Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 317078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1215 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:00:17 »
Cytuj
Otrzymaliśmy aktualizację odnośnie daty premiery tego komiksu. Niestety z powodu konieczności wydrukowania jeszcze raz całego nakładu komiks trafi do sprzedaży dopiero w drugiej połowie stycznia. Wydawca obiecał że w ramach rekompensaty do zamówień złożonych do tego momentu będzie dołączony jeszcze jakiś bonus.

Poniżej zamieszczamy też wiadomość od wydawcy:

"Szanowni Państwo,
w tym tygodniu otrzymaliśmy album Borgia z drukarni, dotarł on także do naszych dystrybutorów. Każdy wydawany przez nas album przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości i tak było tym razem.  Okazało się, że albumy miały obite brzegi. Drukarnia poinformowała nas, że zdarzyło się to podczas transportu a po dokładnej kontroli albumów byliśmy zmuszeni zwrócić cały nakład.
Po rozpatrzeniu naszej reklamacji, drukarnia zdecydowała się raz jeszcze wydrukować dla Państwa tan komiks, jednak potrzebujemy na to troszkę dodatkowego czasu.
25 stycznia 2021 roku nowo wydrukowany album dotrze do naszego magazynu, oraz do naszych dystrybutorów.
Bardzo szanujemy Państwa opinię oraz wsparcie jakie dajecie Państwo naszym projektom. Jest nam niezwykle przykro z powodu zaistniałej sytuacji i czynimy wszelkie starania, aby produkt jaki do Was dociera spełniał najbardziej rygorystyczne oczekiwania.
Dla wszystkich, którzy zarezerwowali album i zechcą z nami poczekać jeszcze chwilkę przygotowaliśmy specjalny prezent niespodziankę, który będziemy wysyłali wraz z albumem. Będzie on dostępny u każdego z dystrybutorów - dotyczy wszystkich zamówień złożonych do 11.12.2020 roku.
Dziękujemy bardzo i liczymy na Państwa wyrozumiałość."

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1216 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:04:30 »
kalendarz fajna rzecz. kiedyś bym łykał gadżety z thorgalem jak pelikan ale teraz jakoś obojętnie do tego podchodzę.

na wcc widziałem jak ktoś dawał do podpisu fajne plakaty z grafiką z okładek thorgala do podpisania. kupowane we francji po 9EUR. format jak plakat kinowy ale papier dużo grubszy. ja bym raczej celował w coś takiego do wieszania na ścianę.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1217 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:09:42 »

Fajnie, znów gildia wyręcza wydawcę i informuje na czym sprawy stoją. Pełen profesjonalizm Libertago.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1218 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:25:16 »
Tutaj, akurat Szekak nie masz racji.
Post o tej samej tresci juz od kilku dni jest na facebooku i w tym temacie libertago wyczerpalo mozliwosc powiadomienia potencjalnych klientow o obsuwie. Libertago nie posiada ani listy klientow, ani ich adresow mailowych, ktore posiadaja tylko posrednicy ( w tym przypadku gildia i planeta komiksow) i to wlasnie do bezposrednich sprzedawcow nalezy powiadomienie kupujacych od nich komiks w przedsprzedazy.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1219 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:30:56 »
Spoko, nie wiedziałem o poście na FB, śledzę i mi ukmnęło + dziwne, że nikt na forum nie wrzucił.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1220 dnia: Cz, 17 Grudzień 2020, 12:37:56 »
Bo wszyscy sie rzucili na kalendarz z Thorgalem ;D

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1221 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 11:10:51 »
Ja w ogóle jestem najlepszy. Krytykuję, krytykuję, a mam wszystko co wydali :D Już kombinuję nad kalendarzem, Thorgalem czarno - białym 2, być może przeproszę się Borgią, jak już będzie jakaś promocja (mogę kupić teraz, kasa się znajdzie, ale nie lubię "ekskluzywnych", kolekcjonerskich albumów, za które zapłacę 500 zł, a za chwilę będą o stówę tańsze). A i Relax może wpadnie.
Ale skoro jest em dobrym klientem i biorę wszystko to chyba mam prawo krytykować literówki, opóźnienia, słabą komunikację i inne... ;)

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1222 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 11:58:17 »
Death, zgadzam sie z toba, bo mam podobnie, ale kalendarz z Thorgalem sobie zdecydowanie odpuszczam. Brakuje mi juz w mieszkaniu scian, przy ktorych moglbym postawic kolejne regaly, a co dopiero wieszac na nich ogromne grafiki z Thorgalem...

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1223 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 13:23:46 »
Czyli co? Wychodzi na to, że skoro ja nic od nich nie mam, a krytykuję, to jestem zwykłym trollem  :'(

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1224 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 13:27:15 »
I to takim z książek Tove Jansson. Moomintrollem. :D
Jeśli nie masz to bardzo polecam czarno - białego Thorgala. Z tego co pamiętam bywały nawet promocje, że kosztował poniżej 200 zł. Za 2 stówy możesz wejść do świata konstruktywnej krytyki. :D

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1225 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 10:21:28 »
Premiera albumu Libertago opóźniona? No nie gadaj, synek. Tego jeszcze nie było. :)

Offline michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1226 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 10:23:52 »
Premiera albumu Libertago opóźniona? No nie gadaj, synek. Tego jeszcze nie było. :)
Pewnie znowu w drukarni grali w zbijaka komiksami od Libertago i są rogi uszkodzone ;)

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1227 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 10:27:57 »
BUHAHAHA!!!

Przepraszam... no dlaczego się nie zdziwiłem. Ciekawe co tym razem będzie? Obite rogi? Pęknięta rura zalała nakład? Kurier jechał skrótem przez Władywostok i utknął w korku na zjeździe z Hongkongu?
W sumie to mi nawet ulżyło już się bałem że zerwą z tradycją i wszystko będzie na czas. Jak to dobrze że nawet w tak szalonych czasach pewne rzeczy pozostają bez zmian :)

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1228 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 11:34:44 »
Cytuj
Drugi tom czarno-białego Thorgala już do nas dojechał, dziś dojedzie również do naszych dystrybutorów. 
http://polishcomicart.pl/index.php?id_product=426...
Wszystkie wysyłki zamówione w naszej Galerii będą wysłane do 04.012021 roku.
THORGAL wydanie zbiorcze w czerni i bieli Tom II 😍
Poniżej pakiet informacji o albumie:
PREMIERA 30.12.2020 !!!
Album: 208 stron
Wydanie : LIBERTAGO & PolishComicArt.pl
Kolekcja : Thorgal czarno-biały
Język : Polski
ISBN: 978-83-957297-1-3
Wymiary : 360 x 290 cm
Nakład: 500 egzemplarzy
Druk: czarno/biały
Tłumaczenie: Wojciech Birek

Fajnie, że Libertago podaje nakłady nawet nienumerowanych komiksów, chwali się.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1229 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 11:42:57 »
Ja bym się nie cieszył. Borgia też do nich dojechał. Ba, dotarł ponoć nawet do Gildii...

...ok, ok. Marudzenie mi się włączyło. Najlepszego tym co kupili. Będzie z czym zacząć nową dekadę.
Sam bym brał gdyby tylko wydali to na jakimś ładnym grubym matowym offsecie.
Wtedy było by to spełnienie moich marzeń.

Im dłużej siedzę w tym temacie tym bardziej wybredny się robię w szastaniu kasą.