Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 318829 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1110 dnia: Cz, 26 Listopad 2020, 23:42:02 »
Jeszcze się nie denerwuję, jeszcze nie...

Offline Death

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1111 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 00:33:11 »
Oczywiście kupię drugiego Thorgala bez kolorów. Ale tym razem nie będę z siebie robił frajera i kupię dopiero jak będzie na wyprzedaży za stówę mniej. Ostatnio jedynka była w cenie o jakoś 102 zł niższej niż dałem ja w przedsprzedaży. I to samo robię z limitowanymi (czarno biały Thorgal niby nie jest limitowany). Jeśli Borgia będzie za jakiś czas w zniżce tak jak teraz Ptak Czasu, że sobie można kupić za 78 zł mniej to był to ostatni komiks Libertago, który kupiłem od razu. Kupujesz w przedsprzedaży, potem bardzo często są opóźnienia, a na końcu limitowany produkt nie trzyma ceny i nagle jest w promocji. Tego nie będę dłużej wspierał. Produkty kolekcjonerskie i limitowane powinny trzymać cenę. Kupiłem wszystkie albumy Libertago i miałbym teraz kilkaset złotych w kieszeni gdybym nie kupował od razu. Bo i Szninkiel zdaje się był kiedyś w promocji.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1112 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 08:48:14 »
Jedyne co dotychczas opłacało się kupować od razu to Thorgal w kolorze bo to schodziło na pniu. Sądzę jednak że ten trend może się skończyć wraz z premierą piątego tomu, kiedy to kończą się "kultowe" tomy, a i przy tempie wydań część z obecnych kolekcjonerów zdąży kopnąć w kalendarz więc pewnie będzie na Gildii zalegać.

Generalnie rynek już na tyle ochłonął że można się nie spinać :)

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1113 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 10:28:55 »
Kupiłem wszystkie albumy Libertago i miałbym teraz kilkaset złotych w kieszeni gdybym nie kupował od razu. Bo i Szninkiel zdaje się był kiedyś w promocji.

Jak dobrze poszukać, to Szninkiel jest do dostania za 500 zł, a i bywał nawet taniej.

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1114 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 11:12:24 »
FB:

RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗   RELAX❗❗❗
Powoli przedstawiamy Wam co znajdzie się w pierwszym numerze Relaxu  🥰
Autorem głównej grafiki okładki jest niesamowity Robin Recht, który już wkrótce będzie także rysował serie poboczne do komiksu Thorgal  ❗❗❗
Grafika jest okładką narysowanego przez niego komiksu "Conan z Cymerii: Córka Lodowego Olbrzyma", który w odcinkach zaprezentujemy na łamach pisma.

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline GoNzO

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1115 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 13:25:38 »
...który w odcinkach zaprezentujemy...

Dlatego nie będę kupował Relaxu 2.0.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1116 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 13:34:04 »
Zdaje się, że w dobie internetu, przeglądarek rodzaju wszelkiego, podobne wydania mają  sens tylko li kolekcjonerski.
Niemniej okładka niesamowita.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1117 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 13:42:49 »
Zdaje się, że w dobie internetu, przeglądarek rodzaju wszelkiego, podobne wydania mają  sens tylko li kolekcjonerski.
Niemniej okładka niesamowita.

Może i tak ale dopóki nie będzie na niej złotego napisu: "Ekskluzywny Magazyn Kolekcjonerski" nie będzie tak niesamowita jak powinna być.
Trzeba się trzymać standardów które samemu się ustanowiło :)

Offline PocoNacoLoco

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1118 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 13:50:20 »
W zasadzie standardy są wysokie, trudno zaprzeczyć. Niemniej ceny widniejące na okładkach zmuszają do podwyższania ich, standardów, oby o tym wydawnictwo pamiętało. Czy ktoś wie ile magazyn będzie kosztować?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1119 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 14:08:38 »
Szesc dych.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1120 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 15:11:22 »
Dobra. Zgubiłem się:

Autorem głównej grafiki okładki jest niesamowity Robin Recht, który już wkrótce będzie także rysował serie poboczne do komiksu Thorgal

"Kriss" zamknięta, "Louve" zamknięta, "Młodzieńcze lata" podobno jeszcze jeden tom.
To co on ma rysować? Nie wiemy o czymś?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1121 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 16:08:31 »
Chwalił się niedawno, że będzie tworzył jednoalbumowy spin-off uzupełniający lukę bodajże po 17 albumie o roboczym tytule Żegnaj Aaricio. Było o tym.vhyba w temacie o Thorgalu.

Offline death_bird

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1122 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 17:31:12 »
No jak dla mnie jeden spin-off a "serie poboczne" to zbiory rozłączne. ;)

W każdym razie jakoś przestaję wierzyć, że Thorgal wróci na prostą drogę. Dziwaczne to się zaczyna robić.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online michał81

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1123 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 18:59:18 »
I dlatego dałem sobie spokój pod domknięciu "Kriss", "Louve" i przeczytaniu "Aniel", który tak mnie zirytował, że finalnie sprzedałem całość. Obecnie serial Thorgal pozostaje dla mnie miłym wspomnieniem z lat 90

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #1124 dnia: Pt, 27 Listopad 2020, 19:45:46 »
Okej, doczytałem więcej.
To właściwie nie będą serie poboczne, a... uzupełnienia głównej historii, powstaną co najmniej dwa albumu opowiadające co Thorgal porabiał jako Shaigan.
https://www.actuabd.com/+Le-retour-de-Shaigan-sans-merci-dans-Thorgal-pour-un-album-de-80-pages+?fbclid=IwAR1UKI-jNnkMaO50SYloACc3uGciJ1k_oUnytH05IUXHnreZV_pghEzDwy8