Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319360 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1170 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 15:58:49 »
Takie tam z FB:

"Szanowni Państwo,
w tym tygodniu otrzymaliśmy album Borgia z drukarni, dotarł on także do naszych dystrybutorów. Każdy wydawany przez nas album przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości i tak było tym razem.  Okazało się, że albumy miały obite brzegi. Drukarnia poinformowała nas, że zdarzyło się to podczas transportu a po dokładnej kontroli albumów byliśmy zmuszeni zwrócić cały nakład.
Po rozpatrzeniu naszej reklamacji, drukarnia zdecydowała się raz jeszcze wydrukować dla Państwa tan komiks, jednak potrzebujemy na to troszkę dodatkowego czasu.
25 stycznia 2021 roku nowo wydrukowany album dotrze do naszego magazynu, oraz do naszych dystrybutorów.
Bardzo szanujemy Państwa opinię oraz wsparcie jakie dajecie Państwo naszym projektom. Jest nam niezwykle przykro z powodu zaistniałej sytuacji i czynimy wszelkie starania, aby produkt jaki do Was dociera spełniał najbardziej rygorystyczne oczekiwania.
Dla wszystkich, którzy zarezerwowali album i zechcą z nami poczekać jeszcze chwilkę przygotowaliśmy specjalny prezent niespodziankę, który będziemy wysyłali wraz z albumem.
Dziękujemy bardzo i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Poza wadą,  albumy wyglądają przepięknie, w  komentarzu zamieszczamy zdjęcie już gotowego komiksu.
Jeszcze w tym roku pojawi się dla Państwa drugi tom zbiorczego komiksu Thorgal w wersji czarno-białej.
Natomiast na przełomie stycznia/lutego 2021  do Państwa rąk trafi IV tom Ekskluzywnej edycji komiksu Thorgal."

Czyli nakład: 350 egzemplarzy + 50 egzemplarzy nieprzeznaczonych do dystrybucji + ok. 400 egzempalrzy z ekskluzywnie ubitym rogiem :)
Obstawiamy prezent niespodziankę. Przypomnę że ostatnio była graficzka wydrukowana na papierze 90g :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:01:44 wysłana przez Teli »

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1171 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:01:23 »
Mogło się zdarzyć każdemu,
Ale zawsze zdarza się jemu.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Motyl

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1172 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:06:58 »
A ja czekam na pierwszą obniżkę o 100 zł drugiego Thorgala bez kolorów, jak już wyjdzie. :)

Na nic od nich nie czekam i dlatego jestem szczęśliwym człowiek :)

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1173 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:08:03 »
Jesli dalej beda wszyscy pisac ze z zakupem Thorgala w czerni i bieli tom 2 czekaja na obnizke ceny o 100 zl, to zebysmy sie nie zdziwili, jesli cena 2 tomu bedzie o 100 zl wyzsza od 1. ;)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1174 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:08:27 »
Czarno - białe Thorgale to ich najlepsze komiksy. Na to najbardziej warto czekać. A przynajmniej moim zdaniem. :)

Jesli dalej beda wszyscy pisac ze z zakupem Thorgala w czerni i bieli tom 2 czekaja na obnizke ceny o 100 zl, to zebysmy sie nie zdziwili, jesli cena 2 tomu bedzie o 100 zl wyzsza od 1. ;)
Ja za frajera kolejny raz robił nie będę. Już wiele ich komiksów było przecenionych.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1175 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:09:38 »
Od początku mówiłem, że Borgia to nienajlepszy pomysł ;)

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1176 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:12:47 »
Ale bez kitu. Oni nie potrafią przez kilka miesięcy wydać jednej Borgii, a jednocześnie zapowiadają 3 inne pozycje, które niby mają zaraz wyjść. Relax, Thorgal bez kolorów i Thorgal z kolorami. Na ich miejscu bym nie pisał, w tym samym miejscu, kiedy co to niby na pewno wyjdzie, w którym przesuwają 23. raz Borgię. :D
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1177 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:15:07 »
Oby w gildii też dodawali niespodziankę do zamówienia.

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1178 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:15:50 »
Swoją drogą ciekawe czy faktycznie cały nakład dostawca im tak załatwił? Czy to możliwe? Ja rozumiem, gdyby stuknięte byłyby tylko te egzemplarze, które na palecie były na tym ferelnym rogu. Ale wszystkie? Nie chce siać teorii spiskowych, ale nie zdziwiłbym się, gdyby na tym zdjęciu był stuknięty egzemplarz poglądowy 8)

Offline vision2001

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1179 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:20:20 »
Swoją drogą ciekawe czy faktycznie cały nakład dostawca im tak załatwił? Czy to możliwe?
Ciężko w takie coś uwierzyć. W szczególności, że widziałem jak pakowane są komiksy ze Studio Lain, od Non Stop Comics dostałem zamówienie w kartonie po Perramusie (pakowanym w karton po 5 szt.), więc jak można uszkodzić 400 egz. komiksu? Paleta im spadła z podnośnika?

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1180 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:22:09 »
Szkoda, że nie ma Hansa na forum, wytłumaczyłby nam ;)

No dobra, jest to możliwe, ale paletę musiałby wieźć ten samochód ;)

« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:26:51 wysłana przez ramirez82 »

Offline vision2001

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1181 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:35:06 »
To uszkodzenia byłyby inne, niż te zaprezentowane na FB [EDIT: i to kadrowanie!]:



No chyba, że ten komiks to ze środka tej palety. ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:56:24 wysłana przez vision2001 »

ramirez82

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #1182 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:39:16 »
Nie no, coraz bardziej zaczynam sobie wkręcać, że odwalili taką akcję, z zaprezentowaniem egzemplarza poglądowego. Ciekawe czy specjalnie nim stuknęli, czy już taki był? ;) Ale jeśli drukarnia znów się nie wyrobiła, to jaki sens taki kit wciskać?

Offline kenji

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1183 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 16:47:38 »
Czarno - białe Thorgale to ich najlepsze komiksy.

...byłyby gdyby zostały zrobione na dobrym papierze offetowym , świecąca kreda nijak ma się do takiego wydania

Offline xanar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1184 dnia: Pt, 11 Grudzień 2020, 17:27:35 »
Ale to ekskluzywna kreda.
Twój komiks jest lepszy niż mój