Autor Wątek: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube  (Przeczytany 3872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 18:43:18 »
Cześć. Zapraszam na nowy kanał na YouTube, który w całości dedykowany jest komiksowemu światu DC. Przekrój od recenzji i omówień komiksowych, po filmy i seriale, po drodze zachaczajać po rożne omówienia tematyk ze świata DC. Jest i nawet cosplay! Przekrój zróżnicowany, dopiero startujemy. Mile widziane porady i uwagi - te proszę pisać na priv lub Fanpage :)

Link do kanału - https://www.youtube.com/channel/UCQ3bNLZiaWjwF3p6KweM_MA

Offline Kyms

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 21 Czerwiec 2022, 14:51:47 »
Zapraszam do materiału, w którym przybliżam internetową serię (i darmową!) "Batman: Wayne Family Adventures" o rodzinie Batmana!

Offline hansior

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 24 Czerwiec 2022, 07:13:46 »
Moim zdaniem ten wątek powinien wylądować w dziale komiksów amerykańskich.

Offline Kyms

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 27 Czerwiec 2022, 17:51:03 »
Moim zdaniem ten wątek powinien wylądować w dziale komiksów amerykańskich.

Nie widzę przeszkód, żeby ktoś go przeniósł jeśli faktycznie lepiej tam pasuje  ;)

Tymczasem na kanale pojawił się materiał, w którym gadam o Batmanie z TM-Semic.

Offline gashu

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 12:22:20 »
Moim zdaniem ten wątek powinien wylądować w dziale komiksów amerykańskich.

A wg. mnie powinien trafić w całości do "Nowości komiksowe na blogach"

Offline Toranga

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 13:35:56 »
A wg. mnie powinien trafić w całości do "Nowości komiksowe na blogach"

Dokładnie. Nie będzie wtedy zaśmiecać "głównego nurtu".

Offline Kyms

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 14:17:54 »
Dzięki za sugestie :) Jeden temat niczego nie będzie zaśmiecał, tym bardziej, że materiały staram się ogarniać wartościowe dla widzów. Zachęcam do komentowania treści zamiast dywagować, gdzie treści powinny być umieszczane lokalizacyjnie :)

Offline Castiglione

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 20:45:23 »
A wg. mnie powinien trafić w całości do "Nowości komiksowe na blogach"
Dokładnie, zwłaszcza że tych blogów to jest całe zatrzęsienie, a ten się raczej niczym nie wyróżnia.

Offline Toranga

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 28 Czerwiec 2022, 22:04:29 »
Dokładnie, zwłaszcza że tych blogów to jest całe zatrzęsienie, a ten się raczej niczym nie wyróżnia.

Dokładnie. Dlatego wątek powinien trafić do "Nowości (...)", bo jak będzie osobnym tematem to będzie tylko spychał inne wątki i dyskusje w dół. Co jest niepotrzebne i nieuzasadnione.

A że autor uważa, że wrzuca treści wartościowe to akurat żaden argument. Sorry. 🤷

Offline Kyms

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 23:10:38 »
Jestem przekonany, że założony przeze mnie temat byłby bardziej wartościowy i mniej krzywdzący dla innych tematów na forum, gdybyście chętniej komentowali publikowane materiały, ich sens merytoryczny czy jakość, zamiast zastanawiać się nad odpowiedniejszym miejscem  ;)

Nie widzę przeszkód, aby moderator/admin przeniósł dyskusję do lepszego miejsca/skasował ją, skoro jest tak krzywdząca dla Was. Czyńcie honory  :)

Offline Castiglione

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #10 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 23:35:24 »
Jak na razie to tyle u ciebie treści, że w każdym poście powtarzasz to samo.

A cały ten temat (i prawdopodobnie cała twoja obecność na forum) nie służy do niczego innego jak spamowania reklamami twojego kanału, do czego został już stworzony jeden odpowiedni wspólny wątek.

Offline Kyms

Odp: Kanał Uniwersum DC Comics na YouTube
« Odpowiedź #11 dnia: Śr, 29 Czerwiec 2022, 23:44:59 »
Wiem, że ciężko doszukiwać się merytorycznej treści w wiadomościach, które są odpowiedzią na toczącą się dyskusję, gdzie temat powinien leżeć  ;) Z mojej strony aktywność w tym temacie przyjęłaby inny styl, gdyby chętnie dywagowano o umieszczonym materiale. Jest jak jest, więc się zwyczajnie dostosowuje.

O moją aktywność na forum się nie martw. Nie jestem tu z zamiarem wyłącznego "reklamowania się"  :)

Jak wspomniałem, jeśli temat boli, uważacie go za krzywdzący, zróbcie z nim co uważacie za słuszne. Szkoda na to tracić czasu, jak i podbijać go, żeby nie traciły na tym inne tematy  :)