakby „wciśnięte”. Zostały przez to pofalowane, a z dołu i góry widać jakby mechaniczne uszkodzenia.

Mam to samo, ale nie zauważyłbym tego bez twojego komentarza.

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1351 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 16:11:56 »
Mam to samo, ale nie zauważyłbym tego bez twojego komentarza.
No, właśnie. I gdyby to był komiks za 120 PLN, to machnąłbym ręką. Ale jak trzymam w dłoni „niebotycznie ekskluzywny” komiks, który kosztuje 530 PLN, i na który czekałem 4 miesiące, to przykładam wagę do takich rzeczy.

Online isteklistek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1352 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 16:14:39 »
nie ma co liczyć na wydawnictwo, do czasu aż opinie i fotki nie pojawią się na forach będzie cisza. Mentalnie jestem naszykowany na zwrot, nawet rabat nic nie zdziala. gdybym miał podkładkę w postaci zdjęć już bym pisał z gildia.

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1353 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 16:48:06 »
Nie mam nic od nich, ale i tak będę złośliwy:
jak te komiksy przeszły przez wieloetapowy proces weryfikacji jakości?


Offline Murazor

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1354 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 16:49:50 »
Moze byl przy pierwszym wydaniu tylko? Zauwazyli blad, caly naklad wtopa to za drugim razem odpuscili weryfikacje, bo jeszcze znow by cos znalezli  :P

Online misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1355 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 17:16:25 »
Nie mam nic od nich, ale i tak będę złośliwy:
jak te komiksy przeszły przez wieloetapowy proces weryfikacji jakości?

Normalnie. Najpierw komiksy sprawdzono pod względem wad drukarskich, a jak wszystko było ok, to zaczęto je pakować. Po zapakowaniu trudno już cokolwiek zauważyć. 

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1356 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:25:16 »
W moim egzemplarzu wygląda to tak:

Po otwarciu w tych miejscach występują takie zagniecenia:

Opisywane przez Midara obtarcia okładki w moim egzemplarzu chyba nie występują - Midar, widzisz je na zdjęciach które wrzuciłem wcześniej w tym wątku?

Na tylnej okładce przy grzbiecie występuje takie nienaturalne "wyoblenie" (nie wiem jak to nazwać), ale założyłem już foliową okładkę na komiks i nie chcę jej zdejmować, żeby zrobić zdjęcie.

Uważam, że wady w moim egzemplarzu nie są na tyle duże, abym decydował się na jego zwrot, jednak przychylam się do stwierdzenia Midara, że prawdopodobnie nakład był przeokładkowany (to wspomniane "wyoblenie" też na to wskazuje).



 

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1357 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:36:02 »
U Ciebie otarć nie widać. U mnie występują tylko przy jednym narożniku - górny grzbiet. Za to, pofalowania były gorsze.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Luty 2021, 19:48:19 wysłana przez Midar »

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1358 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 19:57:25 »
Za to, pofalowania były gorsze.

W moim czy w twoim egzemplarzu?
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Luty 2021, 20:08:36 wysłana przez BosMan »

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1359 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 20:30:36 »
W moim czy w twoim egzemplarzu?
W moim.

Offline adamarluk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1360 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 21:20:53 »
Pisałem o tych wadach trzy dni temu. U mnie wygląda znacznie gorzej. Odrywają się skrawki kartek przy grzbiecie.

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1361 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 21:56:21 »
No to już wiemy jak wygląda kontrola jakości w Libertago... >:(

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1362 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:08:53 »
Pisałem o tych wadach trzy dni temu. U mnie wygląda znacznie gorzej. Odrywają się skrawki kartek przy grzbiecie.
W poprzednich albumach tego typu problemów nie było... wniosek? Były przekładane z poprzednich okładek do nowych. Jezu, Libertago nie przestaje zaskakiwać...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1363 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:11:21 »
No to już wiemy jak wygląda kontrola jakości w Libertago... >:(
Widać, że komiks ma strasznego pecha, a Polishcomicart próbuje ratować sytuację. Swoją drogą, ich profil na Facebooku, od 27 stycznia milczy, choć wcześniej dostawał niemal codziennie nowe posty lub odpowiedzi na komentarze.
Mam taką teorię, że drukarnia uratowała co się dało z tych uszkodzonych, dała nowe okładki i poszło do dystrybucji, a reszta zostanie ponownie wydrukowana.

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1364 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 22:22:37 »
Pech pechem, ale to najbardziej ekskluzywny i najdroższy model samochodu na rynku, a salon sprzedaje powypadkowe egzemplarze. Nowy lakier, a środek ten co brał udział w zderzeniu z drzewem. Słabo.  :-\