Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 316973 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 12:06:36 »
Na obecna chwile rezygnuje z tego. Ale moze jeszcze mu sie odwidzi☺

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 12:11:52 »
Ja powiem tak - super, że coś takiego wychodzi, fajna cena, wszystko ok (tylko ten papier...), ale jednak trochę tego wszystkiego za dużo i za szybko od Libertago. Trzymam kciuki za dobrą sprzedaż oczywiście, ja wezmę, ale nie wiem czy dla wielu to już nie będzie za szybkie tempo i odpuszczą. Mocne testowanie rynku przed nami.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 12:15:56 »
to wydanie może być takim jakie chcieliśmy! w końcu sposób wydania pierwszego tomu libertago był przez nas przewałkowany od góry do dołu.

Offline HugoDumont

Odp: Libertago
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 12:16:56 »
Dla mnie bardzo dobra wiadomość. Myślałem już o zakupie wersji francuskiej a tu taka niespodzianka. I jak tu nie wierzyć w św. Mikołaja 😉

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 12:34:14 »
Zrobili mi dzień, że tak się plebejsko wyrażę!!
Na takie wydanie czekałem. Kocham rysunki w czerni i bieli, a Thorgal w takim wariancie marzył mi się latami.
Kapitalny news! Czekam na preordery na Gildii...

Offline Kalander

Odp: Libertago
« Odpowiedź #50 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:03:09 »
Wydanie nie jest w kręgu moich zainteresowań, ale czy ktoś mi wytłumaczy, czemu nie woli sobie sprowadzić edycji Niffle z Francji za 200 złotych, w co prawda nieco mniejszym formacie, ale (z tego co pamiętam) na porządnym offsecie a nie prześwitującej kredzie, w grubej, nie wyginającej się od noszenia oprawie i bez ryzyka żadnego fakapu, w zamian za który dostanie się "litografię" na papierze toaletowym?

Offline Benson

Odp: Libertago
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:05:11 »
czy ktoś mi wytłumaczy, czemu nie woli sobie sprowadzić edycji Niffle z Francji za 200 złotych (...)
Po polsku?

Offline Gazza

Odp: Libertago
« Odpowiedź #52 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:05:38 »
A po co Tobie to tłumaczyć skoro i tak wiesz już wszystko i lepiej...?
Ja wolę dołożyć te 89zł i mieć w mega formacie, PO POLSKU i wesprzeć tym samym rodzimego wydawcę. Wystarczy?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #53 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:11:40 »
Wydanie nie jest w kręgu moich zainteresowań, ale czy ktoś mi wytłumaczy, czemu nie woli sobie sprowadzić edycji Niffle z Francji za 200 złotych, w co prawda nieco mniejszym formacie, ale (z tego co pamiętam) na porządnym offsecie a nie prześwitującej kredzie, w grubej, nie wyginającej się od noszenia oprawie i bez ryzyka żadnego fakapu, w zamian za który dostanie się "litografię" na papierze toaletowym?
Jak ty wolisz mieć w mniejszym formacie po francusku za 80zł mniej to spoko, ja i pewnie z 90% forum woli jednak polską edycję... tylko ten papier. Może jest jeszcze szansa na zmianę papieru na offset? Bardzo byśmy prosili wydawcę by to rozważył, chyba nikt nie będzie bronił kredy przy czerni i bieli.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline mack3

Odp: Libertago
« Odpowiedź #54 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:16:34 »
Mikołaj i Święta się zbliżają, w Wy nie wiecie co chcecie dostać pod choinkę ❗❗❗
Z przyjemnością pomożemy Wam i Waszym bliskim w podjęciu decyzji 😀
Ja mam wrażenie, że jest to piękne (dla wydawnictwa), choć co najmniej wątpliwe pod kątem uczciwości (i ścisłej "limitowaności" poprzednigo wydania) wybrnięcie z sytuacji "źle wybraliśmy strategię sprzedażową standardowego Thorgala, wydrukowaliśmy za mało, ale dodruk w limitowanym, z góry zapowiedzianym nakładzie to jednak byłoby za duże przegięcie, więc... wydajmy ten dodruk na czarno-biało :) "

Co OCZYWIŚCIE nie przekreśla tego, że jednocześnie może to być decyzja wydawnicza, na którą wiele osób czekało.
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Listopad 2019, 13:44:37 wysłana przez mack3 »

Offline freshmaker

Odp: Libertago
« Odpowiedź #55 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:20:17 »
dlaczego z kredą uważacie, że będzie problem? odbija światło za bardzo?

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #56 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:21:24 »
Jak taka sama kreda jak w Thorgalu kolorowym to tak. Ja musiałem Thorgala zawsze trochę poustawiać na blacie pod odpowiednim kątem żeby się światło nie odbijało, a czerń na dobrej jakości offsecie zawsze wygląda genialnie.
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Listopad 2019, 15:08:01 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Teli

Odp: Libertago
« Odpowiedź #57 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 13:58:24 »
Taki sam papier jak w Szninklu, więc jeśli ktoś ma na półce i nie jest pewny jak się będzie Thorgal prezentować to wystarczy z tym wydaniem porównać.

Offline pokia

Odp: Libertago
« Odpowiedź #58 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 14:10:49 »
To teraz będą wydawać naprzemiennie wersję kolor i mono?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Libertago
« Odpowiedź #59 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 14:47:32 »
Wydanie nie jest w kręgu moich zainteresowań, ale czy ktoś mi wytłumaczy, czemu nie woli sobie sprowadzić edycji Niffle z Francji za 200 złotych, w co prawda nieco mniejszym formacie, ale (z tego co pamiętam) na porządnym offsecie a nie prześwitującej kredzie, w grubej, nie wyginającej się od noszenia oprawie i bez ryzyka żadnego fakapu, w zamian za który dostanie się "litografię" na papierze toaletowym?

Pięknie napisane. Zwłaszcza końcówka tej wypowiedzi przypadła mi do gustu, so true....