Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 20081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Libertago
« Odpowiedź #240 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:10:41 »
Proszę o konkretną informację jak wygląda sytuacja z pierwszeństwem zakupu. Pierwszy numer przeszedł mi dosłownie koło nosa, drugi już nabyłem ( najwyraźniej kilka osób zrezygnowało z dalszego zbierania po pierwszym zakupie... ). Według wcześniejszych ustaleń pierwszeństwo mają Ci, którzy już zakupili albumy. Jak ma się sytuacja z podobnym przypadkiem? Jeśli  było to już wyjaśnione konkretnie na naszym forum, to proszę o podsunięcie debaty, odpowiedzi. Dziękuję z góry za komlnkrety.
Pytałem już o to tylko nie pamiętam czy Libertago czy Planetę (dystrybutora) i z mojej odpowiedzi wynikało, że prawo pierwokupu zapowiadanego tomu (w tym przypadku tomu 3) z danym numerem mają osoby posiadające poprzedni, najnowszy tom z tym numerem (np. jakby ktoś miał 1 z numerem 100 i 2 z numerem 200, to ta osoba ma prawo pierwokupu 3 z 200). Zresztą sam w pytaniu im zasugerowałem takie podejście, bo jest najbardziej zdroworozsądkowe.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Marzec 2020, 14:12:26 wysłana przez mack3 »

Offline PocoNacoLoco

« Odpowiedź #241 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:19:42 »
W takiej sytuacji byłbym w uprzywilejowanej pozycji i ukontentowany. W takim razie należałoby napisać do dystrybutora z udokumentowaniem (foto?), że posiadam album 2 z konkretnym numerem, jeśli dobrze rozumiem?

Offline Gazza

« Odpowiedź #242 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:23:09 »
Ciekawe kiedy drugi tom B&W.
W czerwcu zdaniem wydawcy. Jeśli nic się nie wydarzy oczywiście.
Niezwyciężony - 7/10  |  Sędzia Anderson: Szambala - 8/10  |  Mandroid - 8/10  |  Fear Agent - 7/10  |  Bezprawie - 8/10

Offline PocoNacoLoco

« Odpowiedź #243 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:37:23 »
Wysłałem wiadomość do Polishcomicart, jak tylko otrzymam zwrotkę to wrzucę na forum

Offline PocoNacoLoco

« Odpowiedź #244 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 15:38:39 »
Dostałem odpowiedź jednoznaczną od wydawnictwa (bardzo szybko): Rezygnacja z zakupu dalszych tomów, po jakimkolwiek albumie oznacza koniec pierwszeństwa(zakupu z danym numerem). Prawo pierwokupu z danym numerem przechodzi na kolejnego nabywcę.... I co dla mnie ważne, w tym przypadku na mnie... Miłego popołudnia wszystkim.

Offline PocoNacoLoco

« Odpowiedź #245 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 11:35:27 »
Ktokolwiek, cokolwiek ma info jakiekolwiek. Wydawnictwo nie odpowiedziało na moją ostatnią wiadomość, ale to chyba normalne w obecnej sytuacji. Spokojnego dnia wszystkim✌️

Offline Szekak

• Polubień: 1287
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #246 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 12:48:15 »
Premiera Thorgala 3 w kwietniu albo i później z powodu wirusa, także spokojnie, wszystko w swoim czasie.
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

« Odpowiedź #247 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:51:18 »
Ktokolwiek, cokolwiek ma info jakiekolwiek. Wydawnictwo nie odpowiedziało na moją ostatnią wiadomość, ale to chyba normalne w obecnej sytuacji. Spokojnego dnia wszystkim✌️
Proszę o informację poprzez jakie źródło Pan do nas pisał (mail/facebook), ponieważ na wszelka korespondencje staramy sie odpowiadać niemal natychmiast. I zapraszamy do ponownego kontaktu   :)

« Odpowiedź #248 dnia: So, 21 Marzec 2020, 15:51:26 »
Jutro Thorgal kończy 43 lata.
Z tej okazji zapraszamy do małego konkursu  :)

https://www.facebook.com/341345759560848/posts/1102191953476221/

« Ostatnia zmiana: So, 21 Marzec 2020, 16:03:51 wysłana przez PolishComicArt.pl »

Offline PocoNacoLoco

« Odpowiedź #249 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 11:10:46 »
Proszę o informację poprzez jakie źródło Pan do nas pisał (mail/facebook), ponieważ na wszelka korespondencje staramy sie odpowiadać niemal natychmiast. I zapraszamy do ponownego kontaktu   :)

Witam,
dziękuję za odpowiedź.
Pisałem do Państwa przez Facebooka i otrzymałem natychmiastową odpowiedź w kwestii kto ma pierwszeństwo przy zakupie. Przy dalszej korespondencji kontakt się urwał. Wysłałem również maila do Planety Komiksów jako dystrybutora, który realizuje dotychczas moje zamówienia Libertago.
Zapytałem w korespondencji o zasady zgłaszania się po kolejny tom Thorgala.