Autor Wątek: Libertago  (Przeczytany 319245 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2130 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 14:55:33 »
Cytuj
W związku ze zbliżającą się wystawą Władysława Nehrebeckiego opracowujemy dla Państwa niezwykły album, skupiający komiksową twórczość artysty. Dzięki naszej publikacji poznacie takie tytuły jak "Bicz południa" czy "Przesław znad Odry" drukowane w odcinkach w „Nowym Świecie Przygód”. Nie zabraknie także  komiksów "Bimbo zwiedza świat" czy „Wesołe Przygody Wicka i Wacka”. Całość wydania wzbogacona będzie dużą ilością materiałów dodatkowych, ukazujących bogaty dorobek ilustracyjny artysty.
Zaprezentowana wizualizacja nie jest ostateczną wersją okładki zaplanowanej publikacji.
Autorem zdjęcia wykorzystanego do okładki jest Henryk Pollak.
Poniżej prezentujemy linki do naszych zrealizowanych projektów:


Offline Rodrigues

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2131 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 18:58:12 »
Wrzucam jeszcze raz bo poprzedni post od Visiona (https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/libertago/msg164491/#msg164491) wyblakł ;).



W tych niespodziankach przewiduję komiks "Larkis" (scenariusz: Jacek Rodek i Wiktor Żwikiewicz; rysunki: Andrzej O. Nowakowski). Był on niejako zareklamowany w 32 Relaxie.

Offline KzT

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2132 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 19:50:02 »
W tych niespodziankach przewiduję komiks "Larkis" (scenariusz: Jacek Rodek i Wiktor Żwikiewicz; rysunki: Andrzej O. Nowakowski). Był on niejako zareklamowany w 32 Relaxie.

O! Libertago nie Libertago, ale to bym nawet kupił (z sentymentu do czasów gdy czytałem to w Fantastyce). Ale to było narysowane do końca?

Offline Megatron

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2133 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:05:01 »
Tych które wygrzebałem niedawno było 10 i nie wyglądało to na ukończoną opowieść.

https://i.imgur.com/Smhs2gO.jpg

Może po prostu nie miałem wszystkich nr Fantastyki. Cieszy mnie takie wznowienie.

Offline Mruk

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2134 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:13:19 »
A propos Larkisa - Właśnie przeczytałem wywiad z Jackiem Rodkiem w najnowszym KKK.

Jacek Rodek (scenarzysta komiksu) mówi w nim, że nikt nie pytał go o zgodę na opublikowanie Larkisa w Relaksie!

Wiedzieliście o tym? Było to już poruszane?

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2135 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:42:05 »
A propos Larkisa - Właśnie przeczytałem wywiad z Jackiem Rodkiem w najnowszym KKK.

Jacek Rodek (scenarzysta komiksu) mówi w nim, że nikt nie pytał go o zgodę na opublikowanie Larkisa w Relaksie!

Wiedzieliście o tym? Było to już poruszane?

Nie było, a ponieważ to PCA/Libertago, nie jestem zdziwiony.

Offline misiokles

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2136 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:52:51 »
W chwili udzielania wywiadu mógł jeszcze nikt z nim nie rozmawiać, teraz sytuacja może być zgoła inna.

Offline Rodrigues

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2137 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:54:50 »
A propos Larkisa - Właśnie przeczytałem wywiad z Jackiem Rodkiem w najnowszym KKK.

Jacek Rodek (scenarzysta komiksu) mówi w nim, że nikt nie pytał go o zgodę na opublikowanie Larkisa w Relaksie!

Wiedzieliście o tym? Było to już poruszane?

Ale Larkis nie był tam publikowany. Dali tylko 2 przykładowe plansze. Jest też informacja:
Cytuj
Ponieważ komiks jest ukończony, przedstawiamy dwie niepublikowane dotychczas plansze i informujemy, że po ponad trzydziestu latach album ten ujrzy światło dzienne. O szczegółach przeczytacie wkrótce.

P.S. W Fantastyce nigdy nie opublikowano całości Larkisa.
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Styczeń 2022, 20:59:19 wysłana przez Rodrigues »

Offline Szekak

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2138 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 12:12:22 »
Ehh, mialy byc trzy numery Thorgala rocznie, tymczasem zaraz mina trzy lata i na razie sa cztery, bez zapowiedzi piatego nawet... chyba za duzo energii idzie na kubki, kalendarze i wojenki o relax, a za malo na to na co powinno isc.
« Ostatnia zmiana: Pt, 04 Luty 2022, 12:35:58 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline starcek

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2139 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 12:30:15 »
Założenie kolejnej fundacji komiksowej - choć nie na marszanda - też troszku energii zabrało.   :o
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Midar

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2140 dnia: Pn, 07 Luty 2022, 01:04:50 »
Cytuj
A w nadchodzącym tygodniu ogłosimy WIELKĄ NIESPODZIANKĘ  😍
Nie jestem pewny, czy to nie będzie dotyczyło Relaxu.
« Ostatnia zmiana: Pn, 07 Luty 2022, 01:08:16 wysłana przez Midar »

Offline Pinto

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2141 dnia: Pt, 25 Luty 2022, 13:01:22 »
Taka ciekawostka.


Offline Brzon

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2142 dnia: Cz, 03 Marzec 2022, 09:25:21 »
Info z fb od Polishcomicart:
Chcielibyśmy poinformować, że wystawa poświęcona twórczości Władysława Nehrebeckiego, jest ostatnią jaką zorganizujemy we wnętrzach naszej Galerii Ilustracji i Komiksu przy ulicy Mackiewicza w Warszawie. Z miejscem tym wiąże się wiele wspaniałych chwil, a dzięki Galerii poznaliśmy setki naprawdę niezwykłych osób, które kochają komiks zupełnie tak jak my.
W naszej Galerii udało się do tej pory pokazać Wam kilka wystaw, prezentując prace kilku wybitnych artystów. Były to:
- wystawa poświęcona twórczości Bogusława Polcha
- Jubileuszowa wystawa Grzegorza Rosińskiego
- „Od Przesława znad Odry do Bolka i Lolka” wystawa pokazująca po raz pierwszy unikalne prace Władysława Nehrebeckiego.
Bardzo wszystkim dziękujemy i do zobaczenia!

Coś krótko działali. Dziwne.

Offline Arne

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2143 dnia: Cz, 03 Marzec 2022, 10:18:47 »
Nie mają czasu na robienie wystaw, bo trzeba się poświęcić batalii sądowej ;)

Offline JanJ

Odp: Libertago
« Odpowiedź #2144 dnia: Cz, 03 Marzec 2022, 12:17:36 »
Częstotliwość wydawania komiksów mocno im spadła - w 2019 wydali 5 albumów, a w 2020 i 2021 po 2 albumy rocznie. A oni na ten rok zaplanowali przynajmniej 6 albumów. Z tych szumnych zapowiedzi jak wydadzą dwa to będzie dobrze.